Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(Džinė79 @ 2010 12 21, 14:03)
net neįsivaizuoju blush2.gif nesu mezgusi, tik išsisaugojau tą pavyzdį blush2.gif


Tai - enterlac technika.

Plačiau ir su daug foto - čia.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 12 21, 14:09)
Tai - enterlac technika.

Plačiau ir su daug foto - čia.

nu reiks pabandyti 4u.gif aciukas
Papildyta:
entrelac radau video biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena mezgejeles,vakar internete uzmaciau idomu dalyka,kuris butu man priimtinas bandymui megzti,kad mezgama vienoj rankoj virbalas kitoj vaselis,bet rastas gaunasi mezgimo,ten buvo nedaug info,tikiuosi supratot apie ka as blush2.gif ,galbut kuri mamyte turit daugiau tokio mezgimo info ar kokia nuoproda,nes nezinau nei kaip ieskot blush2.gif butu gera pradzia bandymui megzti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2010 12 22, 10:05)
Laba diena mezgejeles,vakar internete uzmaciau idomu dalyka,kuris butu man priimtinas bandymui megzti,kad mezgama vienoj rankoj virbalas kitoj vaselis,bet rastas gaunasi mezgimo,ten buvo nedaug info,tikiuosi supratot apie ka as  blush2.gif  ,galbut kuri mamyte turit daugiau tokio mezgimo info ar kokia nuoproda,nes nezinau nei kaip ieskot blush2.gif butu gera pradzia bandymui megzti  ax.gif

Labas, stai prasom,turbut apie si galvoji g.gif
user posted image


Stai mano megzta :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 12 22, 09:24)
Labas, stai prasom,turbut apie si galvoji  g.gif
user posted image
    Stai mano megzta :
user posted image

Aha apie sita,bet nuo ko cia pradet tai net nzn,tik su vaseliu draugavau iki siol,bet norisi ir kazko kito pradet ,pamegint,nuo ko man pradet kaip naujokei pradedanciai dar tik draugaut su virbalu,nu ir toks budas gal bus kolkas lengvesnis pereinant nuo vaselio prie virbalo,kaip manot? blush2.gif
Atsakyti
Va tai turejau omeny
My Webpage
Bet gal as ne taip suprantu ka nors ar tokiu budu galima megzt iparstus rastus?
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 12 22, 10:24)
Labas, stai prasom,turbut apie si galvoji  g.gif
user posted image
    Stai mano megzta :
user posted image

man dar toli iki tokios technikos g.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 12 22, 09:24)
Labas, stai prasom,turbut apie si galvoji ...


O kaip susiaurinti toki rasta g.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2010 12 22, 16:15)
O kaip susiaurinti toki rasta g.gif

As manyciau siaurinti reikia is sonu nedamezgant iki galo,arba po maziau stulpeliu daryt(kai apnerineji tas kelias suimtas akis).Na nemoku paaiskint blush2.gif
Nera jis sunkus,ant virbalo uzsidedi akis ir pirmyn pagal paveikslelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 12 22, 17:00)
As manyciau siaurinti reikia is sonu nedamezgant iki galo,arba po maziau stulpeliu daryt(kai apnerineji tas kelias suimtas akis).Na nemoku paaiskint  blush2.gif 
  Nera jis sunkus,ant virbalo uzsidedi akis ir pirmyn pagal paveikslelius  mirksiukas.gif

Grazi kepure gautusi tikiu rastu,bromstikas ar kaip cia ji vadina hihihi.gif nu reiks su pavyzdeliu bandyt ieskojaus rusaiciu forumuose ten matyt labai populiarus sis nerimo budas nes daug bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2010 12 22, 21:12)
Grazi kepure gautusi tikiu rastu,bromstikas ar kaip cia ji vadina hihihi.gif  nu reiks su pavyzdeliu bandyt ieskojaus rusaiciu forumuose ten matyt labai populiarus sis nerimo budas nes daug  bigsmile.gif

Cia mano kiepka,paprasta ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 12 22, 20:35)
Cia mano kiepka,paprasta  ax.gif
user posted image

Jetus kaip grazu wub.gif ,o kaip platinot arba siaurint,gal kaip sake norwa,ar koks kitas metodas yra?
Atsakyti