Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 26, 22:02)
Akis nuleidžiu adata - itališkuoju būdu.



dekui- google visagalis atrodo ta italiska buda. Dar karta aciu:)
Atsakyti
user posted image
Gal kas pasakys kuris cia zurnalo Nr.?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2011 10 27, 22:02)
Gal kas pasakys kuris cia zurnalo Nr.?
Aciu

"Mezginių pasaulis", 2007 m. 15 nr.
Atsakyti
Sveikos mezgejeles, issirinkau rasteli saliui, bet nlb gaunasi man, lyg ir viska suprantu, bet nesuprantu lyginiu eiliu siam raste, ar man jas ismegsti gerosioms , ar tokios kokios buvo nelyginese eilese?(2,4,6 ir t.t.)? ir kaip reikia elgtis su uzmetimu, ar ji tik nukelti neismegsta, ar ismegsti kaip geraja? Padekit prasau, nes tuoj nupusiu doh.gif
Keliu rastuka, ten bus pirmoji schemute apacioje. Didelis aciu

mezgimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitamail: 28 spalio 2011 - 01:57
QUOTE(jurgitamail @ 2011 10 28, 01:55)
Sveikos mezgejeles, issirinkau rasteli saliui, bet nlb gaunasi man, lyg ir viska suprantu, bet nesuprantu lyginiu eiliu siam raste, ar man jas ismegsti gerosioms , ar tokios kokios buvo nelyginese eilese?(2,4,6 ir t.t.)? ir kaip reikia elgtis su uzmetimu, ar ji tik nukelti neismegsta, ar ismegsti kaip geraja? Padekit prasau, nes tuoj nupusiu  doh.gif
Keliu rastuka, ten bus pirmoji schemute apacioje. Didelis aciu

mezgimas

visuose šituose raštuose lygines eiles reikia išmegzti blogosiomis, užmetimus irgi.
Atsakyti
gal galit pasakyt kaip pirma eilut megzti tas 6 akis po tu triju geru akiu g.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 26, 22:02)
Akis nuleidžiu adata - itališkuoju būdu.


Aš irgi visada itališkuoju būdu užbaigiu, kai reikia dailiai ir tampriai užbaigti, net jei būna ne stulpeliu megzta. Bet vat vienai mergytei megztuką mezgiau reglanu nuo viršaus , rankovytes pabaigiau stulpeliu ir nukėliau itališkuoju būdu. Ji tą megztuką taip myli, kad miegot su juo eitų, o aš matau, kad rankovių apačia tokia lyg pasitampius. Tai mąstau kame problema: ar siūlai tokie, ar reikėjo stulpelį kiečiau megzti g.gif Mezgiau iš galiukų, dryžuotą, tai gal visam mezginy kiti siūlai prilaiko, kad neištįstų, o rankogalius ilgą stulpelį dariau iš vienos spalvos...
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 10 31, 09:05)
Aš irgi visada itališkuoju būdu užbaigiu, kai reikia dailiai ir tampriai užbaigti, net jei būna ne stulpeliu megzta. Bet vat vienai mergytei megztuką mezgiau reglanu nuo viršaus , rankovytes pabaigiau stulpeliu ir nukėliau itališkuoju būdu. Ji tą megztuką taip myli, kad miegot su juo eitų, o aš matau, kad rankovių apačia tokia lyg pasitampius. Tai mąstau kame problema: ar siūlai tokie, ar reikėjo stulpelį kiečiau megzti  g.gif  Mezgiau iš galiukų, dryžuotą, tai gal visam mezginy kiti siūlai prilaiko, kad neištįstų, o rankogalius ilgą stulpelį dariau iš vienos spalvos...

g.gif O ar keitei pabaigoje virbalus į plonesnius?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 31, 21:00)
g.gif O ar keitei pabaigoje virbalus į plonesnius?

Tikrai ne. Niekada taip nedarau blush2.gif O pabaigoje, tai čia kiek? paskutines kelias eiles? ar visą stulpelį?
Atsakyti
Sveikos mezgėjos smile.gif Bandau nunarplioti vieną kepuriuką ir kilo klausimas, kaip jis užbaigiamas. Ar kažkaip vis siaurinant, ar tiesiog sutraukiant visas akis vienu siūlu į vieną akį?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 11 02, 12:46)
Tikrai ne. Niekada taip nedarau  blush2.gif  O pabaigoje, tai čia kiek? paskutines kelias eiles? ar visą stulpelį?

Aš tai mėgstu tame pačiame mezginyje derinti itališkąjį akių apmetimą su itališkuoju akių nuleidimu, tai kadangi apmetant akis plonesniais virbalais ir dvigubuoju mezgimu (kas antra akis nukeliama) mezgamos net keturios eilės, taip pat darau ir prieš akis nuleisdama, nors šiaip užtektų bent jau priešpaskutinę eilę megzti dvigubuoju mezgimu (jei mezgama ne ratu, tai priešpaskutinė eilė mezgama iš išvirkščiosios pusės - gerosios akys išmezgamos, o išvirkščiosios - nukeliamos, jei ratu - atitinkamai išvirkščiosios išmezgamos, o gerosios - nukeliamos). Dabar susimąsčiau - gal ir tie plonesni virbalai tuomet nebūtini... mastau.gif Bet jei mezginio kraštas linkęs pasitampyti, ko gero vis tiek nepakenktų.
Atsakyti
Aš ir nuleisdama nemezgu eilės, kai blogoji nukeliama. Nesuprantu ką tai turėtų duoti, todėl nedarau taip blush2.gif Šiaip nei vienas mezginys nedarė nieko panašaus. Tik tas megztukas. Tai galvoju gal ir siūlas turėjo polinkį truputį tįsti g.gif
Atsakyti