Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek per parą suvalgo jūsų 3 mėn. vaikelis?

Mielos mamytės, prašau parašykite, pasidalinkite patirtimi, kiek jūsų 3 mėn. vaikeliai suvalgo vienu kartu iškarto ir kiek apytiksliai gaunasi per para ml.? Nes mano suvalgo vienu kartu geriausiu atveju 120-100ml., o kitą kartą tik 70 ml. Bet valgom labai dažnai, kitaip tariant, bele kaip ir kaip papuola. Nutarėm laikytis rėžimo, galvojam praalks, valgys daugiau,maitinti kas 3 val. ir nieko nesigauna, vienu kartu nesuvalgo daugiau nors tu ką doh.gif Ir jau antra para valgo mažai, kai pradėjom laikytis rėžimo.
Atsakyti
mums jau 3,5 men,tai suvalgom daug, 200ml,kartais ir 240,valgo apytiksliai kas 3 val,seip truputy man neramu,kad per daug valgo...bet negi alkana laikysi.bandziau gudrauti,pakisdavau arbateles ar virinto vandenuko,bet negeria visai ir pasaldinu ir vistiek ne pro kur negeria,o va tik misinuka paduodu tai ciumpa .o va drauge turi 3 men mergaite,tai ji suvalgo apie90 ml ir maziau,bet ji dar pati krutim primaitina
Atsakyti
Mano maziui uz savaites 3 men smile.gif . Nuo pat gimimo jis valgo kas 2 val, kartais 1val 30 min. Jau pradejau galvoti kad jam neuztenka mano pieno kad taip daznai valgo, nenori nei zaisti nei ka tik ant papo galima sakyti ir kabo. 3 vakarus ir eiles pries miega daviau jam buteliuka, bet isgerdavo tik apie 80ml ir viskas ir vel prasydavo valgyt po 2 val...Nesuprantu kodel jis taip skaiciau kad 3 men vaikas turi suvalgyti apie 180ml!
Atsakyti
maniskiai beveik 4men bet kai buvo 3men valgydavo 200- 240ml. viska suvalgydavo ir dar mazai budavo. tai nuo 3.5men pradejau duoti banano truputi.tai nuo to laiko nebeverkia. o dabar verdu ir manu koses ir darzoviu tyreles rolleyes.gif
Atsakyti
Kokį kiekį maisto turi suvalgyti kūdikis?

10d. – 2 mėn. – 1/5 kūno masės (600-900ml);
2 – 4 mėn. – 1/6 kūno masės (800-1000ml);
4 – 6 mėn. - 1/7 kūno masės (900-1000ml);
6 – 8 mėn. - 1/8 kūno masės (1000-1100ml);
8-12 mėn. - 1/9 kūno masės (10001200ml).
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 11 24, 17:14)
Kokį kiekį maisto turi suvalgyti kūdikis?

10d. – 2 mėn. – 1/5 kūno masės (600-900ml);
2 – 4 mėn. – 1/6 kūno masės (800-1000ml);
4 – 6 mėn. - 1/7 kūno masės (900-1000ml);
6 – 8 mėn. - 1/8 kūno masės (1000-1100ml);
8-12 mėn. - 1/9 kūno masės (10001200ml).

bet cia nereikia pamirsti kad tik apytikriai duomenys, nebutinai vaikutis turi valgyti pagal lenteles 4u.gif maniske iki siol neisvalgo pagal jai priklausanti amziu nors tu ka, ir neikisi jai niekaip, tai nusprendziau maziau imti i galva ir nebeskaiciuoju, valgo kiek nori, kada nori. kam as cia kvarsinsiu sau galva, jei vaikas nenori. jei matau kad jai uzteko kiek isvalge tai kokios problemos biggrin.gif realiai maniske db kartais neisvalgo net 2-4men vaikucio normos, svorio priauga nedaug, bet priauga! prasideda kosiu metas, tikiu kad susitvarkys viskas, todel maziau mamytes nesrvuokites, svarbu isvis valgo biggrin.gif susirupinti reikia tik tada, kai vaikutis visai ar be proto mazai priauga svorio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2010 11 25, 10:28)
bet cia nereikia pamirsti kad tik apytikriai duomenys, nebutinai vaikutis turi valgyti pagal lenteles 4u.gif  maniske iki siol neisvalgo pagal jai priklausanti amziu nors tu ka, ir neikisi jai niekaip, tai nusprendziau maziau imti i galva ir nebeskaiciuoju, valgo kiek nori, kada nori. kam as cia kvarsinsiu sau galva, jei vaikas nenori. jei matau kad jai uzteko kiek isvalge tai kokios problemos biggrin.gif realiai maniske db kartais neisvalgo net 2-4men vaikucio normos, svorio priauga nedaug, bet priauga! prasideda kosiu metas, tikiu kad susitvarkys viskas, todel maziau mamytes nesrvuokites, svarbu isvis valgo biggrin.gif  susirupinti reikia tik tada, kai vaikutis visai ar be proto mazai priauga svorio 4u.gif

Ir aš taip manau, kad duoti reikia kada nori, svarbu, kad priauga pats vaikas svorio.
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2010 11 21, 11:19)
Mielos mamytės, prašau parašykite, pasidalinkite patirtimi, kiek jūsų 3 mėn. vaikeliai suvalgo vienu kartu iškarto ir kiek apytiksliai gaunasi per para ml.? Nes mano suvalgo vienu kartu geriausiu atveju 120-100ml., o kitą kartą tik 70 ml. Bet valgom labai dažnai, kitaip tariant, bele kaip ir kaip papuola. Nutarėm laikytis rėžimo, galvojam praalks, valgys daugiau,maitinti kas 3 val. ir nieko nesigauna, vienu kartu nesuvalgo daugiau nors tu ką doh.gif  Ir jau antra para valgo mažai, kai pradėjom laikytis rėžimo.

manau labai normaliai suvalgo gal misinukas labai sotus ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Si tema ir man labai idomi,nes maniske ,kai buvo 1 men amziaus suvalgydavo daugiau,nei dabar,kai yra 3-ju menesiu. Kazkas atsitiko,tiesiog pradejo maziau valgyt ir nors tu ka nori. Mano pirmoji dukrele,buvo neisnesiota, tai sakydavo,kad refliuksas kaltas del nevalgymo.. schmoll.gif Buvom isbande visokiu vaistuku nuo to nelemto refliukso,bet taip ir nepadejo,iki 1metu amziaus buvo labai nevalgi,daugiu daugiausia suvalgydavo 500ml per diena. O antroji dukte 1 men amziaus suvalgydavo 800-850mls per diena,o dabar 500-600mls per diena...laukiu nesulaukiu,kada galesiu pradet koseles,bet baisu,kad ir ju daug nevalgys...tiesiog nezinau,ka ir daryt
O gal jie (kudikiai) patys zino,kiek jiems suvalgy.....
Atsakyti
Maximum 450 ml I para doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2010 11 26, 18:45)
Maximum 450 ml I para doh.gif



Labai suprantu,ka riekia isgyventi,kai vaikelis taip nevalgo. kaip jau rasiau ,mano pirmoji dukrele parastai tiek suvalgydavo,pamenu buvo diena,kai ji suvalge apie 200ml...ejau is proto tada...bet kazkokio problemos sprendimo budo tikrai nezinau schmoll.gif
Atsakyti
mano kas tris valandas po 100-120 ml kartais 70ml. miega naktį 7 val. aš jos maiyint nekeliu, bet maitinu savo pienu sveria 5 kg
Atsakyti