Įkraunama...
Įkraunama...

Eye Q maisto papildai

na ka bandysimes ir mes siuos eye q taukus smile.gif
tikiuosi mum pades
Atsakyti
Equazen Eye Q Baby Omega-3 & Omega-6 30 Capsules
Siuos zuvu taukus mums labai rekomendavo gydytoja, geriam nuo 6 men. Dabar mums 1 metukai. Vaikutis labai aktyvus nuo gimimo ir buvo diagnozuotas hiperaktyvumas. Nezinau ar yra didelis poveikis, bet manau, kad yra ax.gif Taukus ilasinu vaikuciui i kosyte ir geriam be problemu.
Del kainu skirtumo, tai Lietuvoje du kartus brangiau, nei UK, juos siunciuosi tiesiogiai is (http://www.feelunique.com/p/Equazen-Eye-Q-Baby-Omega-3-Omega-6-30-Capsules). blush2.gif
Atsakyti
4u.gif Pasisakysiu ir as ax.gif .Mano abu vaikai siuos vitaminus geria jau puse metu.3metu suneliui problemos su kalba,judrus,nsusikaupia.Truputi pagerejimas yra,tikiuosi,kad turejo itakos ir vitaminu vartojimas.O 12metu dukrai,nesiseka mokslai ir su akytem problemos.Kas liecia del mokslu,nezinau,nes dabar atostogos buvo,o del regejimo,tai sakyciau labai padejo.Nors doh.gif jau puse metu nebenesiojo akinuku,nes kompleksuoja,jai negrazu.Labai bijojau,kai ejom akyciu pasitikrinti, galvojau bus suprastejes regejimas,nes akinuku nenesiojo.Bet gydytoja patikrinusi pasake,kad pagerejo biggrin.gif ,buvo -1,5 regejimas,o dabar -0,5.Manau,kad turejo itakos vitaminai,nės jie yra skirti akiu ir smegenu funkcijai palaikyti.
smile.gif Padarysim pertrauka kelis menesius ir bandysim toliau naudoti.
Atsakyti
QUOTE(dre @ 2012 08 30, 17:11)
4u.gif Pasisakysiu ir as  ax.gif .Mano abu vaikai siuos vitaminus geria jau puse metu.3metu suneliui problemos su kalba,judrus,nsusikaupia.Truputi pagerejimas yra,tikiuosi,kad turejo itakos ir vitaminu vartojimas.O 12metu dukrai,nesiseka mokslai ir su akytem problemos.Kas liecia del mokslu,nezinau,nes dabar atostogos buvo,o del regejimo,tai sakyciau labai padejo.Nors  doh.gif jau puse metu nebenesiojo akinuku,nes kompleksuoja,jai negrazu.Labai bijojau,kai ejom akyciu pasitikrinti, galvojau bus suprastejes regejimas,nes akinuku nenesiojo.Bet gydytoja patikrinusi pasake,kad pagerejo  biggrin.gif ,buvo -1,5 regejimas,o dabar -0,5.Manau,kad turejo itakos vitaminai,nės jie yra skirti akiu ir smegenu funkcijai palaikyti.
  smile.gif Padarysim pertrauka kelis menesius ir bandysim toliau naudoti.

Smagu girdeti, kad Jums padejo. thumbup.gif
Atsakyti
mes pradejoe gerti eye q vaniles skonio skysta.ten raso kad pirma menesi reikia gerti po 3 saukstukus,o tai cia reikia duooti vienkartine ta triguba doze tarkim(15ml) ar tris kartus per diena po viena arbatini(5ml)
lauksiu atskymo.nes nezinau kaip tiskliai naudoti
Papildyta:
QUOTE(RUSNEX @ 2012 07 23, 16:17)
Sugėrė nemažai pakuočių šio  "stebuklo", o dabar nupirkau paprasto Miolerio ir jokio skirtumo nematau....tuščias pinigų švaistymas,daugiau nieko....esu nusivylus.... blink.gif



manau kiekvienam zmogui(vaikui) vaistai ,papildai veikia individualiai..todel nereikia sakytio kad jie blogi,paprasciausiai gal jie jum netiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2012 09 04, 14:30)
mes pradejoe gerti eye q vaniles skonio skysta.ten raso kad pirma menesi reikia gerti po 3 saukstukus,o tai cia reikia duooti vienkartine ta triguba doze tarkim(15ml) ar tris kartus per diena po viena arbatini(5ml)
lauksiu atskymo.nes nezinau kaip tiskliai naudoti
Papildyta:
manau kiekvienam zmogui(vaikui) vaistai ,papildai veikia individualiai..todel nereikia sakytio kad jie blogi,paprasciausiai gal jie jum netiko rolleyes.gif

4u.gif Visiskai sutinku su Jusu nuomone! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2012 09 10, 20:16)

biggrin.gif Del naudojimo,manau galima per tris kartus.Mes 6 kapsules gerdavom 3 kartus po dvi .
Atsakyti
QUOTE(dre @ 2012 09 10, 22:01)
biggrin.gif Del naudojimo,manau galima per tris kartus.Mes 6 kapsules gerdavom 3 kartus po dvi .



aciuka 4u.gif

o kazin kas geriaumar tas skystas,ar kapsulem?
mum beveik 3 metai.
Atsakyti
O kurios perka sakykit kurie čia iš šių vitaminų yra apie kuriuos kalbat? http://www.pharmacya...p;SUBMIT=SEARCH unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepsa: 12 rugsėjo 2012 - 19:18
QUOTE(Liepsa @ 2012 09 12, 20:15)
O kurios perka sakykit kurie čia iš šių vitaminų yra apie kuriuos kalbat? http://www.pharmacya...p;SUBMIT=SEARCH  unsure.gif

Mes perkam šituos
http://www.pharmacya...0-Capsules.html
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
o as pasimeciau kurias man reiktu pirkti tabletes, nes tu rusiu ziuriu yra daug, mano vaikui 4 metukai, ir jis valgys juos tik jei jie bus skanus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Čekė @ 2012 09 19, 17:09)
Sveikos  4u.gif
o as pasimeciau kurias man reiktu pirkti tabletes, nes tu rusiu ziuriu yra daug, mano vaikui 4 metukai, ir jis valgys juos tik jei jie bus skanus  doh.gif

nepazizejau kad jau raset sia tema 4u.gif
La pluie o ar skanios sios tabletes?
Atsakyti
QUOTE(Čekė @ 2012 09 19, 19:11)
Sveikos  4u.gif
o as pasimeciau kurias man reiktu pirkti tabletes, nes tu rusiu ziuriu yra daug, mano vaikui 4 metukai, ir jis valgys juos tik jei jie bus skanus  doh.gif
Papildyta:

nepazizejau kad jau raset sia tema  4u.gif
La pluie o ar skanios sios tabletes?

4u.gif Cia ne tabletes.Mes gerem Žemuogių skonio kramtomasias kapsules. Dukrai 12metu nebuvo ypatingai skanios,o nuo sunelio slepdavau,kad visu nesuvalgytu biggrin.gif .Jam labai patiko mirksiukas.gif .
Atsakyti