Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.8

QUOTE(rainiukas @ 2010 12 12, 18:37)
Kartu, bet vis tiek nedaeina biggrin.gif Trumpina man kazkurioj vietoj cia. Tiek to, ne man reikia smile.gif

Tiesa sakant man irgi nelabai suprantama 4u.gif zinau tik pagal save,kol neturejau vaiko,tai skaiciausi kaip mamos seima,nors buvo jau 24 metai.
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2010 12 12, 13:01)
As pasitikslint noriu. Nebarkit labai. Jei bute gyvena du tevai ir sunus (24 metai, dirbantis). Tevai dirba ir gauna pensijas (ar tai tik pensija kazkuris is ju), o sunus gauna ne minimuma. Kompensacija uz sildyma nepriklauso? Jau vien del to, kad cia atskiros seimos ir vienai is ju (sunui) pajamu pakanka per akis? Ar as teisingai suprantu? Aciu smile.gif

Na tai pagal įstatymą yra šeima (tėvų) ir vienas gyvenantis asmuo (sūnus). Nes jau 24 m., o jei būtų ir mažiau - dirbantis jau nėra įtraukiamas į šeimos sudėtį.
Teisę prašyti kompensacijų jie turi, užpildyti du prašymus ir t.t., o ar kažkiek ten išeis - tai jau reikia pasiskaičiuoti pagal formulę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 12 gruodžio 2010 - 20:40
QUOTE(Ten @ 2010 12 12, 21:39)
Na tai pagal įstatymą yra šeima (tėvų) ir vienas gyvenantis asmuo (sūnus). Nes jau 24 m., o jei būtų ir mažiau - dirbantis jau nėra įtraukiamas į šeimos sudėtį.
Teisę prašyti kompensacijų jie turi, užpildyti du prašymus ir t.t., o ar kažkiek ten išeis - tai jau reikia pasiskaičiuoti pagal formulę.

Taip iseina jei dirbi tai jau atskira seima skaitaisi,jei ne-tai dar prie tevu priraso?
Nes ta savoka seima,labai idomiai abibrezta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 12, 23:53)
Taip iseina jei dirbi tai jau atskira seima skaitaisi,jei ne-tai dar prie tevu priraso?
Nes ta savoka seima,labai idomiai abibrezta.  smile.gif

taip atskira seima gali pradeti skaitytis tik tuomet jei kazkas tave islaiko, o ne tevai (zodziu turi arba dirbti, arba stoveti birzoje arba susituokti) mirksiukas.gif, kitu atveju iki 24 metu priklausysi tevams.
Papildyta:
QUOTE(rainiukas @ 2010 12 12, 18:30)
Bet vaikui jau 24 ir jis nesimokina dieniniam? Tai dvi seimos, ar viena?

dvi seimos gyvenancios kartu mirksiukas.gif
juk sildymo kompensacija mokama skaiciuojant visu DEKLARAVUSIU tame bute pajamas, gali buti prisiregistravusios nors ir astuonios seimos, ir seneliai ir dvi vedusios dukros su vaikais ir panasiai, jei jie registruoti, ju visu pajamos bus skaiciuojamos.
ir prasymas manau bus rasomas vienas, tik pajamos imamos visu registruotu (nors sito negarantuoju doh.gif ), kaip kazkas rase, kad kiekviena seima turi parasyti prasyma (bet man skamba kazkaip apsurdiskai) juk saskaita tai pareina viena- o mokescius kaip bebutu jie pasidalina (tai manau ir prasyma raso vienas, o kompensacija skaiciuojama pagal visu pajamas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 13 gruodžio 2010 - 08:32
sveiki pas mane tokia situacija,teismas priteise nomo dukters tevui moketi po 400lt kas menesi.Jis nemokejo nei karto.Padaviau anstoliams bet vistiek nemokejo.Dbr jis isidarbino ir man is anstoliu atejo laiskas jug byla jie uzdaro ir perduoda ja i darboviete, jam is atligynimo bus isskaiciuota 50% ir pervesta i mano sask.Sakykit ar tuos pinigelius kurie man bus pervedami i sask bus iskaiciuojami i bendras seimos pajamas tvarkant soc pasalpa?
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 12 13, 08:31)
taip atskira seima gali pradeti skaitytis tik tuomet jei kazkas tave islaiko, o ne tevai (zodziu turi arba dirbti, arba stoveti birzoje arba susituokti) mirksiukas.gif, kitu atveju iki 24 metu priklausysi tevams.
Papildyta:

dvi seimos gyvenancios kartu mirksiukas.gif
juk sildymo kompensacija mokama skaiciuojant visu DEKLARAVUSIU tame bute pajamas, gali buti prisiregistravusios nors ir astuonios seimos, ir seneliai ir dvi vedusios dukros su vaikais ir panasiai, jei jie registruoti, ju visu pajamos bus skaiciuojamos.
ir prasymas manau bus rasomas vienas, tik pajamos imamos visu registruotu (nors sito negarantuoju doh.gif ), kaip kazkas rase, kad kiekviena seima turi parasyti prasyma (bet man skamba kazkaip apsurdiskai) juk saskaita tai pareina viena- o mokescius kaip bebutu jie pasidalina (tai manau ir prasyma raso vienas, o kompensacija skaiciuojama pagal visu pajamas).

O tai jai pas mus bute yra pryrigistruoti tik vyras ir dukra o as su vyresniaja dukra nesam prysirigistruoti tai kaip tada skaiciuos?Tik vyro pajamas?
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 12 13, 10:20)
sveiki pas mane tokia situacija,teismas priteise nomo dukters tevui moketi po 400lt kas menesi.Jis nemokejo nei karto.Padaviau anstoliams bet vistiek nemokejo.Dbr jis isidarbino ir man is anstoliu atejo laiskas jug byla jie uzdaro ir perduoda ja i darboviete, jam is atligynimo bus isskaiciuota 50% ir pervesta i mano sask.Sakykit ar tuos pinigelius kurie man bus pervedami i sask bus iskaiciuojami i bendras seimos pajamas tvarkant soc pasalpa?

taip,iskaiciuojami
"Skiriant piniginę socialinę paramą, į šeimos / asmens pajamas įskaitomos šios šeimos narių gaunamos pajamos:
.
.
.
.piniginės lėšos, gautos vaikui išlaikyti (alimentai);"
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 13, 09:36)
taip,iskaiciuojami
"Skiriant piniginę socialinę paramą, į šeimos / asmens pajamas įskaitomos šios šeimos narių gaunamos pajamos:
.
.
.
.piniginės lėšos,  gautos vaikui išlaikyti (alimentai);"


Aciu labai
Atsakyti
labas visiems as su tokiu klausimu ar galima tvarkytis dokumentus soc pasalpai jei gaunu paskutine 330 pasalpa is birzos cia dvieju asmenu pajamos turto jokio nera vaiku nera
Atsakyti
QUOTE(kaledu feja @ 2010 12 13, 10:39)
labas visiems as su tokiu klausimu ar galima tvarkytis dokumentus soc pasalpai jei gaunu paskutine 330 pasalpa is birzos cia dvieju asmenu pajamos turto jokio nera vaiku nera

o vyras ka veikia?jei jis atitinka punkta soc.pasalpai gauti,tai galit.
Atsakyti
na jis nuo vasario men stovi birzoje tik mes nesusituoke o teisybe kad norint vienkartine gauti reikia 3men birzoj atstoveti
Atsakyti
QUOTE(kaledu feja @ 2010 12 13, 10:49)
na jis nuo vasario men stovi birzoje tik mes nesusituoke o teisybe kad norint vienkartine gauti reikia 3men birzoj atstoveti

tai jus norit sau tik soc.pasalpa gaut,as taip supratau?skaiciuoja 3 paskutiniu men pajamas,tai jums reikes eit i soc.skyriu,kai baigs jums moketi db ismoka.
Taip reikia 3 men atstovet,bet ta vienkartine daugiau duoda jei kokia nelaime atsitinka.
Atsakyti