Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

o kaip ten tas maisto bankas?ne visiems duoda g.gif ar dar tiesiog nedalino?
Atsakyti
QUOTE(mama-zmona 2in1 @ 2010 12 14, 16:17)
o kaip ten tas maisto bankas?ne visiems duoda g.gif ar dar tiesiog nedalino?

Man atrodo situos produktus dalina tiems kuri visai neturi ko valgyt.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 14, 16:21)
Man atrodo situos produktus dalina tiems kuri visai neturi ko valgyt.

As kaip tik nesenai buvau susisiekusi su maisto banku mirksiukas.gif tai atrase, man kad atsiusciau triju menesiu pajamas ir deklaracija gyvenamosios vietos ax.gif Bet prie viso sito buvo pridurta, kad jie su pavieniais asmeninim nelabai dirba.
Atsakyti
QUOTE(Laurita84 @ 2010 12 14, 20:40)
As kaip tik nesenai buvau susisiekusi su maisto banku mirksiukas.gif tai atrase, man kad atsiusciau triju menesiu pajamas ir deklaracija gyvenamosios vietos ax.gif Bet prie viso sito buvo pridurta, kad jie su pavieniais asmeninim nelabai dirba.

cia turbut daugiau globos namams,arba seneliu prieglaudai siuncia,man taip atrodo i tokias istaigas.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 14, 16:13)
pas mus irgi paskutinius 2 kartus nebuvo,be to paskutini men tai isvis tik ryziai,miltai ir kruopos.

oho tai bent ryziu gavote, o pas mus tik 3 grudu kruopos ir miltai doh.gif neskaitant kondencuoto pieno ir vaikisku dripsniu. laaabai skurdus davinys buvo g.gif
mintys kyla, kad gal ruosiasi tuos davinius panaikint, nes per metus sumazejo dvigubai...
kitais metais, po pusmecio ir nebeliks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 12 15, 12:10)
oho tai bent ryziu gavote, o pas mus tik 3 grudu kruopos ir miltai doh.gif neskaitant kondencuoto pieno ir vaikisku dripsniu. laaabai skurdus davinys buvo g.gif
mintys kyla, kad gal ruosiasi tuos davinius panaikint, nes per metus sumazejo dvigubai...
kitais metais, po pusmecio ir nebeliks doh.gif

kazkur buvau radusi,kad kitais metais cukraus is vis nebus,nei karto i metus,o nesaldinta kondensuota piena pakeis sutirstintu.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 15, 12:21)
kazkur buvau radusi,kad kitais metais cukraus is vis nebus,nei karto i metus,o nesaldinta kondensuota piena pakeis sutirstintu.

Prastėja daviniai su kiekvienu kartu, tikrai... sad.gif Cukraus Vilniuje jau seniausiai nebeduoda, kituose kai kuriuose miestuose dar būdavo, girdėjau. Nei manų kruopų, o pyrago mišinio tik vieną kartą esam gavę, bet jie nebūtini, manau. Juk ne kiekvienas ir orkaitę turi. Bet va cukraus, manų tai reikėtų... Ir kondensuotas seniau saldintas būdavo, ech... Na, bet vis tiek džiaugiamės, kad gaunam, vis tiek, miltai, ryžiai susivalgo, šiokia tokia parama bet kokiu atveju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 12 15, 16:04)
Prastėja daviniai su kiekvienu kartu, tikrai... sad.gif Cukraus Vilniuje jau seniausiai nebeduoda, kituose kai kuriuose miestuose dar būdavo, girdėjau. Nei manų kruopų, o pyrago mišinio tik vieną kartą esam gavę, bet jie nebūtini, manau. Juk ne kiekvienas ir orkaitę turi. Bet va cukraus, manų tai reikėtų... Ir kondensuotas seniau saldintas būdavo, ech... Na, bet vis tiek džiaugiamės, kad gaunam, vis tiek, miltai, ryžiai susivalgo, šiokia tokia parama bet kokiu atveju  4u.gif

siais metais tai viena karta buvom gave cukraus.O kitais jau nebebus.
http://www.lvdk.eu/i...o...s&Itemid=75
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 15 gruodžio 2010 - 17:09
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 15, 17:05)
siais metais tai viena karta buvom gave cukraus.O kitais jau nebebus.
http://www.lvdk.eu/i...o...s&Itemid=75

Čia gal kovo mėnesį? Nes mes nespėjom per pirmas dvi dienas pasiimti ir pasakė, kad išdalino kitiems (nepasakė tada, kad kas nespėjo, gali per mėnesį Maisto banke pasiimt g.gif tik vėliau sužinojau). O kitus kartus tai nebuvo cukraus pas mus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elentari: 15 gruodžio 2010 - 17:13
QUOTE(Elentari @ 2010 12 15, 18:13)
Čia gal kovo mėnesį? Nes mes nespėjom per pirmas dvi dienas pasiimti ir pasakė, kad išdalino kitiems (nepasakė tada, kad kas nespėjo, gali per mėnesį Maisto banke pasiimt  g.gif tik vėliau sužinojau). O kitus kartus tai nebuvo cukraus pas mus...

gerai neprisimenu koki men,jo,paskui jau ir nebuvo.
Atsakyti
sveikos norejau paklaust siaip esu dirbanti,vyras siuo metu nedirba ,gaunam soc pasalpa,noriu pasiimt paskola iki 2 tuks ,ar matys mano pajamas banke,nenuims pasalpos
Atsakyti
QUOTE(gizmas @ 2010 12 15, 20:11)
sveikos norejau paklaust siaip esu dirbanti,vyras siuo metu nedirba ,gaunam soc pasalpa,noriu pasiimt paskola iki 2 tuks ,ar matys mano pajamas banke,nenuims pasalpos

nenuims,nes nevirsisit turimo turto normativo,be to,be jusu sutikimo,nieks jusu saskaitu netikrins 4u.gif
Atsakyti