Įkraunama...
Įkraunama...

Eye Q maisto papildai

QUOTE(dre @ 2014 01 26, 21:21)
4u.gif  Mano sunus gere siuos vitaminus puse metu(pries 2 metus).Po pertraukos vel bandysim gerti,dabar vyras uzsake is dolphinfitness.co.uk .

schmoll.gif Nepirkit is cia.Mes uzsisakem is cia,bet kazkokios problemos su jais,jiems bankas pinigu neperveda,tai nesiunte jie mums,gavom laiska.
Tada uzsisakem is amazones 5vnt po 360kaps tu kur nuo 5 metu.Tai gavosi nebrangiai su siuntimu 115lt uz vnt. Tik pries tai gerem braskinius nuo 3 metu,tai vaikinas noriai gere,o dabar geria,bet jam matosi,kad neskanu,nenoriai.
Atsakyti
Mamos gerlbekit, gal kazkas zino ar cia pakuotes tikm skiriasi, ar cia kazkurie netikri papildai ?
http://www.norameda....-n30-55-lt.html ir stai cia
http://www.saulespuk...s.lt/Eye q Baby
Atsakyti
QUOTE(grytta @ 2014 02 21, 11:10)
Mamos gerlbekit, gal kazkas zino ar cia pakuotes tikm skiriasi, ar cia kazkurie netikri papildai ?
http://www.norameda....-n30-55-lt.html ir stai cia
http://www.saulespuk...s.lt/Eye q Baby


Norameda oficialiai importuoja šituos vitaminus į Lietuvą - tai pakuotė tikrai tikra. Mes daug kartų iš noramedos pirkom.
Kažin ar gali kas nors padirbinėti tuos vitaminus - tiesiog gal pasikeitė pakuotė ir tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ann @ 2014 02 21, 12:39)
Norameda oficialiai importuoja šituos vitaminus į Lietuvą - tai pakuotė tikrai tikra. Mes daug kartų iš noramedos pirkom.
Kažin ar gali kas nors padirbinėti tuos vitaminus - tiesiog gal pasikeitė pakuotė ir tiek  g.gif



mes irgi is Noramedos pirkdavom, bet dabar jie neturi siu papildu, bus tik kova, o mums jau reikia ir galvoju ar cia tas pats
Atsakyti
QUOTE(grytta @ 2014 02 21, 11:53)
mes irgi is Noramedos pirkdavom, bet dabar jie neturi siu papildu, bus tik kova, o mums jau reikia ir galvoju ar cia tas pats

Čia radau tokią pačią pakuotę - matyt pakuotė ir tokia gali būti.
Kažkaip kūdikiškų kapsulyčių sunkoka gauti pasidarė g.gif
Atsakyti
Merginos o sitos kapsules butinai ryjamos ar skanu ir kramtyti?Mano dukryte tikrai nenurys,ji jas kramtys,bet jeigu labai neskanu jauciu spjaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2014 02 22, 18:04)
Merginos o sitos kapsules butinai ryjamos ar skanu ir kramtyti?Mano dukryte tikrai nenurys,ji jas kramtys,bet jeigu labai neskanu jauciu spjaus doh.gif

Jeigu tos kapsulytės kur nuo 3 metų - jos minkštos ir braškių skonio. Mano dukra nuo 3,5 metų jas valgo - baisiai jai patinka, kramto kaip saldainiukus - tik duok lotuliukas.gif nors žuvies taukai tas braškes pramuša - bet dukrai tai nesvarbu doh.gif

Kūdikiškas kapsulytes atsuka ir supila į maistuką, o nuo 5 metų kapsulytės kietos ir jos nekramtomos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2014 02 22, 19:04)
Merginos o sitos kapsules butinai ryjamos ar skanu ir kramtyti?Mano dukryte tikrai nenurys,ji jas kramtys,bet jeigu labai neskanu jauciu spjaus doh.gif

Sūnui virš 2 m., pradėjau duoti tuos kurie nuo 3m. Irgi galvojau kad nepatiks, kad nesukramtys, nes kai pati ragavau, perkandus, taukų skonis nelabai, tik apvalkalas su skoniu, bet jam netgi labai patiko, turiu dabar slėpti, kad pats nepasiimtų ir nesuvalgytų belekiek
Atsakyti
Reikes tada pirkti tas kapsulytes nuo 3m.
Atsakyti
Pirkite tik iš noramedos mes jau metus vartojam ir labai patenkinti smile.gif
Atsakyti
Tikrai geri. thumbup.gif Dukrytė mielai juos geria ( tuos nuo 6 mėn.) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dre @ 2014 02 09, 16:04)
schmoll.gif Nepirkit is cia.Mes uzsisakem is cia,bet kazkokios problemos su jais,jiems bankas pinigu neperveda,tai nesiunte jie mums,gavom laiska.
  Tada uzsisakem is amazones 5vnt po 360kaps tu kur nuo 5 metu.Tai gavosi nebrangiai su siuntimu 115lt uz vnt. Tik pries tai gerem braskinius nuo 3 metu,tai vaikinas noriai gere,o dabar geria,bet jam matosi,kad neskanu,nenoriai.

Cia gal tik jums taip nepasiseke. Arba uzsakinejot milziniska kieki. Drauge man nupirko pries kelias dienas is cia 3 pakuotes po 180 vnt., siandien jau gavo. (UK)

QUOTE(milkavale @ 2014 07 01, 23:41)
Pirkite tik iš noramedos mes jau metus vartojam ir labai patenkinti  smile.gif

Tai, kad Noramedoj kaina zveriska lyginant su UK parduotuvem. As uz 4 ipakavimus po 180 cap, boots parduotuvej mokejau apie 220 Lt.
Atsakyti