Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

gal turite tokios karčios patirties ir galėtumėt man pagelbėti, nes puoliau į neviltį cray.gif numezgiau nugarą ir priekį ir paaiškėjo, kad priekio atnara riečiasi į viršų. net neįsivaizduoju, ką jai padariau, nes nugaroje niekas niekur nesiriečia.

gal turit kokį patarimą, kaip priversti ją nesiriesti?
Atsakyti
Pabandyk palyginti per sudrėkintą medžiagytę. Man padėjo. Arba kitas variantas - teks primegsti iš apačios pasirinktą raštą. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Infinity_: 19 gruodžio 2010 - 17:56
QUOTE(Infinity_ @ 2010 12 19, 18:55)
Pabandyk palyginti per sudrėkintą medžiagytę. Man padėjo. Arba kitas variantas - teks primegsti iš apačios pasirinktą raštą. Sėkmės  4u.gif


ačiū, bandysiu lyginti ir labai tikiuosi, kad padės. dėkui 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
gal galit padeti mezgant toki darbeli, kaip reikia tuos kvadratukus megzti ir koks rastelis ant rankoviu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
gal kuri žinote kaip nusimegzti megztuką,na toks kur tik rankovės ir
sujungtos nugaroj.Neįsivaizduoju,padėkit ...
Atsakyti
QUOTE(nijoliuke @ 2010 12 19, 20:24)
gal kuri žinote kaip nusimegzti megztuką,na toks kur tik rankovės ir
sujungtos nugaroj.Neįsivaizduoju,padėkit ...

cia visa tema apie tai bolero
Atsakyti
Rogue, man atrodo, kvadratėlius erikia megzti taip:
user posted image

Atsakyti
Sveikos mezgejeles, as ir prie pradedanciuju isirasau wink.gif
Atsakyti
Kadangi mezgu vos ne pirmą kartą gyvenime, tai iškyla daug klausimų, vienas iš jų kaip numegzti V formos apykaklę. Šičia Apykaklė skaičiau skaičiau, bet taip ir nesupratau ar tas akis turiu surinkti iš karto visas ir dešinės, ir kairės pusės ? Ar pirma numegzti dešinę pusę, paskui kairę, bet kaip paskui sujungti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 12 20, 09:04)
Rogue, man atrodo, kvadratėlius erikia megzti taip:
http://i447.photobuc...78e3053c193.jpg

kad man niekas neaisku vis dar blush2.gif atrodo taip paprastai, bet kartu ir sudetinga. kaip cia tuos kvadratelius sujungti?
Atsakyti
Laba, gal kas paaiskins atrodo, japoniska rasta. Kazkada mezgiau, bet dabar niekaip neatgaminu. Kazkaip pirma eile geros akys, antroji mezgi isvirksciai, o trecios ketvirtos eiliu niekaip neprisimenu. Gal bendrom jegom kazkaip atgaminsiu ? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2010 12 20, 20:18)
kad man niekas neaisku vis dar  blush2.gif  atrodo taip paprastai, bet kartu ir sudetinga. kaip cia tuos kvadratelius sujungti?


net neįsivaizuoju blush2.gif nesu mezgusi, tik išsisaugojau tą pavyzdį blush2.gif
Atsakyti