Įkraunama...
Įkraunama...

Eye Q maisto papildai

Merginos patarkit, kuriuos geriau rinktis vitaminus ( skystus ar kramtomus) 4 metuku vaikui?
Atsakyti
QUOTE(dalkamik @ 2015 07 12, 11:02)
Merginos patarkit, kuriuos geriau rinktis vitaminus ( skystus ar kramtomus) 4 metuku vaikui?

Skysti nuo kramtomų skiriasi tik forma, pati sudėtis nesiskiria, tai rinkitės tokius, kurie vaikui (ar jums pačiai) priimtinesni smile.gif yra mamų kurios tiesiog nenori su šaukštukais žaisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prinsesita @ 2015 07 12, 12:22)
Skysti nuo kramtomų skiriasi tik forma, pati sudėtis nesiskiria, tai rinkitės tokius, kurie  vaikui (ar jums pačiai) priimtinesni smile.gif yra mamų kurios tiesiog nenori su šaukštukais žaisti smile.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prinsesita @ 2015 07 12, 12:22)
Skysti nuo kramtomų skiriasi tik forma, pati sudėtis nesiskiria, tai rinkitės tokius, kurie  vaikui (ar jums pačiai) priimtinesni smile.gif yra mamų kurios tiesiog nenori su šaukštukais žaisti smile.gif

Aš nei pati negaliu, nei mano vaikas negali skystų gerti tikrai ne dėl to, kad "mamos kurių nenori su šaukštais žaisti" mirksiukas.gif Tad tai nėra vienintelė priežastis, dėl ko kas nors renkasi kapsules rolleyes.gif

dalkamik, jei jūsų vaikas gali gerti skystus, tai geriau skysti, mažiau priedų. Mes negalim nei vienas, todėl geriame kapsules.
Atsakyti
Ar gali vaikus nuo siu maisto papildu isberti? Mano abi mergaites isbertos tokiais paciais spuogeliais, galvoju gal nuo siu papildu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aijos: 27 rugpjūčio 2015 - 19:30
QUOTE(*rasa* @ 2015 01 10, 19:29)

Aš eye q perku po devyniolika svarų čia. Siuntimas priklauso nuo svorio, tarkim už septynias prekes siuntimas gavosi penki svarai (į Lietuvą). Be to, šiuo metu vitaminams galioja 10 proc nuolaida su kodu VITTEN. Na, geresnės kainos niekur kitur neradau.

Sudėtis kramtomų ir skystų vitaminų skiriasi! Kramtomų guminukų žymiai geresnė nei tų skystų vanilės skonio.
Atsakyti
brangiai gaunasi Jums. po 23 eur galima rasti jau atvežti iš Anglijos.

QUOTE(Tutti @ 2015 08 27, 21:20)
Aš eye q perku po devyniolika svarų čia. Siuntimas priklauso nuo svorio, tarkim už septynias prekes siuntimas gavosi penki svarai (į Lietuvą). Be to, šiuo metu  vitaminams galioja 10 proc nuolaida su kodu VITTEN. Na, geresnės kainos niekur kitur neradau.

Sudėtis kramtomų ir skystų vitaminų skiriasi! Kramtomų guminukų žymiai geresnė nei tų skystų vanilės skonio.

Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2015 08 27, 19:29)
Ar gali vaikus nuo siu maisto papildu isberti? Mano abi mergaites isbertos tokiais paciais spuogeliais, galvoju gal nuo siu papildu...

Taip, teko girdeti, kad nuo ju gali berti.
Atsakyti
QUOTE(Prinsesita @ 2015 08 27, 21:53)
brangiai gaunasi Jums. po 23 eur galima rasti jau atvežti iš Anglijos.

tai jus pasakot ir nedasakot. Pasakykit iš kur, ar čia karinė paslaptis.
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 08 27, 21:13)
Taip, teko girdeti, kad nuo ju gali berti.


Na reikes tuomet nutraukti ju vartojima ir ziureti ar mazeja berimai
Atsakyti
QUOTE(Prinsesita @ 2015 08 27, 20:53)
brangiai gaunasi Jums. po 23 eur galima rasti jau atvežti iš Anglijos.

iš visų čia duotų nuorodų, mano nurodytoje parduotuvėje gaunasi pigiausia smile.gif įmeskit nuorodą kur galima po 23 eur nusipirkti
Atsakyti
Laba smile.gif
Nuo 7mėn sūneliui duodu EYE Q baby, nu nerealiai patinka ta maža ir patogi dozė thumbup.gif šiaip noriai geria, bet ir be to nebūtų problemos tų kelių lašų suduoti smile.gif
Siunčiuosi iš UK, nes LT kainos nenormalios (aš nesuprantu, ar čia mes tokie turtingi ar kvaili, kad turime mokėti daugiau nei 2x doh.gif ), perku didesniais kiekiais, kad būtų dar pigiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 28 rugsėjo 2015 - 10:40