Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nerimo schemų ir aprašymų

QUOTE(netikėtai @ 2011 01 07, 21:34)
zibuoklexxx jeigu tu raštą parodytum o ne tik schemą būtų paprasčiau.
Aš tai suprantu taip-įstriži brūkšniukai gerosios akys ir jos persikeičia su išvirkščiosiomis akimis nurodyta kryptim(ty į tą pusę,kur brūkšniukas pasviręs).O tie iksiukai ar žvaigždutės,nežinau kaip pavadint sukeistos akys kaip pynei.Tik nematant rašto sunku pasakyt,kurios akys prieš mezginį,o kurios už mezginio. Baisiai nemoku aiškint doh.gif
Nu bet gal kažką padėjau,ar ne ax.gif


rastas tie kaip rombai, pats virsutinis
user posted image

kaip suprast isvirkscios akys persikeicia su geromis nurodyta kryptimi?
as dar tik pradedancioji, esu tik vaikui kelius niekucius numezgus ir sau cia trecias tik mezgalas bus smile.gif
Atsakyti
Kažkur turėjau aš tą raščiuką aiškiau parodytą,paieškosiu.Šiaip keičiasi kaip pynei-gerąją nukeli prieš mezginį,išmezgi išvirkščiąją tada gerąją išmezgi ir jos susikeičia vietomis mirksiukas.gif
Baisiai nemku aiškint,parodyt būtų daug lengviau ax.gif Jei nieks nesuskubs tau padėti,galėsiu pabandyt ryt pafotkint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 01 07, 22:57)
Kažkur turėjau aš tą raščiuką aiškiau parodytą,paieškosiu.Šiaip keičiasi kaip pynei-gerąją nukeli prieš mezginį,išmezgi išvirkščiąją tada gerąją išmezgi ir jos susikeičia vietomis mirksiukas.gif
Baisiai nemku aiškint,parodyt būtų daug lengviau ax.gif Jei nieks nesuskubs tau padėti,galėsiu pabandyt ryt pafotkint 4u.gif

2 ir 3 nuo apačios, gal bus aiškiau 4u.gif Ten ženkliukai nupiešti kitoki, bet taip reikėtų akis sukeisti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man_patinka_lietus: 07 sausio 2011 - 23:16
Gal kas turi šito megztuko raštelį ar ką nors panašaus?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2011 01 03, 17:13)
Šitų schemų neturiu - ...

Gal atsirastų kas turi panašių schemučių,nuostabūs darbai wub.gif ,o kaip tik ir siūlų prisipirkau panašiam darbui smile.gif Labai norėčiau tokio šalikelio,tik kad dar nesu darius kaklo9,nemoku,reiketų pradžiai pavyzdžio .
Atsakyti
Sveikos, norėčiau pagalbos, gal kuri turite ar žinote kur galėčiau rasti šio megztuko schemą? Būčiau begalo dėkinga. Niekaip neišeina įdėti foto į čia tau įdedu nuorodą:
megztinis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kailiux: 10 sausio 2011 - 15:37
Sveikutes mezgejeles,

Gal turite sio modeliuko detalu aprasyma?
https://mail.google....b...p=inline

ACIU!!!!!!
Atsakyti
Laba dienele, reikia pagalbos del nerimo schemos 4u.gif
Esu nerusi, kai servetele pirmiausiai nuneriama ties placiausia vieta, o paskui siaurinama, o kaip daryti visiskai priesingu atveju, kai plotis pastoviai keiciamas, pagal sia schema? Na tikiuosi supratot ka noriu pasakyti smile.gif

http://img375.images...servetele6.jpg/
Atsakyti
sveikutes, ieskau apnertu buteliu schemu, turiu tik viena, tiksliau SM radau tik viena. buciau dekinga jei kuriu pasiulytu 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri turit aiskesne apatines dalies rasto schemute blush2.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(juratele:) @ 2011 01 11, 15:05)
sveikutes, ieskau apnertu buteliu schemu, turiu tik viena, tiksliau SM radau tik viena. buciau dekinga jei kuriu pasiulytu 4u.gif




juratele:), pasižvalgyk čia, turėtum rasti ko tau reikia ax.gif

http://club.osinka.r...592a14f3fb74bc6
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2011 01 11, 18:34)
Gal kuri turit aiskesne apatines dalies rasto schemute  blush2.gif


VAKARE.LT, paziurekit cia pas rusaites mirksiukas.gif
Atsakyti