Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

Sveikos mezgejeles 4u.gif Reikia pagalbos ax.gif Gal kas nors galit smulkiai paaiskinti, kaip megzti rasta 5 per 5 ax.gif Gaunasi rastas tokios kaip gelytes... Man mazdaug sake, kad 5 akis sumegzti ir is ju 5 ismegzti, bet paminejo ir uzmetimus, tai nebesupratau, kaip tai padaryti blush2.gif Gal kas nors galit smulkiai paaiskinti ta rasteli... Labai noriu toki sali nusimegzti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglaitiene @ 2010 12 12, 14:04)
Sveikos mezgejeles  4u.gif Reikia pagalbos  ax.gif Gal kas nors galit smulkiai paaiskinti, kaip megzti rasta 5 per 5  ax.gif Gaunasi rastas tokios kaip gelytes... Man mazdaug sake, kad 5 akis sumegzti ir is ju 5 ismegzti, bet paminejo ir uzmetimus, tai nebesupratau, kaip tai padaryti  blush2.gif Gal kas nors galit smulkiai paaiskinti ta rasteli... Labai noriu toki sali nusimegzti...  4u.gif


Virbalu uzkabinate 5 akis ir per jas istraukiate 1 geraja aki, darote uzmetima, tada vel istraukiate 1 geraja aki per 5 ir t.t. kol vietoj 5 suimtu akiu ant virbalo turite 5 naujas akis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 12 12, 15:18)
Virbalu uzkabinate 5 akis ir per jas istraukiate 1 geraja aki, darote uzmetima, tada vel istraukiate 1 geraja aki per 5 ir t.t. kol vietoj 5 suimtu akiu ant virbalo turite 5 naujas akis wink.gif

Tai dabar pasitikslinsiu - reiskia per tas 5 akis is viso gaunasi, kad istraukiu 3 akis ir uzmetu 2 uzmetimus i tarpus g.gif Ar teisingai supratau ax.gif
Ir tada is karto kitas klausimelis - 5 akis sumezgu - per jas ismezgu naujas 5 ir is karto vel imu 5 akis, ir vel per jas traukiu 5 naujas - turiu omeny, kad i tarpa nereikia nei kokios gerosios ismegzti, nieko blush2.gif Nzn tik, ar suprantamai paaiskinau, ko klausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglaitiene @ 2010 12 12, 17:26)
Tai dabar pasitikslinsiu - reiskia per tas 5 akis is viso gaunasi, kad istraukiu 3 akis ir uzmetu 2 uzmetimus i tarpus  g.gif Ar teisingai supratau  ax.gif
Ir tada is karto kitas klausimelis - 5 akis sumezgu - per jas ismezgu naujas 5 ir is karto vel imu 5 akis, ir vel per jas traukiu 5 naujas - turiu omeny, kad i tarpa nereikia nei kokios gerosios ismegzti, nieko  blush2.gif Nzn tik, ar suprantamai paaiskinau, ko klausiu  ax.gif

Ar tarpe megzti kazkiek akiu (1, 3, 5 ir t.t) ar iskart sumezgineti 5 - skonio reikalas. As dazniausiai darau tarpe viena aki, o kai po keliu eiliu is 5 ismezgineju 5, mezgu taip, kad ta 1 akis butu per centra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 12 12, 17:47)
Ar tarpe megzti kazkiek akiu (1, 3, 5 ir t.t) ar iskart sumezgineti 5 - skonio reikalas. As dazniausiai darau tarpe viena aki, o kai po keliu eiliu is 5 ismezgineju 5, mezgu taip, kad ta 1 akis butu per centra wink.gif

Tai as tada dar su vienu klausimeliu... Nu tundra esu totali doh.gif blush2.gif Tai kiek metat akiu saliui ir ar pirmaja aki nukeliat, ar mezgat is karto g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglaitiene @ 2010 12 12, 20:53)
Tai as tada dar su vienu klausimeliu... Nu tundra esu totali  doh.gif  blush2.gif Tai kiek metat akiu saliui ir ar pirmaja aki nukeliat, ar mezgat is karto  g.gif  4u.gif

kiek akiu, tai priklauso nuo siulo ir nuo rasto ax.gif as ne per seniausiai mezgiau salika (1.5m ilgio), tai 56 akis uzdejau. O siaip tai pirmaja aki nukeliu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sun_shine: 12 gruodžio 2010 - 21:09
QUOTE(Eglaitiene @ 2010 12 12, 21:53)
Tai as tada dar su vienu klausimeliu... Nu tundra esu totali  doh.gif  blush2.gif Tai kiek metat akiu saliui ir ar pirmaja aki nukeliat, ar mezgat is karto  g.gif  4u.gif


Pirma akis kaip ir paskutine - visada krastine ir raste nedalyvauja wink.gif As saliui dedu apie 100-120 akiu (gaunasi 60-70cm, priklausomai nuo virbalo storio)
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 12 12, 23:08)
Pirma akis kaip ir paskutine - visada krastine ir raste nedalyvauja wink.gif As saliui dedu apie 100-120 akiu (gaunasi 60-70cm, priklausomai nuo virbalo storio)

Labai labai aciu 4u.gif
Atsakyti
sweikos mezgijeles drinks_cheers.gif jungiuosi i jusu kompanija smile.gif siuo metu uzsikabliavusi esu ant slepeciu, visai paprastas ir patogus dalukelis smile.gif
Atsakyti
Gal kas paprastai galėtų paaiškinti, kaip mezgamas šitas reikalas? (nuotraukos nenokybiškos, tai įkeliu dvi blush2.gif )
user posted image

user posted image
Mezgiau bandžiau daugybę sykių, kažko nesuprantu aš čia doh.gif
Atsakyti
labas merginos 4u.gif

gal kuri gali padeti ir paaiskinti ka reiskia simboliai sitoj schemutej blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamalatji: 13 gruodžio 2010 - 13:03
NAUJIEJI SCHEMŲ ŠIFRAVIMO NAMUČIAI JAU ATIDARYTI, PRAŠOM UŽSUKTI Į JUOS ČIA -> http://www.supermama...howtopic=677418

Atsakyti