Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

Sveikos, gal kuri netycia turi issisaugojusi snaigiu, elniu, ir kalediniu rastu chemu? atrodo tiek visur ju daug o kaip reikia nerandu. buciau labai dekinga jei pasidalintumete.
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2011 11 19, 21:18)
help.gif Mezgu dukrytei suknele pagal sia nuotrauka. Mezgu virbalais su valu iskart visa isklotine. Tik kilo dabar mintis kaip geriau butu numegzti virsutine sukneles dali nuo pazastu aukstyn. Noretusi vientisai numegzti, kad nereiketu nutraukti siulo, bet kitaip neisivaizduoju, kaip cia padaryti...  4u.gif

Vientisai tikrai nenumegsi. 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Noriu numegzti dukrai sijona kaip foto.
Ir nezinau kokios sudeties (ar firmos) siulus reiketu rinktis tokiam sijonui.
Aciu, jeigu padesit. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 11 20, 17:31)
Laba  4u.gif
Noriu numegzti dukrai sijona kaip foto.
Ir nezinau kokios sudeties (ar firmos) siulus reiketu rinktis tokiam sijonui.
Aciu, jeigu padesit.  4u.gif


as rinkciausi pusvilne ir kokia 100 gr. 270 metru. zinau kad vernito tokia pusvilne yra..laaaabai gera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carollina: 20 lapkričio 2011 - 16:52
Sveikos, uzsinorejau nunerti tokia kepure
http://kladis.ru/sha...kaya-kryuchkom/
tik niekaip nesuprantu rasto, rasta suprentu, bet nesigauna man tos pynutes. gal galit patart? ka netaip darau? gal kuri neret tokia kepure?
Atsakyti
Aciu. Paguglinsiu tokiu siulu 4u.gif

Ir dar paklausiu ax.gif
Koks cia rastas? Kaip reikia ji megzti blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 11 21, 12:48)
Aciu. Paguglinsiu tokiu siulu  4u.gif 

Ir dar paklausiu  ax.gif
Koks cia rastas? Kaip reikia ji megzti blush2.gif
user posted image

Cia nerta vaseliu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš su tokiu klausimu... Mezgu paprasčiausias vilnones kojines ir sugalvojau padaryti su dryžiais. Bet va tas siūlo perėjimas man negražus gavosi schmoll.gif Kažkaip peršoka spalva. Kažin kaip iš tikrųjų turėtų būti g.gif Iš anksto ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@lot@ @ 2011 11 21, 13:04)
Cia nerta vaseliu 4u.gif

Dar graziau biggrin.gif
Ar labai sudetinga? Gal galit uzvesti ant kelio koks cia rastas/mezgimas? Ar cia keli rastai? Labai prasyciau 4u.gif blush2.gif
P.S. Vaseli moku laikyti rankuose smile.gif Mokyklos laikais serveteles nerdavau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 21 lapkričio 2011 - 15:51
QUOTE(ericaa @ 2011 11 21, 16:14)
Sveikos,

aš su tokiu klausimu... Mezgu paprasčiausias vilnones kojines ir sugalvojau padaryti su dryžiais. Bet va tas siūlo perėjimas man negražus gavosi  schmoll.gif  Kažkaip peršoka spalva. Kažin kaip iš tikrųjų turėtų būti  g.gif  Iš anksto ačiū už patarimus   4u.gif

Jus tikriausiai turite galvoje, kad nesutampa eilutes?Kadangi mezgimas eina ratu, taip ir yra.Kitaip nelabai ir padarysit, patarimas-keiskit siula maziau matomoje vietoje, nugarineje ar vidineje kojines puseje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samba10: 21 lapkričio 2011 - 15:46
sveikos,
as su prasymu pagelbeti smile.gif
nusimezgiau stai sitoki poncha, o ties apykakle ir uzstrigau. surinkusi akis bandziau megzti, bet gaunasi labai plati apykakle, nes kaklo iskirpte didoka. bandziau siaurinti, taciau labai krenta i akis tos sumegztos akys. Gal galetumete patarti, kaip numegzti tokia apykakle, kad ji graziai prigludusi butu ir neatvepusi, kaip ja siaurinti? dekui

nemoku ikelti as cia nuotraukos, gal kas nepatingesite sita nuoroda atsidrayti:
http://www.flickr.co.../in/photostream
Atsakyti
QUOTE(samba10 @ 2011 11 21, 15:45)
Jus tikriausiai turite galvoje, kad nesutampa eilutes?Kadangi mezgimas eina ratu, taip ir yra.Kitaip nelabai ir padarysit, patarimas-keiskit siula maziau matomoje vietoje, nugarineje ar vidineje kojines puseje.


Aišku, taip ir galvojau. Ačiū smile.gif
Atsakyti