Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(gitulia @ 2012 11 08, 10:40)
Pas mane Plados, tik nepamenu tiksliai ar polar white, ar opal white spalvos. Senai pirkau. Devisi man gerai, normali kriaukle.  g.gif Dar ir maisytuva plados tokios pat spalvos prie jos isigijau, tai sitas irgi gerai tarnauja.


O kaip ją prižiūrit? Reikia kokią spec. priemonę pirkti?

Kiek suprantu, pas jus irgi šviesi. O kaip su spalva? Su metais nepatamsėjo vietomis ar dugnas? blush2.gif
Atsakyti
Sviesi su smulkiais taskiukai. PRieziurai spec priemoniu neperku. Prieziura lengva - naudoji ir galvos nesuki, koki karta per pora savaiciu, t.y. kai atsiranda patamsejimu ar plemu, uzkimsusi keriaukle pripilu salto vandens, i ji sliuksteliu ACE ir palaikau siek tiek. Viskas - kriaukle kaip nauja. smile.gif
Atsakyti
as naudoju franke pasta senuokuose 7lt nuvalo super
akmens mases kriaukle lieka spindinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 11 08, 20:56)
Sviesi su smulkiais taskiukai. PRieziurai spec priemoniu neperku. Prieziura lengva  - naudoji ir galvos nesuki, koki karta per pora savaiciu, t.y. kai atsiranda patamsejimu ar plemu,  uzkimsusi keriaukle pripilu salto vandens, i ji sliuksteliu  ACE ir palaikau siek tiek. Viskas - kriaukle kaip nauja. smile.gif

Vaje... Ace jau šimtą metų neperku.
Bet vis tiek ačiū už atsakymą.
Tiesiog nesitikėjau, kad čia tokia paprasta gali būti plautuvės priežiūra.

QUOTE(rudenelis5 @ 2012 11 09, 10:53)
as naudoju franke pasta senuokuose 7lt nuvalo super
akmens mases kriaukle lieka spindinti  4u.gif


aciuks.gif


Čia daugiau skaito kas jau keičiasi plautuves, ieško atsiliepimų apie akmens masės kriaukles. Tai turbut daugelis turi/turėjo plienines. Gal pasidalinsit patirtimi apie jas? Temos apie plienines nerandu... blush2.gif

Vis galvoju ar verta man mokėti tiek už akmens masės, ar vis tik imti pigesnę plieninę. mastau.gif Išsirinkau Franke, bet nežinau kokią imti poliruotu, linijiniu ar matiniu paviršiumi? Kaip jos atrodo po kelių metų naudojimo... ax.gif
tokia
arba
tokia
Atsakyti
As ace butent tokiems darbams ir nusiperku - kratais kriaukle nuplaunu, kartais tuoleta isbalinu ir to butelio ilgam uztenka wink.gif
Reiktu kada prie progos ir tas spec pastas pabandyt gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2012 11 09, 23:09)
Vaje... Ace jau šimtą metų neperku.
Bet vis tiek ačiū už atsakymą.
Tiesiog nesitikėjau, kad čia tokia paprasta gali būti plautuvės priežiūra.
aciuks.gif
Čia daugiau skaito kas jau keičiasi plautuves, ieško atsiliepimų apie akmens masės kriaukles. Tai turbut daugelis turi/turėjo plienines. Gal pasidalinsit patirtimi apie jas? Temos apie plienines nerandu...  blush2.gif

Vis galvoju ar verta man mokėti tiek už akmens masės, ar vis tik imti pigesnę plieninę. mastau.gif Išsirinkau Franke, bet nežinau kokią imti poliruotu, linijiniu ar matiniu paviršiumi? Kaip jos atrodo po kelių metų naudojimo...  ax.gif
tokia
arba
tokia


Tevai turi franke apvalia linijiniu pavirsiumi. Man visai nieko, valosi gerai, Patys daug svarstem, bet nusipirkom nesenai franke akmens mases, dar neisbandem, buciau pirkusi nerudijancio plieno, nes nebaisu nei verdantis vanduo nei raudoni burokeliai, bet vis delto grozis mus nugalejo, stalvirsiui labiau tiko akmens mases. Ar moket daugiau ar ne, priklauso tik nuo Jusu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2012 11 10, 22:56)
Tevai turi franke apvalia linijiniu pavirsiumi. Man visai nieko, valosi gerai, Patys daug svarstem, bet nusipirkom nesenai franke akmens mases, dar neisbandem, buciau pirkusi nerudijancio plieno, nes nebaisu nei verdantis vanduo nei raudoni burokeliai, bet vis delto  grozis mus nugalejo, stalvirsiui labiau tiko akmens mases. Ar moket daugiau ar ne, priklauso tik nuo Jusu  mirksiukas.gif


aciuks.gif už atsiliepimą. Kaip tik tos burokų dėmės mane gąsdino.
Nors valgau juo gal kartą į mėnėsį ar net rėčiau. hihihi.gif

Tame ir esmė, kad daromės ir galvoju ar čia ilgam. Jei planuočiau naudotis virtuve 7 - 10 metų ar net ilgiau, tuomet pirkčiau akmens masės. Bet čia lyg ir laikina bus.
Kita vertus - nieko nėr pastovesnio už laikina. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 10 lapkričio 2012 - 23:13
Aš turiu lietuvišką aquasanito akmens krauklę, mama- franke. Maniškė per laiką apsinešė- patamsėjo. Jos nė velnio.
Bandžiau kažkada šveist(pieneliu+šluoste) nepadėjo. Buvau praradus viltį visai verysad.gif Bet vakar taip išsišveičiau kad atrodo kaip nauja yahoo.gif
o naudojau Ciff+amway šveitimo kempinėlę. Nu rezultatas thumbup.gif tiesą šveičiau gan ilgokai, bet dabar esu patenkinta didis.gif vėl myliu savo kriauklę ir nebebijau jos patamsėjimo sokiai.gif
Atsakyti
Mes irgi turim Aquasinita kriauklę, juodą jau 2 metus. Pavalau lygiom dalim sumaišius acta su vandeniu ir thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu FRANKE juoda akmens mases kriaukle, naudoju nesenai, taciau ramybes neduoda kalkiu demes..kaip kovojate su sia beda?
Papildyta:
QUOTE(rudenelis5 @ 2012 11 09, 10:53)
as naudoju franke pasta senuokuose 7lt nuvalo super
akmens mases kriaukle lieka spindinti  4u.gif

o kaip atrodo si pasta? gal ir kiti tinklai ja prekiauja? kazkaip neteko matyti..
Atsakyti
QUOTE(SSerena @ 2013 01 07, 17:22)
Sveikos, turiu FRANKE juoda akmens mases kriaukle, naudoju nesenai, taciau ramybes neduoda kalkiu demes..kaip kovojate su sia beda?
Papildyta:

o kaip atrodo si pasta? gal ir kiti tinklai ja prekiauja? kazkaip neteko matyti..

Neturiu akmens masės plautuvės, bet visur su kalkėmis kovoju tik su actu thumbup.gif O vanduo pas mus be proto kietas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 01 07, 17:21)
Neturiu akmens masės plautuvės, bet visur su kalkėmis kovoju tik su actu  thumbup.gif O vanduo pas mus be proto kietas  doh.gif

na va..kazin kaip akmens mases plautuve i acta reaguoja?smile.gif
Atsakyti