Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(korcula @ 2012 02 27, 10:26)
Aš taip pat turiu tokį mėginuką. Norėjau pasiteirauti kaip Jūs naudojate šią pastą.
Ar tepate ant sausos ar ant drėgnos kriauklės? Po kiek laiko nuplaunate ir pan.? Iš anksto dėkui už atsakymą.  4u.gif


Naudoju ūkiškai, tsaknt:) Plautuvė šlapia (sausai tiesiog nebandžiau, nes paprastai sugalvoju išvalyti kalną indų išplovęs, kol dar netingiu), kempinė bet kokia. Sudrėkinu kempinę, su ja pasiimu pastos ir trinu plautuvę. Kai pamatau rezultatą, gerai nuskalauju.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 02 27, 10:30)
Laba diena,

Yra Franke Twister
user posted image

Užtenka žiauriai ilgam, o kainuoja apie 18 litų. Nuvalo kalkes, apnašas, "rudą vandens pėdsaką", papoliruoja smulkius įbrėžimus, atnaujina. Prie naujų Frankes akmens masės plautuvių būna mėginukas, tai aš jį per pusmetį nesunaudojau.


O kur ju yra pirkti be internetiniu parduotuviu? Kazin senukai tures? g.gif
Atsakyti
Turėtų turėti senukai, mokiveži, tikrai turi Jaukurai ir panašiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acteeno: 29 vasario 2012 - 10:10

Sveiki,,

O kaip atnaujina tas kriaukles si piemone. Nu kapiec nesikeikus ,po kiekvieno generalinio namie as ka nors pridirbu verysad.gif

ant juodos spalvos kraukles ant virsaus pamaciau demes,kaip isbalinta,idesiu foto. gal kas patars kaip atnaujinti.
chemija turejau VALIs okaitems ir viryklems,galejau kempine ten padet kol ploviau indus,nu bet ar galejo jis isbalinti cia .vienu zodziu pykstu blink.gif

user posted image

lauksiu kokiu patarimu ax.gif

Atsakyti
aš naudoju "kurmį" (vamzdžiams valyti, skystą). NU man tai nėr geriau - papili, kad visur būtų skystis, nieko drožt nereikia, po gero pusvalandžio ar valandos nuplauni vandeniu ir taaaip švaru.
P.S. pas mane smėlio spalvos kriauklė, kaip su tamsesnėm nežinau...įtariu gali išblukt..
Atsakyti
QUOTE(friske @ 2012 03 15, 17:44)
Sveiki,,

O kaip atnaujina tas kriaukles si piemone. Nu kapiec nesikeikus ,po kiekvieno generalinio namie as ka nors pridirbu  verysad.gif

ant juodos spalvos kraukles ant virsaus pamaciau demes,kaip isbalinta,idesiu foto. gal kas patars kaip atnaujinti.
chemija turejau VALIs okaitems ir viryklems,galejau kempine ten padet kol ploviau indus,nu bet ar galejo jis isbalinti cia .vienu zodziu pykstu  blink.gif

user posted image

lauksiu kokiu patarimu  ax.gif


Nesupratau, šį priemonė tai kuri - twister'is ar valis?
Atsakyti
Turiu smelio spalvos akmens mases kriaukle franke, tai valau su Domestu, kaip nauja po jo 4u.gif Ankciau kuo tik netrinau, pabandziau su Domestu, tai visos demes iskart nuvale thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 03 16, 12:35)
Nesupratau, šį priemonė tai kuri - twister'is ar valis?


niu negaliu pakesti kai parasau sakini o ji belenkaip isvarto blink.gif

tai si priemone ka daro buvo klausiama apie atnaujinima ,tai turbu tas twisteris pagal pavadinima, o isbalinau su chemija pavadinimu Valis .nesuprantu kas cia buvo neaiskaus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(friske @ 2012 03 16, 13:55)
niu negaliu pakesti kai parasau sakini o ji belenkaip isvarto  blink.gif

tai si priemone ka daro buvo klausiama apie atnaujinima ,tai turbu tas twisteris pagal pavadinima, o isbalinau su chemija pavadinimu Valis .nesuprantu kas cia buvo neaiskaus  blink.gif

O kodėl naudoji chemiją akmens masės kriauklei? Mano buvo baisi kriauklė, kalkių nuosėdos baltos labai matėsi, negalėjau jų nuvalyt, kol nepabandžiau paprastom priemonėm ją nuvalyt. Va taip: http://www.vandeniai...viu-valymas.pdf
Atsakyti
Nusipirkom akmens mases kriaukle, bet nera skyles kranui, tik pazymeta vieta ir plonyte akmens mase ties ta vieta . Gal kuri matete, kaip pazymetoje vietoje padaro skyle? Išmuša , ar grežia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sanija @ 2012 03 17, 05:50)
Nusipirkom akmens mases kriaukle, bet nera skyles kranui, tik pazymeta vieta ir plonyte akmens mase ties ta vieta . Gal kuri matete, kaip pazymetoje vietoje padaro skyle? Išmuša , ar grežia?  g.gif


Išmuša. Imu plaktuką ir varžtą kokių 10 diametro buku galu. Įsitikinu, kad lipdukas priklijuotas tikrai toje vietoje, kur paploninta masė, ir IŠ GEROSIOS PUSĖS keleto smūgių plaktuku per varžtą pagalba iškalu tą skylę. Svarbiausia nekalt iškart iš visos jėgos, pirmas smūgis silpnesnis, antras stipresnis, po 3-4 smūgio iškrenta masės gabaliukas ir gauname kreivą šleivą skylę. Su tuo pačiu varžtu ir plaktuku nestipriai smūgiuojant palyginame skylės kaštus. Jei reikia, galima ir padildinti. Svarbu kalti skylę tada, kai plautuvė yra dar pakuotėje tarp putų, arba jau stalviršyje, bet dar prie jo nepritvirtinta.

Visas darbas kelios minutės.

Gerb. FRISKE, Jūs paskaitykite tą savo sakinį. Virš jo yra mano postas, kur aš rekomenduoju Twisterį, ir Jūs rašote "Kaip šį priemonė atnaujina". Ką aš dar turėjau pagalvoti? Tai ir rašykit konkrečiai pačioje pradžioje - priemonė buvo tokia ir tokia, o ne tiesiog "ši priemonė" nes galima pagalvoti, kad kalbate apie Twisterį. Tas pats kas būtų parašyta kokią puiki mašina yra tarkim Toyota, o aš su sekančiu postu rašau "nu fyzė kaip man ji genda" ir tik posto pabaigoje lyg tarp kit ko užsimenu kad pas mane Žiguli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acteeno: 17 kovo 2012 - 10:38
QUOTE(eufrozina @ 2012 03 16, 21:14)
O kodėl naudoji chemiją akmens masės kriauklei?


Zinok nenaudojau ax.gif valiau su kempine virykle, pasidejau ant krasto ja (paaiskinu ka :kempine tongue.gif ) su kita kempine ploviau indus,isploviau ir pakeliau ta kempine viryklei toliau valyti ir viskas-ziuriu demes. 1.5 metu ja turiu, o vakar taip nevykusiai pasidarbavau verysad.gif

QUOTE(acteeno @ 2012 03 17, 11:31)
Gerb. FRISKE, Jūs paskaitykite tą savo sakinį. Virš jo yra mano postas, kur aš rekomenduoju Twisterį, ir Jūs rašote "Kaip šį priemonė atnaujina". Ką aš dar turėjau pagalvoti? Tai ir rašykit konkrečiai pačioje pradžioje - priemonė buvo tokia ir tokia, o ne tiesiog "ši priemonė" nes galima pagalvoti, kad kalbate apie Twisterį. Tas pats kas būtų parašyta kokią puiki mašina yra tarkim Toyota, o aš su sekančiu postu rašau "nu fyzė kaip man ji genda" ir tik posto pabaigoje lyg tarp kit ko užsimenu kad pas mane Žiguli.


jetau jetau blink.gif
tai ir klausiau kaip si priemone atnaujina ? ar atnaujina su chemija isbalintas vietas, nes isbalinau su Valiu. ir apsimoka pirkti jusu rekomenduota tvisteri (priemone ,kuri sakot skirta atnaujinumui biggrin.gif ) tam valymui nuo chemijos. kaip dar paaiskinti mano sakini?
Ir aplamai suradot vieta pasibendraut.nesuprantat ir palikit ta posta, o jei turit patarimu-paklausysiu.

bet cia tik paaskinau ,jau issiaiskinau kad nepades.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo friske: 17 kovo 2012 - 12:14