Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(elifė @ 2012 08 16, 15:10)
prie ko reiktų derinti plautuvę? prie stalviršio (šviesus, margas granitas) ar spintelių fasadų (tamsus rudas, beveik juodas su kreminiais dryžiais, ale "zebras"). pati mąstau apie beige, bet ar gerai kad ji "susilies" su stalviršiu? g.gif

labas vakaras

ikisiu ir as savo nosi pas jus ir pasidalinsiu patirtimi. pas mane virtuvinio virsus ir stalvirsis baltas, o apacia ruda, panasiai kaip tamsus sokoladas. Plautuve dejau balta ir ne kiek nesigailiu. Atrodo vos ne kaip butu islieta stalvirsiuje jinai.
Atsakyti
QUOTE(Mergina_28 @ 2012 08 17, 00:15)
labas vakaras

ikisiu ir as savo nosi pas jus ir pasidalinsiu patirtimi. pas mane virtuvinio virsus ir stalvirsis baltas, o apacia ruda, panasiai kaip tamsus sokoladas. Plautuve dejau balta ir ne kiek nesigailiu. Atrodo vos ne kaip butu islieta stalvirsiuje jinai.

tai vat ir aš taip galvoju - kad priderint spalvą, ale "išlieta"... o kontrasto - tamsumo- užteks nuo fasadų ax.gif

iki šiol turėjom tamsią kriauklę, turbūt granitas skaitės, tai kalkės tikrai matos, ypač ant to "padėklo", nes tikrai kiekvienąkart jo sausai niekas nešluostydavo blush2.gif
dabar noriu be padėklo - bus indaplovė, bus indų džiovykla, tai to padėklo gal nelabai ir prireiks....o ir plautuvę naudosim pagrinde rankom, vaisiams ir vienam kitam indui išplaut ax.gif tai gal ir ta šviesi taip nesiteps?
Papildyta:
QUOTE(Azazella @ 2012 08 16, 20:24)
Man asmeniskai grazu kai derinama su fasadu, o ne stalvirsiu.

4u.gif dėkui už nuomonę
Atsakyti
o FRANKE MRG 610-58 galima dėti iš apačios? g.gif kaip suprasti jei nieko nerašo?
Atsakyti
kuo toliau į mišką, tuo malkų daugiiau doh.gif
susidarė vaizdas, kad granitinių, montuojamų iš apačios plautuvių retenybė unsure.gif o tai kažkokios problemos tokiu atveju kyla ar kaip? kodėl jos nėra tokios populiarios? gal nė neverta vargti ir tokių ieškoti? cool.gif
patarkit, ką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2012 08 17, 12:40)
kuo toliau į mišką, tuo malkų daugiiau doh.gif
susidarė vaizdas, kad granitinių, montuojamų iš apačios plautuvių retenybė unsure.gif o tai kažkokios problemos tokiu atveju kyla ar kaip? kodėl jos nėra tokios populiarios? gal nė neverta vargti ir tokių ieškoti? cool.gif
patarkit, ką? 4u.gif


Plados firmos tikrai yra montuojamų iš apačios.
Atsakyti
ruosiuosi pirkti akmens mases plautuve, galvoju apie Franke, del kokybes, nes bijau, kad pataupius - burokeliai ir melynes man ja "sugadins" nepataisomai.
perskaiciau apie akmens mases plautuviu ultraclean apsauga, galvoju, nuostabus dalykas, bet nematau,kad franke ji butu...gal kas susidure ir galetu pasidalinti savo nuomone 4u.gif
Atsakyti
apie plautuvių valymą, gal kam pravers
http://www.vandeniai...viu-valymas.pdf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elifė: 21 rugpjūčio 2012 - 12:07
QUOTE(Kojotė @ 2012 08 20, 22:24)
perskaiciau apie akmens mases plautuviu ultraclean apsauga, galvoju, nuostabus dalykas, bet nematau,kad franke ji butu...gal kas susidure ir galetu pasidalinti savo nuomone 4u.gif


man konsultantas sakė, kad ultraclean danga galima tik pas PLADOS firmso plautuves. dėl to toki ir užsisakiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 08 21, 15:55)
man konsultantas sakė, kad ultraclean danga galima tik pas PLADOS firmso plautuves. dėl to toki ir užsisakiau rolleyes.gif

o jus domejotes sia firma? gal galit ka nors apie ja gero ar blogo? smile.gif gal skaitet, kokie atsiliepimai,kaip valymas, ar pasiteisines tas ultraclean. jei nesunku, brukstelkit pora sakiniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2012 08 17, 09:33)
o FRANKE MRG 610-58 galima dėti iš apačios? g.gif kaip suprasti jei nieko nerašo?


Ne, ne. Yra kitų modeliųsmile.gif


QUOTE(Kojotė @ 2012 08 20, 22:24)
ruosiuosi pirkti akmens mases plautuve, galvoju apie Franke, del kokybes, nes bijau, kad pataupius - burokeliai ir melynes man ja "sugadins" nepataisomai.
perskaiciau apie akmens mases plautuviu ultraclean apsauga, galvoju, nuostabus dalykas, bet nematau,kad franke ji butu...gal kas susidure ir galetu pasidalinti savo nuomone 4u.gif


Franke nuo senų senovės turi Durakleen. O nuo šių metų pradžios Durakleen Sanitized, beje standartiškai visoms Franke plautuvėms be papildomų mokesčių.

Palyginus su šiais dalykais - Plados su savo Ultracleen ilsisi ramybėje.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 08 23, 09:27)
Ne, ne. Yra kitų modeliųsmile.gif
Franke nuo senų senovės turi Durakleen. O nuo šių metų pradžios Durakleen Sanitized, beje standartiškai visoms Franke plautuvėms be papildomų mokesčių.

Palyginus su šiais dalykais - Plados su savo Ultracleen ilsisi ramybėje.

o tai jei nuo siu metu, tai kaip suprast, siu metu modeliai, ar jau visos franke su Durakleen Sanitezed, ar ieskot prieraso? nesigaudau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kojotė @ 2012 08 23, 10:01)
o tai jei nuo siu metu, tai kaip suprast, siu metu modeliai, ar jau visos franke su Durakleen Sanitezed, ar ieskot prieraso?  nesigaudau doh.gif


Visos be išimties. Dubens viduje turi būti mėlynas lipdukas Sanitized. Net pirštu prabraukus per paviršių su Sanitized ir be jo skirtumas jaučiasi.
Atsakyti