Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

o as pirma nukeliu, o paskutine jei isgeros puses, tai gera, jei is blogos puses, tai bloga ir man atrodo normaliai viskas gaunasi
Atsakyti
Tai vadinas dar du būdus reiks bandyt biggrin.gif
1} pirmą nukelti, paskutinę bloga akim išmegzti
2} pirmą nukelti, paskutinę akį pagal pusę.

Gerai, aš laiko turiu biggrin.gif galėsiu toliau megzti - ardyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tra-lia-lia: 24 lapkričio 2011 - 15:47
labas merginos reikia jusu pagalbos nes nezinau tiksliai ka reiskia tuscias langelis pirmoje schemoje
Baltas salis
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2011 11 24, 16:52)
labas merginos reikia jusu pagalbos nes nezinau tiksliai ka reiskia tuscias langelis pirmoje schemoje
Baltas salis



manau, kad tas langelis nieko nereiskia, siaip schemose tuscius langelius paprasciausiai reikia ignoruoti. Jie piesiami tik del patogumo pavaizduojant schemas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2011 11 24, 15:52)
labas merginos reikia jusu pagalbos nes nezinau tiksliai ka reiskia tuscias langelis pirmoje schemoje
Baltas salis

idomus rastas, gal salio nuotrauka gali pasidalinti?
Atsakyti
QUOTE(Tra-lia-lia @ 2011 11 24, 16:47)
Tai vadinas dar du būdus reiks bandyt biggrin.gif
1} pirmą nukelti, paskutinę bloga akim išmegzti
2} pirmą nukelti, paskutinę akį pagal pusę.

Gerai, aš laiko turiu  biggrin.gif galėsiu toliau megzti - ardyti biggrin.gif


Siuvimo būdų irgi yra įvairių, bet tam, kad neapribotum savo laisvės rinktis, akių iš viso reikia nenukėlinėti - tiek pirmąją, tiek paskutiniąją akį visada išmegzti atitinkamai pagal pusę.

Jei akis išmezgama tik kas antroje eilutėje, siuvant palei pat kraštą paakiui susidarys skylės.
Atsakyti
taip galiu pasidalinti nuotrauka, nori teta is machiero sali galvoju kad sitas rastas tiks smile.gif , zalias irgi labai grazus bet baltas gal greiciau
Saliai
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2011 11 24, 18:33)
taip galiu pasidalinti nuotrauka, nori teta is machiero sali galvoju kad sitas rastas tiks  smile.gif , zalias irgi labai grazus bet baltas gal greiciau
Saliai

nu jau saliu grazumas, bet mano manymu salotinis greiciau nusimegztu, tik tu apvadu nedaryciau smile.gif
Atsakyti
niekur nerandu:((((
noriu numegzti vyrui kepure, bet net nezinau kaip tai padaryti. suprantu,kad uzsimeti tiek akiu, kiek reikia pagal galvos dydi, bet kaip paskui: kada akis ten reikia pradeti mazinti ir visas mezgimas vyksta ant dvieju virbalu ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 11 24, 16:26)
o as pirma nukeliu, o paskutine jei isgeros puses, tai gera, jei is blogos puses, tai bloga ir man atrodo normaliai viskas gaunasi

Osusiuvus skyliu nesigauna prie siules? As irgi taip mezgu, bet dar nesiuvus, tai kankina mintis ar graziai susisius g.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2011 11 24, 20:10)
Osusiuvus skyliu nesigauna prie siules? As irgi taip mezgu, bet dar nesiuvus, tai kankina mintis ar graziai susisius g.gif



ma man tai viskas normaliai ten gaunasi- jokiu skyliu g.gif
Atsakyti
gal zalio salio schemute turit?
Atsakyti