Įkraunama...
Įkraunama...

Eye Q maisto papildai

QUOTE(renatelev @ 2012 11 11, 21:33)
kiek ieskojau tai tikrai 10 svaru per UK yra pigiausia ir plius jie neskaiciuoja uz atsiuntima.

o del nuolaidos perkant, tai feelunique.com ja suteikia tik tiem vartotojam, kurie pirma syki registruojasi per pakvietima smile.gif viena mamyte minejo, kad atsiuncia jie kartais ir akciju, kai taiko viskam 10 proc nuolaida, tai lauksim  blush2.gif

tai va, jei ka siuskit AZ su meilu man ar kokiai kitai jau registruotai mamytei smile.gif

o kaip jus atsiskaitot? tiresiog kortele ar kaip?
Atsakyti
Kreditine kortele smile.gif

QUOTE(doremifasolasi @ 2012 11 24, 17:04)
o kaip jus atsiskaitot? tiresiog kortele ar kaip?

Atsakyti
perskaiciau beveik visa tema neradau panasaus atvejo i savaji mums metai ir keturi men daktare raidos mums brukte brunka siuos maisto papildus mes labai mazai kalbama tik skiemenim ir sake kad sie papildai yra musu isigelbejimas ne nezinau kaip ir elgtis vidine nuojauta sako kad labai apsvastyciau si pirkini taip ir nenumanau ka daryti man labai baisu kad vaikui nebutu blogiau ir nera jokiu irodymu kad jie tikrai daro tokius stebuklus apie kokius raso gamintojas.
Atsakyti
QUOTE(redusele @ 2012 12 05, 13:15)
perskaiciau beveik visa tema neradau panasaus atvejo i savaji mums metai ir keturi men daktare raidos mums brukte brunka siuos maisto papildus mes labai mazai kalbama tik skiemenim ir sake kad sie papildai yra musu isigelbejimas ne nezinau kaip ir elgtis vidine nuojauta sako kad labai apsvastyciau si pirkini taip ir nenumanau ka daryti man labai baisu kad vaikui nebutu blogiau ir nera jokiu irodymu kad jie tikrai daro tokius stebuklus apie kokius raso gamintojas.

o paprastus zuvu taukus duotumet vaikui? rolleyes.gif
jus del ko taip bijot? Kad kaina didele ir finansiskai butu sunkiau nupirkus juos?
Siaip jie yra beveik tokie patys kaip ir elementarus zuvu taukai, tik cia dar nakvisu aliejaus ideta ir siaip gal svaresni kokie nors mirksiukas.gif pas mano mazyli labai raida sutrikus, tai duodu as juos ir siek tiek tas pagerejimas gal pasimate mirksiukas.gif gal kai problema nera tokia didele, gal tikrai pades, juk del vaiko pabandyti verta mirksiukas.gif juk nera cia kazkokia chemija, elementarus zuvu taukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Davina @ 2012 12 05, 16:09)
o paprastus zuvu taukus duotumet vaikui?  rolleyes.gif
jus del ko taip bijot? Kad kaina didele ir finansiskai butu sunkiau nupirkus juos?
Siaip jie yra beveik tokie patys kaip ir elementarus zuvu taukai, tik cia dar nakvisu aliejaus ideta ir siaip gal svaresni kokie nors  mirksiukas.gif pas mano mazyli labai raida sutrikus, tai duodu as juos ir siek tiek tas pagerejimas gal pasimate  mirksiukas.gif gal kai problema nera tokia didele, gal tikrai pades, juk del vaiko pabandyti verta  mirksiukas.gif juk nera cia kazkokia chemija, elementarus zuvu taukai  mirksiukas.gif




pritariu Davinai 4u.gif
as pirkau ir net galvos nesukau,pades ar ne nezinia,bet zinosiu kad nors kazka darau bandau.o tikrai blogiau jie nepadarys mirksiukas.gif

noes tikrai jau geriame antra buteliuka,tai mazylis tikrai labiau issedi vienoje vietoje prie darbo kazkokio,,nes anksciau nei min negaledavo isbuti..aisku nezinau ar tai vystimasis ir taiop turi buti,ar tai tu zuvu tauku padejimas,bet geriame ir gersime juos toliau,ir tikimes kad jie tikrai mum pades \:)
Atsakyti

 ! 
Primename, kad forume:

- draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

Atsakyti
Išgėrėme viena buteliuką citrinų skonio,deja jokio poveikio nepastebėjau...gal tikrai tik reklama sis papildas?
Atsakyti
QUOTE(kitule5 @ 2012 12 30, 20:32)
Išgėrėme viena buteliuką citrinų skonio,deja jokio poveikio nepastebėjau...gal tikrai tik reklama sis papildas?

stebuklu nesitikekite isgerus tik viena buteliuka, kuri turejote istustinti per 2sav mirksiukas.gif Gerete taip kaip nurodyta? 3 saukstelius (15ml) per diena pirmas 12savaiciu? Maniskis jau geria 5ta buteliuka, o pagerejimas tikrai nera tooooooks efektingas kaip noretusi, bet man bet koks pagerejimas glosto sirdi, o jei tai situ tauku pagalba tai tada dviguba nauda ir imunitetui ir raidai... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2013 01 15, 20:56)
Po kiek kapsuliu i diena geriat?

vis dar po 6 (po 3 dukart per diena), nes 12 savaičių reikia taip gerti, po to užteks po 2 per diena
Atsakyti
la noriu geriančių paklausti..noriu duoti skystojo varianto žuvų tauku, šios firmos, bet ten parašyta nuo 3m...o mano mažajai tik pusantru[beveik], idomu blogiua nebus?bet būtent su ja yra problemu, tai gal didesnė 5ml doze nebūtų perdaug? g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuskinas @ 2013 01 17, 20:27)
la noriu geriančių paklausti..noriu duoti skystojo varianto žuvų tauku, šios firmos, bet ten parašyta nuo 3m...o mano mažajai tik pusantru[beveik], idomu blogiua nebus?bet būtent su ja yra problemu, tai gal didesnė 5ml doze nebūtų perdaug? g.gif

o kodel butent tuos norite duoti jeigu yra tinkanciu jusu dukrytei? nuo 6men iki 3metu? https://www.equazen....ult.aspx?pid=47
Atsakyti
QUOTE(Davina @ 2013 01 18, 11:07)
o kodel butent tuos norite duoti jeigu yra tinkanciu jusu dukrytei? nuo 6men iki 3metu? https://www.equazen....ult.aspx?pid=47

todėl kad tie kur nuo 3m yra geriami, juos daug patogiau suduoti...o mažiukam kur, tai su tom kapsulėm dra žaisk...aš va kaip tik kitokius 'papildus' girdau mažajai, ir ten butent reikia ardyti tas kapsules-siaubelis.. doh.gif
Atsakyti