Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

si menesi gavau is aukstosios mokyklos dviguba skatinamaja stipendija (neva svenciu proga gruodi perveda dvigubai), noriu paklausti, gal ir su soc.stipendija buna tas pats? biggrin.gif
Atsakyti
o iki kiek metu moka soc stipendija?nes sian buvau uzklausus bet konkretaus atsakymo negvau pasake kad nebutinai iki 24metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 12 16, 14:28)
o iki kiek metu moka soc stipendija?nes sian buvau uzklausus bet konkretaus atsakymo negvau pasake kad nebutinai iki 24metu g.gif

kol mokaisi ir esi soc.remtina,tol ir gauni ta soc.stependija.
Papildyta:
QUOTE(xzx @ 2010 12 16, 14:21)
si menesi gavau is aukstosios mokyklos dviguba skatinamaja stipendija (neva svenciu proga gruodi perveda dvigubai), noriu paklausti, gal ir su soc.stipendija buna tas pats? biggrin.gif

Abejoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 12 16, 14:28)
o iki kiek metu moka soc stipendija?nes sian buvau uzklausus bet konkretaus atsakymo negvau pasake kad nebutinai iki 24metu g.gif

socialine stipendija mokama jei studentas atitinka bent vieną iš šių kriterijų:

*yra iš nepasiturinčių šeimų ar vieni gyvenantys asmenys, turintys teisę gauti arba gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą;
*turi teisės aktų nustatyta tvarka nustatytą 45 procentų ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį;
* yra ne vyresni kaip 25 metų ir jiems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę.

taigi 24 metai galioja tik naslaiciams, jei esi soc remtinas- tai gali buti ir senukas- mokytis ir priklausys stipendija
https://www.vsf.lt/s...nes-stipendijos
Papildyta:
QUOTE(xzx @ 2010 12 16, 14:21)
si menesi gavau is aukstosios mokyklos dviguba skatinamaja stipendija (neva svenciu proga gruodi perveda dvigubai), noriu paklausti, gal ir su soc.stipendija buna tas pats? biggrin.gif

socialine yra ne skatinamoji stipendija ir mokama ne uz gera moksla... ji yra butinoji sunkiau gyvenantiems zmonems, taigi 13 soc. stipendijos metuose niekas nemokes schmoll.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gizmas @ 2010 12 15, 20:11)
sveikos norejau paklaust siaip esu dirbanti,vyras siuo metu nedirba ,gaunam soc pasalpa,noriu pasiimt paskola iki 2 tuks ,ar matys mano pajamas banke,nenuims pasalpos

o socialiai remtiniems duoda paskolas? kazkaip abejoju, ypac jei vaiku yra... tai net saldytuvo nenusipirksi... nebent lizingu.. ir tai...
Atsakyti
[quote=vikosiuks,2010 12 16, 15:29]
socialine stipendija mokama jei studentas atitinka bent vieną iš šių kriterijų:

*yra iš nepasiturinčių šeimų ar vieni gyvenantys asmenys, turintys teisę gauti arba gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą;
*turi teisės aktų nustatyta tvarka nustatytą 45 procentų ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį;
* yra ne vyresni kaip 25 metų ir jiems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę.

taigi 24 metai galioja tik naslaiciams, jei esi soc remtinas- tai gali buti ir senukas- mokytis ir priklausys stipendija
https://www.vsf.lt/s...nes-stipendijos
Papildyta:

na as gaunu globos ismoka kuri bus mokama iki man sueis 24metai kol mokausi o mokslus baigsiu 24metu ir 6mensiu tai ir galvoju is kur pajamu bus dar tuos sesis menesius tai kaip supratau gauciu tada soc stipendija
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 15, 23:19)
nenuims,nes nevirsisit turimo turto normativo,be to,be jusu sutikimo,nieks jusu saskaitu netikrins  4u.gif

o koks yra turto normatyvas,norint gauti parama unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2010 12 16, 18:01)
o koks yra turto normatyvas,norint gauti parama unsure.gif

http://www.socmin.lt....php?1189177490
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif nepykit jei ne ten pataikiau bet gal neivysit rolleyes.gif musu seimos pajamos vienam zmogui gaunasi 490 Lt as gaunu is Sodros vyras siuo metu "isvytas" nemokamose atostogose idarbintas terminuotai pries tai "stovejo" darbo birzoj bus tuoj puse metu kai dirba bet nuo 12.01 atostogauja mirksiukas.gif kiek pasiskaiciau info tokias pajamas gaudami mes galim prasyti sildymui kompencacijos? unsure.gif (ir kaip geriau ar buti siuo metu nemokamose atostogose(vistiek atleis) ar kad atleistu ir stoti i darbo birza) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte_ @ 2010 12 16, 20:22)
Sveikos merginos  4u.gif nepykit jei ne ten pataikiau bet gal neivysit  rolleyes.gif musu seimos pajamos vienam zmogui gaunasi 490 Lt as gaunu is Sodros vyras siuo metu "isvytas" nemokamose atostogose idarbintas terminuotai pries tai "stovejo" darbo birzoj bus tuoj puse metu kai dirba bet nuo 12.01 atostogauja  mirksiukas.gif kiek pasiskaiciau info tokias pajamas gaudami mes galim prasyti sildymui kompencacijos?  unsure.gif (ir kaip geriau ar buti siuo metu nemokamose atostogose(vistiek atleis) ar kad atleistu ir stoti i darbo birza)  blush2.gif

Galit prasyti kompensacijos uz sildyma,karsta bei salta vandeni.reikes 3 paskutiniu menesiu vyro pajamu pazymos is darbo.
Atsakyti
o kaip jus elgiates tokiu atveju: g.gif
sakykim, si menesi priduodam dokumentus kompensacijai gauti. Kaip zinome, paskaiciavimai buna po 2-3 men.
ar visus tuos tris menesius mokate uz visa vandeni, ar galima deklaruoti pvz. 7 m3 vandens, o moketi tik uz 3?
ir ar apmokate sildymo saskaitas?
As praeita menesi nesumokejau, o dabar jau nauja saskaita atejo, ir , aisku, dar neisskaiciuota niekas... g.gif
Atsakyti
Laba visoms, aš stoviu biržoje 5 mėnuo, vyro pajamos aplamai tokios mažos, kad socialine darbuotoja sako, kad per mažos net kažkokiai paramai gauti.( Vyras dirba tik kelias dienas per mėnesį). Siūlo vyrui eiti registruotis i darbo biržą, stovėti pusę metų ir tik tada kreiptis del pašalpos. tai man ši situacija absurdiška, ką žmogui dabar daryti, kai reikia tiek už šildymus mokėti.
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2010 12 16, 23:43)
Laba visoms, aš stoviu biržoje  5 mėnuo, vyro pajamos aplamai tokios mažos, kad socialine darbuotoja sako, kad per mažos net kažkokiai paramai gauti.( Vyras dirba tik kelias dienas per mėnesį). Siūlo vyrui eiti registruotis i darbo biržą, stovėti pusę metų ir tik tada kreiptis del pašalpos. tai man ši situacija absurdiška, ką žmogui dabar daryti, kai reikia tiek už šildymus mokėti.

o jus galvojat jiems rupi. doh.gif
O vyras skaitosi,kad puse etato dirba,ar maziau,tada taip,reikia puse metu birzoj prastovet.
Atsakyti