Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nerimo schemų ir aprašymų

Gal kas turit siu rankovyciu schema ir kaip jas megzti?
user posted image

arba kaip sita megzti?
user posted image

arba sita 4u.gif
user posted image


cia jau gal sudetingas labai
user posted image
user posted image

tiek groziu prisiziurejau neapsisprendziu ka megzti 4u.gif
jei kas nors turi aprasymus ar zino kaip megzti, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuoklexxx @ 2011 01 03, 00:43)


tiek groziu prisiziurejau neapsisprendziu ka megzti  4u.gif
jei kas nors turi aprasymus ar zino kaip megzti, buciau labai dekinga  4u.gif

Tai šių grožių reikia paieškoti osinka.ru, jos ten tokius dalykėlius mezga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvele33 @ 2011 01 01, 14:58)
Sveika, kažkur matyta smile.gif

Taip taip, matyta smile.gif

Ačiū už gerus norus, bet čia ne visai tai, ko man reik. Aš paprastesnio varianto noriu - tokio, kaip dažnai vaikams deda ant kaklo - prie kaklo prigludęs, paskui išplatėja kaip kliošinis sijonas.

Va, kažkas panašaus:
user posted image

user posted image

Va šitokio tipo mane labiausiai domina:
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 03 sausio 2011 - 08:54
QUOTE(zifara @ 2011 01 03, 08:36)
Tai šių grožių reikia paieškoti osinka.ru, jos ten tokius dalykėlius mezga  4u.gif


kai rusiskai nesuprantu tai ten tamsus miskas man smile.gif
Atsakyti
Sveikos, o gal kuri turite lemenes berniukui schema? Noriu labai paprastutes, bet kadangi nesu mezgimo specas, noriu pasiuret, kaip kakla ir rankoves megzt.
Domina kakzkas panasaus
Liemene
Atsakyti
Va šitokio tipo mane labiausiai domina:
user posted image
[/quote]


Galiu pasiūlyti tokią -

user posted image
user posted image
Papildyta:
Šitų schemų neturiu -

user posted image
Atsakyti
user posted image
Begalo patiko sis megztukas, galbut kas galit pagelbeti? Mazdaug kaip man ji nusimegzti, ar tiktu silkmochera? Buciau laaaabai dekinga smile.gif
Atsakyti
[quote=vavuum,2011 01 03, 22

jei suprantate rusiškai
http://club.osinka.r...%...12&start=15
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2011 01 03, 09:46)
Taip taip, matyta smile.gif

Ačiū už gerus norus, bet čia ne visai tai, ko man reik. Aš paprastesnio varianto noriu - tokio, kaip dažnai vaikams deda ant kaklo - prie kaklo prigludęs, paskui išplatėja kaip kliošinis sijonas.





As mezgiau savo mazajai kepure -salma, tai sijonas analogiskas. Mezgate reikiamo ilgio "slanga"-tai bus kaklo dalis. Numezgus reikiama ilgi platinimo pradzioje uzdejau kas astunta papildoma aki ir kas antroje eileje platinau. Na pvz uzdejau kas 8, pramezgiau eilute, tada kitoje gaunasi kas 9 akis papildoma, vel eilute, tada kitoj-kas 10 ir t.t. kol pasieksite reikiama sijono ilgi. Tik, aisku, viskas priklauso nuo siuliuku storio, bet pagal mano aprasyma turetu gautis jei megsite ~4 Nr virbaliukais.
Atsakyti
Labas visoms. Noriu numegzt broliui liemenę, bet niekaip rašto nerandu. Jei kuri pagelbėtų - būčiau labai dėkinga. Raštelio norėčiau nesudėtingo: gali būti pynės ar smulkus raštas, a la kvadratėliais ar pan. Siūlai neperstoriausi, tai rašto gal smulkesnio reiktų. Dėkoju iš anksto
Atsakyti
gal ka gali paaiskinti sita schema?

user posted image
kas cia per rastas? kaip megzti? nes niekur paaiskinimu nerandu
Atsakyti
zibuoklexxx jeigu tu raštą parodytum o ne tik schemą būtų paprasčiau.
Aš tai suprantu taip-įstriži brūkšniukai gerosios akys ir jos persikeičia su išvirkščiosiomis akimis nurodyta kryptim(ty į tą pusę,kur brūkšniukas pasviręs).O tie iksiukai ar žvaigždutės,nežinau kaip pavadint sukeistos akys kaip pynei.Tik nematant rašto sunku pasakyt,kurios akys prieš mezginį,o kurios už mezginio. Baisiai nemoku aiškint doh.gif
Nu bet gal kažką padėjau,ar ne ax.gif
Atsakyti