Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2011 11 08, 11:35)
va tokia noriu megzti ax.gif
(...)

tokia liemene nuo kurios vietos reikia pradeti megzti?nuo apacios ar nuo virsaus? blush2.gif jei nuo apacios tai ties pazastimis reikia platinti g.gif  o jeigu nuo virsaus tada ties kalnierium reikia platinti,kad jis toks kaip foto arba ovalus gautusi,nes neplatinant gausis toks kvadratinis g.gif

Čia tikrai ne reglanas smile.gif ir mezgama nuo apačios. Kad pažasties linija gautųsi tokia gražiai išlenkta, geriausia būtų turėti schemą ar aprašymą (nebūtinai tiksliai tokio modelio), po kiek akių kas kiek eilučių pridėti - gal kuri kita pasidalins (aš neturiu blush2.gif ). Galima ir improvizuoti - iš pradžių pridedama po vieną akį kas kelios eilutės, paskui daugiau ir galiausiai vienu ypu dar daugiau (kilpinėmis akimis - apsukant siūlą apie virbalą).
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 11 08, 11:49)
Galima ir improvizuoti - iš pradžių pridedama po vieną akį kas kelios eilutės, paskui daugiau ir galiausiai vienu ypu dar daugiau (kilpinėmis akimis - apsukant siūlą apie virbalą).

viskas aisku smile.gif bet... as nemoku prideti akiu blush2.gif doh.gif gal kuri galite paaiskinti,o gal zinote kur galeciau koki aprasyma ar foto rasti? g.gif namie neturiu jokios mezgimo knygos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2011 11 08, 13:43)
viskas aisku smile.gif  bet... as nemoku prideti akiu blush2.gif  doh.gif gal kuri galite paaiskinti,o gal zinote kur galeciau koki aprasyma ar foto rasti? g.gif namie neturiu jokios mezgimo knygos doh.gif

Lengviausias būdas pridėti akį, tai yra užmetimas. Ant Dešiniojo virbalo užkabinkite siula ir viskas. Taip pat tai priklauso kurioje vietoje reikia akį pridėti.
Štai čia labai viskas gerai paaiškinta kurioje vietoje, ir kaip. mirksiukas.gif http://rankdarbiai.u...m/publ/1-1-0-47
Šiaip tai liemenes kaklo iškirpte darykite apvalia, tai yra lengviausia, o pati lengviausia yra kvadratine, bet tokios nenorite. Pradedančiam žmogui megzti pagal aprašymus labai sudėtinga, nepamačius to vaizdo gyvai. Jei nemokate uždėti akiu, tai ka jau kalbėti apie iškirpte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M@rgo: 08 lapkričio 2011 - 13:56
QUOTE(M@rgo @ 2011 11 08, 13:42)
Lengviausias būdas pridėti akį, tai yra užmetimas. Ant Dešiniojo virbalo užkabinkite siula ir viskas.  Taip pat tai priklauso kurioje vietoje reikia akį pridėti.
Štai čia labai viskas gerai paaiškinta kurioje vietoje, ir kaip.  mirksiukas.gif http://rankdarbiai.u...m/publ/1-1-0-47

labai labai aciu aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2011 11 08, 14:50)
labai labai aciu aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif

Tikiuosi, kad pavyks numegzti liemenę. smile.gif thumbup.gif
Štai video pridėti akis kaip http://rankdarbiai.u...com/index/0-116,
Kaip megzti apykakles http://rankdarbiai.u.../publ/1-1-0-127 ( tik apykakles neduoda dabar reikia matyt prisiregistruoti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M@rgo: 08 lapkričio 2011 - 14:15
Gal kuri galit paaiskinti kaip megzti dviguba uzmetima.Suprantu kad reikia du kartus uzvynioti siula ant virbalo.O kaip blogoj pusej megzti?man gaunasi didziule skyle.bandau susidraugauti su situ rasteliu.
user posted image
cia trecios eilutes pradzioj prasideda.O gal tuscias langelis turi reiksme?Nemoku skaityti rusiskai.
Atsakyti
Tuščias langelis išv. akis, u- užmetimas Kažkaip dvigubų užmetimų čia nematyt, o jei kitur, tai ir turi didoka skylė gautis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaika-niznaika @ 2011 11 08, 15:19)
Gal kuri galit paaiskinti kaip megzti dviguba uzmetima.Suprantu kad reikia du kartus uzvynioti siula ant virbalo.O kaip blogoj pusej megzti?man gaunasi didziule skyle.bandau susidraugauti su situ rasteliu.
user posted image
cia trecios eilutes pradzioj prasideda.O gal tuscias langelis turi reiksme?Nemoku skaityti rusiskai.

Sveika, aš taip pat nelabai suprantu bet tuščias langelis manau reiškia blogaja akį. O kad neliktu tos baisios skyles kur buvo užmetimas ji reikia persukti. Na paimti ta aki ant dešinio virbalo ir uždėti kitaip kita puse ant kairiojo virbalo, na persukti ta aki,į kita puse. Sunku paaiškinti raštu.
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif tas tuscias langelis viska man supainiojo. doh.gif doh.gif doh.gif reiskias nera ten jokiu dvigubu uzmetimu. doh.gif tiesiog dazniausiai tuscias langelis schemoj nieko nereiskia.Nagi einu bandau toliau kovot su situ rastu.
Aciu labai atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaika-niznaika: 08 lapkričio 2011 - 14:42
QUOTE(zasa @ 2011 11 08, 15:36)
Tuščias langelis išv. akis,  u- užmetimas Kažkaip dvigubų užmetimų čia nematyt, o jei kitur, tai ir turi didoka skylė gautis smile.gif

Kodėl turi gautis didoka skylė, neturi ten jokios skylės, tai tada ir butu visas mezginis skylėtas, taip neturi būti. reikia kaip ir minėjau persukti tas akis ir daugiau prispausti , kiečiau išmegzti tada tikrai jokių skylių nebūna. Išskyrus ten kur raštas ten tai turi būti tos skylės, rašto dalyje, rombiukai išryškėja, šiaip nesunkus jis, tinka liemenėms kur idėti ar taip kur nors.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M@rgo: 08 lapkričio 2011 - 14:45
[quote=M@rgo,2011 11 08, 16:43]
Kodėl turi gautis didoka skylė

Aš ir sakau, kad čia dvigubu nėra, o kt. raštuose esu mezgus su dvigubais užmetimais, tai skylės didelės gaunas smile.gif
Atsakyti
[quote=zasa,2011 11 08, 15:51]
[quote=M@rgo,2011 11 08, 16:43]
Kodėl turi gautis didoka skylė

Aš ir sakau, kad čia dvigubu nėra, o kt. raštuose esu mezgus su dvigubais užmetimais, tai skylės didelės gaunas smile.gif
[/quote]
Taip teisingas pastebėjimas
Atsakyti