Įkraunama...
Įkraunama...

Eye Q maisto papildai

hmm.. o kur yra pirkti?
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 11 19, 17:48)
hmm.. o kur yra pirkti?

Va čia 4u.gif http://www.shop.nora...p?id_category=7 Pigiau nei vaistinėse. Arba jei yra giminių, draugų Didžiojoje Britanijoje, tai patarčiau siųstis iš ten mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmila @ 2010 11 19, 20:00)
Va čia  4u.gif  http://www.shop.nora...p?id_category=7  Pigiau nei vaistinėse. Arba jei yra giminių, draugų Didžiojoje Britanijoje, tai patarčiau siųstis iš ten  mirksiukas.gif

ačiū.. šiand dairiaus inetu po anliją, tai tilpčiau į 80 litų.. tiesa.. 180 kapsulių..
Atsakyti
Sveiki,norejau pakalusti mamyciu kurios jau ilgesni laika geria siuos papildus,koki poveiki jie duoda,nes mums gydytoja siule ju nusipirkti,ydomu ar jie veiksmingi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irulev @ 2010 12 27, 13:58)
Sveiki,norejau pakalusti mamyciu kurios jau ilgesni laika geria siuos papildus,koki poveiki jie duoda,nes mums gydytoja siule ju nusipirkti,ydomu ar jie veiksmingi? g.gif

šiandien mėnuo ir viena diena, kai nusipirkau, bet dar negavau iš UK siuntinuko.. na po Naujų tikrai jau ateis.. Bet kaip nedovanotinai brangūs tie papildai Lietuvoj doh.gif . Kaip kapsulė, taip maždaug 90 centų doh.gif
Atsakyti
Jo brangumas tai jau tikrai,bet jai jie tikrai taip veiksmingi tai man jau negaila butu ir tokios sumos kad tik butu gerai mirksiukas.gif .O kur jus is ukrainos siunciate,gal galetumete puslapi pasakyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(panda1 @ 2011 01 01, 23:01)
praeitoj zinutej minejot kad uz 180kapsuliu mokejot 80lt.cia kur siuntetes.o dabar rasot kad uz 360kapsuliu mokejot 80lt tikrai nerelu 4u.gif  blush2.gif

realu.. nes kaip tik šiand su pardavėju susisiekiau. Atsiuntimas į Lietuvą, ir trys buteliukai po 360 kapsulių man kainavo 73 svarus. Vienas buteliukas 360 kapsulių - 19,99 svaro.
Matyt, tada kai rašiau, kad 180 kapsulių, tiesiog pati netikėjau, kad gali būti taip pigiai. Nes ir LT pardavinėja po 180 kapsulių. Na o UK gavau po 360 kapsulių vienoj pakuotėj.

panda 1, tiesiog sunku suvokti, kiek LT farmacininkai brangiai grobia už tokį šūdą kaip maisto papildai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 02 sausio 2011 - 15:28
QUOTE(irulev @ 2011 01 29, 16:54)
Sveiki,gal kas nors galite parasyti kaip siunciates ir is kur,nes mums irgi reikia ju pirkti,jau dvi pakuotes sunaudojam,labai mums tinka,bet brangumas,tai siaubas,parasykite jei galite. verysad.gif

Sveiki. O giminių, pažįstamų Anglijoje neturit? Dabar gi daug lietuvaičių išvažiavę, retas kuris neturi ten pažįstamų smile.gif Tai va, nupirktų kas nors ir atsiųstų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmila @ 2011 01 29, 22:36)
Sveiki. O giminių, pažįstamų Anglijoje neturit? Dabar gi daug lietuvaičių išvažiavę, retas kuris neturi ten pažįstamų  smile.gif Tai va, nupirktų kas nors ir atsiųstų  ax.gif


As ir esu turbut is tu retu,nes nieko neturiu,del to ir galvoju kaip parsisiusti.
Atsakyti
QUOTE(irulev @ 2011 01 31, 15:56)
As ir esu turbut is tu retu,nes nieko neturiu,del to ir galvoju kaip parsisiusti.

yra tarpininkių temos, kurios padeda parsisiųst norimus daiktus į LT už 10-15proc tarpininkavimo mokestį nuo perkamos prekės kainos 4u.gif

Limcamca, labamba, Viotinolair kitos, čia rasite jų temas: http://www.supermama...hp?act=SF&f=139 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Pripirkau ir as situ isreklamuotu stebuklingu vitaminu. Mano manymu tai reklama ir pinigu svaistymas. Cia paprasti zuvu taukai ir nakvisu aliejus, kuriu kaina, kaip atskiru komponentu labai maza. As jokio skirtumo po vartojimo nepastebejau schmoll.gif Geriau uz sumoketa suma savo vaikui padaryciau masazo kursa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijka_lt @ 2011 02 14, 21:26)
Sveiki. Pripirkau ir as situ isreklamuotu stebuklingu vitaminu. Mano manymu tai reklama ir pinigu svaistymas. Cia paprasti zuvu taukai ir nakvisu aliejus, kuriu kaina, kaip atskiru komponentu labai maza. As jokio skirtumo po vartojimo nepastebejau schmoll.gif Geriau uz sumoketa suma savo vaikui padaryciau masazo kursa mirksiukas.gif

Sveiki. O kiek laiko vartojote šį papildą?
Atsakyti