Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(sandraandruske @ 2012 01 18, 17:29)
aciu.
virtuve labai maza,tikrai maza ax.gif telpa ir didesne,50*60, tik neapsisprendziau kas geriau/graziau.
Blanco nes kiek domejausi tai jokiu blogu atsiliepimu neisgirdau,buvo kas daugybe metu turi ir nei kiek nepasikeite niekas neatsitiko,o naudojasi istisai.gavau gera kainos pasiulyma be to biggrin.gif



Mes irgi Blanco SILGRANIT pasirinkom, nes girdėjom, kad jos gaminamos iš išskirtinio atsparumo masės. Ant jų, pagal idėją, nelieka nei kalkių nuosėdų, nei jokių dėmių. O būtent dėmės ir kalkių nuosėdus labiausiai neramino.
Atsakyti
Labai labai dideli DEKUI noriu pasakyti acteeno[B]!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Meciausi tarp skirtingu variantu, o pasikonsultavus is karto apsisprendziau thumbup.gif Zmogus taip aiskiai ir tiksliai paaiskino viska, kad sprendima priimti pasidare labai paprasta smile.gif
Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū ačiū blush2.gif biggrin.gif

Gero naudojimosi:)
Atsakyti
dar kart dekui acteeno uz patarimus
Jau turiu pastatyta Franke kriaukle smile.gif
galiu pasidalinti pirmu ispudziu, jei kam butu idomu.Pries tai turejau senovine metaline, kvadratine su padeklu. Dabar pirkau apvalia ir be padeklo.Ji is tikro diiidele bigsmile.gif koki vaikiuka iki 6men drasiai galima butu prausti.
Bet padeklo kolkas nepasigedau, ir gylis jos - didelis pliusas, nes niekas nesitasko ant stalvirsio.Kai pirkau ir ieskojau krano, pardavejas patare nepirkti auksto, nes labai taskosi, tai irgi tiesa... smile.gif
o apvali ar kvadratine, manau nera svarbu, nes jei kas netelpa, tai netilps nei i apvalia nei i kvadratine.Tada patogu pirkti krana su issitraukiama zarnele. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vincente @ 2012 01 26, 12:27)
o apvali ar kvadratine, manau nera svarbu, nes jei kas netelpa, tai netilps nei i apvalia nei i kvadratine.Tada patogu pirkti krana su issitraukiama zarnele. smile.gif


o tai kaip toj apvalioj kriauklėj plauti įvairius kvadratinius ar stačiakampius indus, na kad ir pvz. orkaitės skardas? unsure.gif Man kažkaip atrodo patogiau kvadratinė kriauklė į kurią be problemų galima įstatyti tas orkaitės skardas ir tada išplauti, nei apvali kriauklė kad ir su šlanga, į kurią skarda nei vienu kampu normaliai netelpa ir plaunant su ta šlangute viskas aplinkui vistiek turėtų apsitaškyti, nes gi tą vandenį vistiek kažkaip reikia į tą kriauklę išpilt, ar ne? nu aš čia taip balsu mąstau, nes irgi renkuosi kriauklę, bet man reikia pirmiausia, kad jinai būtų patogi naudotis ir tik tada graži, todėl kažkaip net minties nekilo žiūrėti į tas apvalias schmoll.gif o gal aš kažko nežinau apie tas apvalias kriaukles ir žmonės jas renkasi ne tik todėl, kad jos jiems atrodo gražios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2012 02 05, 14:50)
o tai kaip toj apvalioj kriauklėj plauti įvairius kvadratinius ar stačiakampius indus, na kad ir pvz. orkaitės skardas?  unsure.gif Man kažkaip atrodo patogiau kvadratinė kriauklė į kurią be problemų galima įstatyti tas orkaitės skardas ir tada išplauti, nei apvali kriauklė kad ir su šlanga, į kurią  skarda nei vienu kampu normaliai netelpa ir plaunant su ta šlangute viskas aplinkui vistiek turėtų apsitaškyti, nes gi tą vandenį vistiek kažkaip reikia į tą kriauklę išpilt, ar ne? nu aš čia taip balsu mąstau, nes irgi renkuosi kriauklę, bet man reikia pirmiausia, kad jinai būtų patogi naudotis ir tik tada graži, todėl kažkaip net minties nekilo žiūrėti į tas apvalias schmoll.gif  o gal aš kažko nežinau apie tas apvalias kriaukles ir žmonės jas renkasi ne tik todėl, kad jos jiems atrodo gražios g.gif


Na nežinau, išsiplaunam apvalioje. Kad prisitaško, tai čia nemanau, kad rasite plautuvę aplink kuria visada bus sausa. Neįmanoma.
Atsakyti
Sveiki,

Buvau nusižiūrėjus Aqua Sanita kriauklę su maišytuvu - Aquasanita Cuba SQC101, bet prisiskaičiau, kad čia buvo keletas atvejų kai nuo karščio liko žymės ir išsigandau sad.gif tikėjausi išsisukti pigiau šioj vietoj ax.gif tačiau nesinorėtų, kad atsitiktų taip, kad "skūpas moka du kartus" blush2.gif
Kiek suprantu problemų tokių su Franke plautuve neturėtų būti? Nusižiūrėjau šį modelį - FRANKE MRG 611 . Gal kas turite, kokie atsiliepimai apie šią plautuvę? Kaip valosi, kaip reaguoja į karštį?

Gal galėtumėt pasiūlyti kur nueiti gyvai Franke plautuvių apažiūrėti Vilniuje? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(FLCL @ 2012 02 21, 22:54)
Sveiki,

Buvau nusižiūrėjus Aqua Sanita kriauklę su maišytuvu - Aquasanita Cuba SQC101, bet prisiskaičiau, kad čia buvo keletas atvejų kai nuo karščio liko žymės ir išsigandau  sad.gif tikėjausi išsisukti pigiau šioj vietoj ax.gif tačiau nesinorėtų, kad atsitiktų taip, kad "skūpas moka du kartus"  blush2.gif
Kiek suprantu problemų tokių su Franke plautuve neturėtų būti? Nusižiūrėjau šį modelį - FRANKE MRG 611 . Gal kas turite, kokie atsiliepimai apie šią plautuvę? Kaip valosi, kaip reaguoja į karštį?

Gal galėtumėt pasiūlyti kur nueiti gyvai Franke plautuvių apažiūrėti Vilniuje?  rolleyes.gif


Laba diena, visiškai teisingas Jūsų pasirinkimas.

Franke susidoroja su karščiu iki 280C, nekeičia spalvos. Su nauju paviršiumi Sanitized (dabartinės Franke akmeninės visos su Sanitized) plautuvė yra žymiai lygesnė, turi žymiai mažiau porų, kas labai teigiamai prisideda prie valymo. Valysite lengvai ir efektingai:) Be to, Sanitized yra antibakterinis paviršius, nes sudėtyje yra sidabro jonų.

Konkrečiai MRG 611 modelis pasižymi giliu dubeniu, padėklu be jokio reljefo (valymo palengvinimui) su nuolydžiu į dubenį. Komplektuojama su ekscentriniu ventiliumi - pasukus rankenėlę plautuvė užsikemša arba atsikemša. Žodžiu modelis tikrai geras ir populiarus, o man asmeniškai ir gražus.

Tad gero naudojimosi!
Atsakyti

Ir mes turim franke akmens mases kriaukle, tik iskilo klausimas - kaip ir kip ja valyti nuo apnasu?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2012 02 22, 16:10)
Ir mes turim franke akmens mases kriaukle, tik iskilo klausimas - kaip ir kip ja valyti nuo apnasu?


Yra speciali pasta. Dabar as valau su Kiehl valikliu
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2012 02 22, 15:10)
Ir mes turim franke akmens mases kriaukle, tik iskilo klausimas - kaip ir kip ja valyti nuo apnasu?


Laba diena,

Yra Franke Twister
user posted image

Užtenka žiauriai ilgam, o kainuoja apie 18 litų. Nuvalo kalkes, apnašas, "rudą vandens pėdsaką", papoliruoja smulkius įbrėžimus, atnaujina. Prie naujų Frankes akmens masės plautuvių būna mėginukas, tai aš jį per pusmetį nesunaudojau.
Atsakyti
QUOTE(acteeno @ 2012 02 27, 10:30)
Laba diena,

Yra Franke Twister
user posted image

Užtenka žiauriai ilgam, o kainuoja apie 18 litų. Nuvalo kalkes, apnašas, "rudą vandens pėdsaką", papoliruoja smulkius įbrėžimus, atnaujina. Prie naujų Frankes akmens masės plautuvių būna mėginukas, tai aš jį per pusmetį nesunaudojau.



Aš taip pat turiu tokį mėginuką. Norėjau pasiteirauti kaip Jūs naudojate šią pastą.
Ar tepate ant sausos ar ant drėgnos kriauklės? Po kiek laiko nuplaunate ir pan.? Iš anksto dėkui už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti