Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

Sveiki, merginos kiek reikia siulu kad numegzti vaikiska liemene 104-110 cm ugiui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 23 lapkričio 2011 - 11:58
QUOTE(~MILENA~ @ 2011 11 23, 12:57)
Sveiki, merginos kiek reikia siulu kad numegzti vaikiska liemene 104-110 cm ugiui?



Niekas neatsakys tau..nes neimanoma..juk neaisku kokia liemene, neaisku kokie virbalai, neaisku koks rastas...parasyk smulkiau.
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 11 23, 14:10)
Niekas neatsakys tau..nes neimanoma..juk neaisku kokia liemene, neaisku kokie virbalai, neaisku koks rastas...parasyk smulkiau.

liemene be pribanbasu ax.gif , i rasta as jau turiu spalvuotos vilnos (liko man), a del liemenes ...siulos g.gif dar neisirinkau (tik spalva), bet man nereikia tiksliu atsakyma, man gerai bus +-, nes kad nenupirkciau 0,5 kg perdaug, a jegu liks apie 100 gr neproblema.
Liemene noreciau kad visai stora nebutu bet ir nepukine, dabar i darza su palaidine nesioti ax.gif
Atsakyti
Mezgiau is 100 proc. poliakrilo siulu ir tik baigusi mezgini pamaciau, kad tu siulu negalima lyginti. Bet maniske suknele tam tikrose vietose susiraite (nes mezgiau geromis akimis). Kazin ar galiu kazkiek palyginti tuos uzsirietimus? Gal per koki kita audini mezginio nesugadinsiu? Negraziai atrodo... doh.gif unsure.gif
Atsakyti
sveikos,gal galit padeti blush2.gif noriu megzti liemene pynes rastu,susiradau schema,bet pasirodo to nepakanka biggrin.gif pasijutau visai zalia 000189.gif nes nesupratau paiskinimu. stai situ:

3a.,sukryziuotos i desine(1b.a.,nukelta ant pagalbinio virbalo uz mezginio ,2g.a.,ir 1b.a. nuo pagalbinio virbalo).

4a.,sukryziuotos i kaire(2g.a.,nukelta ant pagalbinio virbalo pries mezgini,2g.a. ir 2g.a. nuo pagalbinio virbalo).
prasau padekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaB @ 2011 11 23, 22:33)
sveikos,gal galit padeti blush2.gif  noriu megzti liemene pynes rastu,susiradau schema,bet pasirodo to nepakanka biggrin.gif pasijutau visai zalia  000189.gif nes nesupratau paiskinimu. stai situ:

3a.,sukryziuotos i desine(1b.a.,nukelta ant pagalbinio virbalo uz mezginio ,2g.a.,ir 1b.a. nuo pagalbinio virbalo).

4a.,sukryziuotos i kaire(2g.a.,nukelta ant pagalbinio virbalo pries mezgini,2g.a. ir 2g.a. nuo pagalbinio virbalo).
prasau padekit 4u.gif


Nesu gudri, bet tos raides pvz. 3a reiškia, kad trys akys. 2g.a. tai 2 akis gerosiomis akimis megzti, o 1b.a. tai 1 blogoji akis.
Atsakyti
QUOTE(garbane@ @ 2011 11 23, 23:39)
Nesu gudri, bet tos raides pvz. 3a reiškia, kad trys akys. 2g.a. tai 2 akis gerosiomis akimis megzti, o 1b.a. tai 1 blogoji akis.


na sita is as suprantu biggrin.gif ,bet kaip akis sukryziuoti,ir kaip suprast kai akis reikia perkelti uz mezginio
Atsakyti
QUOTE(monikaB @ 2011 11 24, 12:25)
na sita is as suprantu biggrin.gif ,bet kaip akis sukryziuoti,ir kaip suprast kai akis reikia perkelti uz mezginio

dvi akis paimi ant pagalbio virbalo ir jas laikai uz mezginio, paskui dvi akis numezgi nuo pagrindinio mezginio ir tada tas dvi akis nuo pagalbinio mezginio, taip susikryziuoja tavo 4 akys, dar kitaip vadinasi padarei pynute
http://imageshack.us...imager2gq1.jpg/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogue: 24 lapkričio 2011 - 12:47
Manęs labai nemuškit, jei kartosiuos su klausimu rolleyes.gif

Kaip jūs mezgat kraštines akis? Aš du būdus išbandžiau, bet nei vieno gražiai nesusiūnu sad.gif
1) geroj pusėj geros akys kraštinės (tiek priekinė, tiek paskutinė), blogoj pusėj irgi geros akys (atrodo nemaišau, nes daba mezginio neturiu panosėj). Galiausiai gaunasi stora tokia siūlė doh.gif

2) dar kažkas pamokė, kad pirma akį nukelti, o paskutinę gerąja išmegzti. Išvis negražiai susisiūna.

Gal čia visai ne tose akyse esmė, o aš siūti nemoku. g.gif

Taip kai reikia megzti?
Atsakyti
as tai pirma aki nukeliu o paskutine ismezgu geraja,o susiunu is gerosios puses sukabinant akis,tuomet graziai,seniau sudavau is blogosios puses tai negraziai
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2011 11 24, 13:56)
as tai pirma aki nukeliu o paskutine ismezgu geraja,o susiunu is gerosios puses sukabinant akis,tuomet graziai,seniau sudavau is blogosios puses tai negraziai

o as pirma nukeliu, o paskutine blogaja akim mezgu biggrin.gif man viskas graziai gaunas
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 11 24, 13:46)
dvi akis paimi ant pagalbio virbalo ir jas laikai uz mezginio, paskui dvi akis numezgi nuo pagrindinio mezginio ir tada tas dvi akis nuo pagalbinio mezginio, taip susikryziuoja tavo 4 akys, dar kitaip vadinasi padarei pynute
http://imageshack.us...imager2gq1.jpg/


aciu dabar aiskiau pasidare thumbup.gif
Atsakyti