Įkraunama...
Įkraunama...

teatro studija mažiukams

Kai laukiausi savo pirmosios, jau buvau nusprendus leisti ja i si teatriuka. Pati paauglysteje ilga laika "vaidinau" I.Paliulytes grupeje! Labai smagu, kad ten dirbama su kudikiais. Rudeni mes busim tik 1.8 men, bet mama pabandys vedzioti...

Ko gero, tokiems maziams uzsiemimai 1 x per sav. O kaina?
Kadangi, musu namuose rudeniop atsiras dar ir kitas leliukas-sese, tad labai norisi pirmosios "nenustumt" i sali ir skirti jai demesio. Planuoju, bent jau dabar, palikti leliuka su auklyte, o dicke pavedzioti po uzsiemimus. Jei siame teatriuke tik 1 x per sav. , eisime dar i Suzzuki m-le, ar dar kur nors. KAd mano pupa kaip minimum 3x i sav. butu "tik su mama".

Burkimes i rateli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2009 04 18, 22:20)
Sveikutės, o kaip jus užsiregistravot? Ar yra priėmimo koks nors "grafikas"? AČIU mirksiukas.gif

Aš ir tai norėčiau sužinoti... 4u.gif
Atsakyti
Apie priėmimą būna paskelbta čia.
Priėmimas rugsėjį - priima visus norinčius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andos @ 2010 08 24, 19:34)
Apie priėmimą būna paskelbta čia.
Priėmimas rugsėjį - priima visus norinčius  4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Yra kudikiu grupe, tai 1,7 men priimtu?
Atsakyti
QUOTE(asiuklis1 @ 2010 08 29, 22:17)
Yra kudikiu grupe, tai 1,7 men priimtu?

Priimtų, nors realiai nuo 2 m. skelbia 4u.gif
Atsakyti
Aš pradėjau leisti savo dukrytę į teatro studiją, bet man kuo toliau, tuo labiau ten nepatinka. Yra tokių vaikų, kurie laksto, vadovių neklauso, tuo pačiu kitus vaikus iš ritmo išmuša. Kažkokia betvarkė man ten kartais pasirodo... Čiagal vyresnio amžiaus vaikus reikia vesti į tokio tipo būrelius ar grupės turtėtų būti mažesnės. Pati užsiėmimų metodika lyg ir nieko...
Atsakyti
kiek artu vyksta uzsiemimai ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2010 11 14, 10:37)
kiek artu vyksta uzsiemimai ir kokia kaina?

Du kartus per savaitę, kaina 70 Lt. mėn. yra nuolaidų 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Labai susidomėjom 4u.gif Kaip suprantu rugsėjo 7 vyks prėmimas naujų vaikučių? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2011 09 03, 18:41)
Labutis  4u.gif

Labai susidomėjom  4u.gif Kaip suprantu rugsėjo 7 vyks prėmimas naujų vaikučių?  blush2.gif


AGA. zadam buti 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

senokai nieks nieko nerase, nekomentavo. Noreciau isgirst atsiliepimu apie "Vilkolakio teatra". Gal kas lanket, kokie ispudziai, atsiliepimai. 4u.gif
Atsakyti