Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek per parą suvalgo jūsų 3 mėn. vaikelis?

mes 3 men suvalgydavom ~600ml,o jau nuo 4men kaip dejom,tai ir po litra per para suvalgo(cia MP)
Atsakyti
Ačiū , merginos, kad dalinatės savo patirtimi, pasirodo ne mano vienos taip valgo. Mes per parą tai 850ml 950 ml suvalgom, bet va taip ir traukiam: tai po 100 ml, po 80 ml, kartais pavalgęs po 20 min. vėl užsinori, tai pagaminu, per 1 val suvalgom 150, kartais ir 180, o kartais išvis nenori doh.gif Bet guodžia paros norma suvalgyta. Bet jis man nuo gimimo daug vienu metu nesuvalgo, gal čia tikrai dėl to, kad anksčiau gimė, vos ne 3 savaitėm??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donna bella: 28 lapkričio 2010 - 10:41
Mums trys menesiai bet taip ir nezinau tiksliai kiek suvalgo. Valgom MP.
Atsakyti
QUOTE(sophie24 @ 2010 11 27, 00:01)
Labai suprantu,ka riekia isgyventi,kai vaikelis taip nevalgo. kaip jau rasiau ,mano pirmoji dukrele parastai tiek suvalgydavo,pamenu buvo diena,kai ji suvalge apie 200ml...ejau is proto tada...bet kazkokio problemos sprendimo budo tikrai nezinau  schmoll.gif

tai va..
skysciai labai svarbu, bet negeria nieko, nei vandenuko nei ko, tai ir gyvenam,
tik jau kai serga [buna kokia temperatura ar kas] tai su svirkstu vandenuka girdau, kad nedehidraduotu. vyresnele tai belekiek sykiu teko ant laselines kabint ligoninej nes negerdavo/nevalgydavo istisom dienom, ir ''isdziudavo'' doh.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2010 11 21, 12:19)
Mielos mamytės, prašau parašykite, pasidalinkite patirtimi, kiek jūsų 3 mėn. vaikeliai suvalgo vienu kartu iškarto ir kiek apytiksliai gaunasi per para ml.? Nes mano suvalgo vienu kartu geriausiu atveju 120-100ml., o kitą kartą tik 70 ml. Bet valgom labai dažnai, kitaip tariant, bele kaip ir kaip papuola. Nutarėm laikytis rėžimo, galvojam praalks, valgys daugiau,maitinti kas 3 val. ir nieko nesigauna, vienu kartu nesuvalgo daugiau nors tu ką doh.gif  Ir jau antra para valgo mažai, kai pradėjom laikytis rėžimo.

Nepergyvenk, mano irgi taip valgo, ir gimė neišnešiota, net 5 savaites. bet svarbu kad priauga :)Ir nuo gimimo kas 3 valandas(kartais kas 2 bet retai), o naktį visą išmiega. Sėkmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiva78: 30 lapkričio 2010 - 23:10