Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(zikas1970 @ 2012 03 29, 13:32)
Dekui, taip ir nusprendem, desim nerudijancio plieno.tik kriaukliu  realiai spalvos skiriasi labai, kad ir siam psl. nurodytos
http://www_arsan_lt/2091-plautuves  Buvom pas draugus, visdelto Havana rinksimes. Ir da toks klausimas butu, ar galima uz tokia,(kaip cia nurodyta) kaina gauti  blush2.gif



Čia Jūs manęs klausiate? Nu galime turbūt suderinti, bet per až mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar yra kokiu nuomoniu apie plautves Plados su Ultracleen apsauga? Noriu baltos, bijau, kad paskui purvo nenusveisiu g.gif
Atsakyti
Taigi, kadangi atsakymo taip ir nesulaukiau kaip ten su tom kriauklėm teko pasiknist, paieškot ir dabar galima surykiuot jas

Norite labai geros kriaukles rinkites Plados su Ultraclean technologija ji turi atstumima ir neisigeria purvai

Gera kokybiska plautuve Franke arba Plados be Ultraclean

Paprasta kokybiska plautuve Alveus Marmorin

Prasta ir nekokybiska plautuve Aquasanita
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PirmasKunigas: 30 kovo 2012 - 06:06
QUOTE(PirmasKunigas @ 2012 03 30, 07:06)
Taigi, kadangi atsakymo taip ir nesulaukiau kaip ten su tom kriauklėm teko pasiknist, paieškot ir dabar galima surykiuot jas

Norite labai geros kriaukles rinkites Plados su Ultraclean technologija ji turi atstumima ir neisigeria purvai

Gera kokybiska plautuve Franke arba Plados be Ultraclean

Paprasta kokybiska plautuve Alveus Marmorin

Prasta ir nekokybiska plautuve Aquasanita



Ačiū už vargą, bandysim aiškintis toliau kainas ir nuomones.
Atsakyti
Franke jau geras pusmetis, jei ne ilgiau, yra su naujuoju paviršiumi Sanitized. Kažkur pasakojau kas tai yra. Visoms Franke akmeninėms plautuvėms, be išimties, už tą pačią kainą.

Su baltom plautuvėm nėra jokių problemų dar nuo to laiko, kai tebuvo Franke Durakleen.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 03 30, 08:38)
Franke jau geras pusmetis, jei ne ilgiau, yra su naujuoju paviršiumi Sanitized. Kažkur pasakojau kas tai yra. Visoms Franke akmeninėms plautuvėms, be išimties, už tą pačią kainą.

Su baltom plautuvėm nėra jokių problemų dar nuo to laiko, kai tebuvo Franke Durakleen.

Nu bet Franke kaina bezbožna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 03 30, 07:58)
Nu bet Franke kaina bezbožna  unsure.gif


Kokius modelius lyginam?
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2012 03 29, 15:56)
Ar yra kokiu nuomoniu apie plautves Plados su Ultracleen apsauga? Noriu baltos, bijau, kad paskui purvo nenusveisiu  g.gif


Aš daug nesiaiškinus būtent tokią ir užsisakiau-Plados su Ultracleen apsauga ir baltą biggrin.gif , tik dabar dar apie 6 savaites teks laukti...norėjau tokios ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 03 30, 07:58)
Nu bet Franke kaina bezbožna  unsure.gif


As greiciausiai imsiu Plados su Ultracleen. Kaina nemaza, bet tikiuosi, kad daiktas man tarnaus.
Kai remontavomes buta pries 10 metu, buvom jauni biggrin.gif , ir pirkdami daiktus kazkaip nesigilinom, nueini i parduotuve, patiko kaina isvaizda ir perki. Dabar isirenginejam nama, jau nebe tokie jauni, todel atsirado isminties. Esu linkusi pataupyti plyteliu saskaita, bet ne plautuves, kuria naudosiu kasdien ir ne po karta.
Dabartine mano plautuve plienine, maza, skarda is orkaites vos telpa, nervina ziauriai, valyk nevales kalkiu zymes vis tiek lieka, jau noriu lupt ja lauk, bet pakentesiu dar pora menesiu, iki isikursim name.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2012 03 30, 09:17)
... Esu linkusi pataupyti plyteliu saskaita, bet ne plautuves, kuria naudosiu kasdien ir ne po karta.


drinks_cheers.gif Aš būtent dėl tos pačios priežasties dabar išsirinkau štai tokią smile.gif
http://www.voniosstu...e-plados-hr0860
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 03 30, 09:11)
Kokius modelius lyginam?

Nieko nelyginu, noriu nedidelės, nes plotas ribotas, ir nebrangios, nes biudžetas ribotas wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 03 30, 09:04)
Nieko nelyginu, noriu nedidelės, nes plotas ribotas, ir nebrangios, nes biudžetas ribotas  wacko.gif


Na tuomet reikia susirasti dominantį modeliuką, palyginti kainas. mirksiukas.gif

Kiek yra to ploto? Tiksliau kokio ilgio gali būti plautuvė?
Atsakyti