Įkraunama...
Įkraunama...

Eye Q maisto papildai

QUOTE(priklausomybe @ 2011 10 31, 17:02)
O ryžiai iš Taildando ar Kinijos nemanau, kad bus eko  doh.gif . Bent aš niekaip negaliu pakeist savo "smegeninės" mąstymo ir patikėti visais ale EKO, kurių pilna parduotuvėse. Juokingai graudu  doh.gif

ir teisingai manote. Jeigu rimtai, tai ko gero nei vienas pardavėjas, kuris pardavinėja po EKO ženklu, taip ir neišaiškintų pirkėjui, kas tas eko ir už ką biggrin.gif . Dabar vėl griežtina maisto prekių ženkllinimą, pamatysit, visi šitie kurie šiandien su EKO ženklu, dings iš akiračio. Na jie niekur nedings realiai tie produktai, bet nebegalės daugiau klaidinti.
Atsakyti
mums ir pasiule nusipirkt siu kapsuliu,dukrytei 8 men raida musu neatsilieka kaiptik viska anksciau panele daro nei kiti vaikai , apsurdiska kaina ju lietuvoj net pyktis sueme pamacius kainu skirtuma
Atsakyti
gal kas zinot kur ju butu galima issigyti londone,kokioj vaistinej? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2011 12 09, 22:52)
gal kas zinot kur ju butu galima issigyti londone,kokioj vaistinej? 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

cia: http://www.boots.com/
Atsakyti
Pasiskaiciau sitam forume - dauguma klausia, o konkreciu atsakymu nedaug... Mane irgi domintu, po kiek kapsuliu reiktu gerti sutrikusios raidos 4 m. vaikui ir normalios raidos 7 m. vaikui (nuo 3 m., braskiu skonio). Ir kokie rezultatai.
Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(raneri @ 2012 02 09, 11:44)
Pasiskaiciau sitam forume - dauguma klausia, o konkreciu atsakymu nedaug... Mane irgi domintu, po kiek kapsuliu reiktu gerti sutrikusios raidos 4 m. vaikui ir normalios raidos 7 m. vaikui (nuo 3 m., braskiu skonio). Ir kokie rezultatai.
Aciu uz atsakymus.

4u.gif Sveiki,
Vartojimas: Pirmas 12 savaičių gerti 6 kapsules per dieną, su maistu. Vėliau gerti 2 kapsules per dieną.
cia radau aprasyma http://www.norameda....chews-n180.html .
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif Ar jūs randate kur užsakyti Eye q Baby nuo 6 mėn. iki 2 m.? Boots jau nebėra.... blink.gif
Atsakyti
Eye q baby pradėjo dingti UK jau nuo spalio galo ir dabar niekur negausite. Mes naudojame keletą lašų per dieną eye q liquid vanila, nes jie 4 kartus stipresni, toleruoja gerai. Taip darėme nuo 1m ir maždaug 3 mėn., girdėjau, kad jau ir nuo 9mėn. rekomendavo vienai mamytei net po šaukštelį, bet dėl dozės geriau pasiklauskite gydytojo.
Atsakyti
Sveiki. Gal galėtumėte parašyti, koks kainų skirtumas tarp Lietuvoje ir UK pirktų EyeQ. Neturiu patirties užsakymuose, įdomu, ar verta bandyti ax.gif . Pvz. Eye Q citrus 200 ml?

Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
Labas, norejau paklausti gal zinot kur rasti pigiau pirkti vitaminu eye q baby? meginau ieskoti anglijoj vaistinese tai ju jau nebera.
Atsakyti
lina29birzelio - niekaip negaliu išsiųsti Jums žinutės dėl Eye Q citrus unsure.gif . Turbūt pilna AŽ. O man jų taip reikia !!!
Atsakyti
kazkuri mamyte rase, kad papildai sie turetu atsirasti kovo pradzioje, as vis laukiu ir tikiuosi parsisiusti
http://www.feeluniqu...a-6-30-Capsules
Atsakyti