Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(acteeno @ 2012 03 30, 10:06)
Na tuomet reikia susirasti dominantį modeliuką, palyginti kainas. mirksiukas.gif

Kiek yra to ploto? Tiksliau kokio ilgio gali būti plautuvė?

va toks patinka
toks
toks
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 03 30, 09:23)


Frankes modeliai ilgesni, 78 cm. 60 cm yra be padėkliuko, arba tiesiog apvali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acteeno: 30 kovo 2012 - 09:29
Kažkaip nebepavyksta redaguoti savo paties aukščiau esančio posto, čia forumo apribojimas?

Žodžiu į temą. Busiu suklaidinęs. Yra nauja Franke plautuvė MRG611-62. Šiuo atveju taip, kaina didesnė dvigubai.

Kaip ten sakoma, priminkit, kas sumoka du kartus? 4u.gif
Atsakyti
Pasisakysiu ir as, pres 2 metus draugai nusipirko akmens mases kriaukle( nezinau kokios firmos, tsakant bevardes), ir nesenai islupe ja lauk, isidejo Franke. Zodziu, kriaukle sviesi buvo, atrode tikrai tragiskai. Kai nesidomejau jomis, sakydavau, jau pas save niekad gyvenime nedesiu akmens mases, kad ir damoketu biggrin.gif (negalvokit, kad nepriziuredavo, issluostydavo iki sausumo po naudojimo) Mano nuomone butu tokia, arba geros kokybes deti, o jei finansai spaudzia -tada jau rinktis geriau ta metaline,kuria turiu dabar bute jau 14 metu, mokejau palyginus kapeikas, nuvalau ir atrodo kaip nauja smile.gif
Atsakyti
kuom jus valote savo plautuves? as iki siol tik paprastu indu plovikliu, bet jau reiktu nuo kalkiu kazka panaudoti. bijau kad nepakenktu. ir dar, ar kurmi galima pilti? nepakenks? blush2.gif man pastoviai uzsikemsa kanalizacija doh.gif o gal koki kita zinor kuris TIKRAI nepakenks kriauklei? turiu lietuviska, aqvasanitas ar kaip ten ji blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2012 04 03, 15:18)
kuom jus valote savo plautuves? as iki siol tik paprastu indu plovikliu, bet jau reiktu nuo kalkiu kazka panaudoti. bijau kad nepakenktu. ir dar, ar kurmi galima pilti? nepakenks?  blush2.gif man pastoviai uzsikemsa kanalizacija doh.gif o gal koki kita zinor kuris TIKRAI nepakenks kriauklei? turiu lietuviska, aqvasanitas ar kaip ten ji blush2.gif

bent kelis psl. perverskit atgal, nepatingekit, buvo ir apie kurmi rasyta, ir apie valymo priemones, kurios butent tokiom kriauklem tinka. Greiciau issiaikinsit paskaite, nei lauksite, kol kazkas vel teiksis kartotis.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2011 08 02, 16:38)
Pas mus kriaukle irgi su tokiu ventiliumi, bet jis jau nebeveikia pas mane, kazkaip prasisuko ir basta, tai labai prastai dabar, neina kriaukles uzkimsti kai reikia.

pas mane irgi nebeveikia jis, nors beveik nenaudojau jo, ai man jis nereikalingas kazkaip. gal sunus pasidarbavo g.gif zodziu, labai nerimtas dalykas aqvasanito kriaukleje
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2012 04 03, 15:18)
kuom jus valote savo plautuves? as iki siol tik paprastu indu plovikliu, bet jau reiktu nuo kalkiu kazka panaudoti. bijau kad nepakenktu. ir dar, ar kurmi galima pilti? nepakenks?  blush2.gif man pastoviai uzsikemsa kanalizacija doh.gif o gal koki kita zinor kuris TIKRAI nepakenks kriauklei? turiu lietuviska, aqvasanitas ar kaip ten ji blush2.gif


Na tai pilkite ne į plautuvę, o į išbėgimo skylę (į ventilį). Ko nereikia pilti, tai kavos tirščių, riebalų ir panašiai. Jei kemšasi pačiame sifone ir jei jis butelinis, tai vertėtų pakeisti į saksofono tipo sifoną.


QUOTE(padraika22 @ 2012 04 03, 15:28)
pas mane irgi nebeveikia jis, nors beveik nenaudojau jo, ai man jis nereikalingas kazkaip. gal sunus pasidarbavo g.gif zodziu, labai nerimtas dalykas aqvasanito kriaukleje


Išardyti pažiūrėti ne problema. Dažniausiai lūžta plastikinis troso prijungimo lizdas. Laikinai, kad užkimšti - išimkite ventilio "kepurę", visai nusukite varžtą jo gale. Užsikimš, tik atkimšus nesilaikys.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2012 03 30, 08:17)
As greiciausiai imsiu Plados su Ultracleen. Kaina nemaza, bet tikiuosi, kad daiktas man tarnaus.
Kai remontavomes buta pries 10 metu, buvom jauni  biggrin.gif , ir pirkdami daiktus kazkaip nesigilinom, nueini i parduotuve, patiko kaina isvaizda ir perki. Dabar isirenginejam nama, jau nebe tokie jauni, todel atsirado isminties. Esu linkusi pataupyti plyteliu saskaita, bet ne plautuves, kuria naudosiu kasdien ir ne po karta.
Dabartine mano plautuve plienine, maza, skarda is orkaites vos telpa, nervina ziauriai, valyk nevales kalkiu zymes vis tiek lieka, jau noriu lupt ja lauk, bet pakentesiu dar pora menesiu, iki isikursim name.

Kai išsirinksi pasigirk kokią nusipirkai?
Papildyta:
QUOTE(Astra777 @ 2012 03 30, 08:22)
drinks_cheers.gif  Aš būtent dėl tos pačios priežasties dabar išsirinkau štai tokią smile.gif
http://www.voniosstu...e-plados-hr0860


Čia tokia kaina jau su viskuo?
Nu bet ir brangus tas virtuvės remontas doh.gif Vien technikai primečiau reik apie 7000 lt? O kur dar baldai, darbas doh.gif Atsiprašau už poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 03 balandžio 2012 - 16:08
Reiks pirkti kriauklę, skaičiau temutę, bet vis abejoju ar geriau pirkti brangesnę Franke, ar apsistoti ties Aquasanita g.gif Nes lyg tos, kurios turi tai nesiskundžia jomis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 09 balandžio 2012 - 18:34
QUOTE(Linutelia @ 2012 04 09, 18:33)
Reiks pirkti kriauklę, skaičiau temutę, bet vis abejoju ar geriau pirkti brangesnę Franke, ar apsistoti ties Aquasanita g.gif Nes lyg tos, kurios turi tai nesiskundžia jomis...



Labas rytas,

Čia temos lyg tai pradžioje yra prirašyta apie tai, kaip niekas nesiskundžia:D
Atsakyti
O kaip tos lenkiskos-Marmorin arba kokios sloveniskos? g.gif
Atsakyti