Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(Carollina @ 2011 10 22, 09:40)
OI kaip aciu!!! nu saunuole..as osynkoje rusiskai skaiciau skaiciau, o cia sast ir lt parodei mums. Nu saunuole. Kartosiuosi, bet pabuciuociau jei galeciau is dekingumo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  4u.gif

kad tik padejau jums igyvendint svajone biggrin.gif smagaus mezgimo
Atsakyti
Reikia numegzti technologijų pamokai šaliką. Iš pradžių viskas sekėsi gerai - pačią apačią padariau perliniu raštu. Po to išmezgiau širdutes (štai), o šonuose padariau :
geroje pusėje : pradžioje bloga akis, gera akis, po to pagal raštą ir gale bloga akis, gera akis ir po to bloga akis.
blogojoje pusėje : pradžioje gera akis, bloga akis, toliau vėl blogosios akys ir gale gera akis, bloga akis ir vėl gera ir gavosi širdutės įrėmintos. (va) Ir man pradėjo mezginys iš šonų riestis!!! Prieš tai, kai dar buvo bepradedąs riestis, tai aš mokytojai parodžiau ir paklausiau, bet ji pasakė, kad neturėtų perlinis raštas riestis. Ir vakar numezgiau daugiau ir šonai visai užsirietė. Ką aš ne taip padariau? Gana ir laisvai mezgu. O galbūt paskui bus įmanoma kaip nors jį ištiesinti?

Labai prašau, pagelbėkit! Iš karto dėkoju už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Dollie @ 2011 10 23, 18:36)
Reikia numegzti technologijų pamokai šaliką. Iš pradžių viskas sekėsi gerai - pačią apačią padariau perliniu raštu. Po to išmezgiau širdutes (štai), o šonuose padariau  :
geroje pusėje : pradžioje bloga akis, gera akis, po to pagal raštą ir gale bloga akis, gera akis ir po to bloga akis.
blogojoje pusėje : pradžioje gera akis, bloga akis, toliau vėl blogosios akys ir gale gera akis, bloga akis ir vėl gera ir gavosi širdutės įrėmintos. (va) Ir man pradėjo mezginys iš šonų riestis!!! Prieš tai, kai dar buvo bepradedąs riestis, tai aš mokytojai parodžiau ir paklausiau, bet ji pasakė, kad neturėtų perlinis raštas riestis. Ir vakar numezgiau daugiau ir šonai visai užsirietė. Ką aš ne taip padariau? Gana ir laisvai mezgu. O galbūt paskui bus įmanoma kaip nors jį ištiesinti?

Labai prašau, pagelbėkit! Iš karto dėkoju už atsakymą.


g.gif Kaip tau čia pasakyt, kad nepraeitų noras megzti tongue.gif Iš tikrųjų, tai širdelės ko gero tarp gerų arba tarp blogų akių. Kai kraštai lygiu raštu būna (geroje geros, o blogoje, blogos) visada riečiasi. ir iš šonų, ir iš galų taip bus. Tokiu atveju, darant širdeles, reikėjo kelias akis nuo krašto megzt arba perliniu raštu, arba abiejose pusėse gerosiomis akimis. Jei jau šalikas numegztas ir ranka nekyla ardyt, numezgus gali bandyt palyginti per drėgną skudurėlį, gal kiek mažiau bus. O jei dar riesis, tada apnert kažkokiu rašteliu. Bus gražu tongue.gif
Atsakyti
Sveikos ,
noreciau paklausti ar galima butu nusimegzti sita megztini paciai ir kaip cia ji megzti . Gal esate kuri meginusi tokio tipo mezgima ar bent jau ismanote nuo ko pradeti ir kur baigti smile.gif) 4u.gif
http://www.whosbelle...symetrique.html

Dekoju is anksto
Atsakyti
QUOTE(MURKA35 @ 2011 10 24, 14:40)
Sveikos ,
noreciau paklausti ar galima butu nusimegzti sita megztini paciai ir kaip cia ji megzti . Gal esate kuri meginusi tokio tipo mezgima ar bent jau ismanote nuo ko pradeti ir kur baigti smile.gif) 4u.gif
http://www.whosbelle...symetrique.html

Dekoju is anksto



jei moki megzt, tada gal geriau dek sita nuoroda i IESKOKE MEZGIMO NERIMO SCHEMU tema. Gal kuri turi issisaugojusi kokio panasaus ar netgi sito megztuko schema. O jei nesi niekad mezgusi, tada siulau pradeti nuo salikelio ar bent jau paprastesnio megztuko.
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 10 24, 21:52)
jei moki megzt, tada gal geriau dek sita nuoroda i IESKOKE MEZGIMO NERIMO SCHEMU tema. Gal kuri turi issisaugojusi kokio panasaus ar netgi sito megztuko schema. O jei nesi niekad mezgusi, tada siulau pradeti nuo salikelio ar bent jau paprastesnio megztuko.


Esu mezgusi ir manau kad sitas ir turetu pavykti , tik reikia schemukes ax.gif . Aciu labai uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
nu merginos HELP HELP HELP .. pradejau megzti ta savo svajoniu bolero help.gif help.gif help.gif
user posted image
Aprasymas LT kalba sitas:
user posted image
Numezgiau tuos 11 penkiakampiu ir jau reiktu pradeti rankoves daryti. Ir ka jus manot...ar ten klaida aprasyme ar as visai KVANKT - nebesuprantu.
Sako apmeskite 53 akis ir surinkite nuo 3 penkiakampiu akis, o TAI KAD TEN JIE 4 yra o ne 3. Gal kuri mezgusi ir paaiskinsit man kaip ten su tomis rankovemis man daryti. Jau nuotaika krito belenkaip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 10 26, 09:07)
Gal kuri mezgusi ir paaiskinsit man kaip ten su tomis rankovemis man daryti. Jau nuotaika krito belenkaip  verysad.gif

tai kad parašyta rankovių aprašyme, kiek reikia nuo kurio penkiakampio akių surinkti, ir sunumeruoti jie g.gif o nuo trijų, ne nuo keturių, nes rankovė nuo keturių gautųsi kaip Vasilisos kokios, kur maistą ir gėrimus per multiką "sandėliavo" biggrin.gif
Atsakyti
Labas mergaitės,gal kuri galėtų patarti kaip padaryti megztinyje užsegimą kad būtų galima užsegti iš abiejų pusių,megztinukas turėtų būti nešiojamas kaip dvipusis?Nes tokio užtrauktuko pas mus gauti neįmanoma.
Atsakyti
QUOTE(Fever Ray @ 2011 10 26, 11:52)
tai kad parašyta rankovių aprašyme, kiek reikia nuo kurio penkiakampio akių surinkti, ir sunumeruoti jie  g.gif  o nuo trijų, ne nuo keturių, nes rankovė nuo keturių gautųsi kaip Vasilisos kokios, kur maistą ir gėrimus per multiką "sandėliavo"  biggrin.gif



nea, visdelto reikejo imti visas keturias sonines ir dar 27 akis damegzti. Viskas ten man jau dabar gavosi, bet yra NAUJAS BET..

Klausimas siaip mezgejoms:

Pvz jus mezgate rankove nuo virsaus i apacia ir norite ja uzbaigti 2 geros 2 blogos 2 geros 2 blogos. Paskui nuleidi akis ir gaunasi 'issiskietusi' tokia apacia. Ka jus darote, kad ji atrodytu tvarkingai o ne turputi papratejanti? Nu jau labai negraziai mano akimis ta pabaiga pas mane ziurisi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carollina: 26 spalio 2011 - 20:58
QUOTE(Carollina @ 2011 10 26, 21:57)
Klausimas siaip mezgejoms:

Pvz jus mezgate rankove nuo virsaus i apacia ir norite ja uzbaigti 2 geros 2 blogos 2 geros 2 blogos. Paskui nuleidi akis ir gaunasi 'issiskietusi' tokia apacia. Ka jus darote, kad ji atrodytu tvarkingai o ne turputi papratejanti? Nu jau labai negraziai mano akimis ta pabaiga pas mane ziurisi.

Akis nuleidžiu adata - itališkuoju būdu.
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2011 10 21, 13:16)

http://www.supermama...howtopic=374369
Papildyta:
QUOTE(Lady Dy @ 2011 10 26, 18:46)
Labas mergaitės,gal kuri galėtų patarti kaip padaryti megztinyje užsegimą kad būtų galima užsegti iš abiejų pusių,megztinukas turėtų būti nešiojamas kaip dvipusis?Nes tokio užtrauktuko pas mus gauti neįmanoma.

manau, kad tokiu uztrauktuku pirkti tikrai yra, tik paieskoti reikia, o siaip tai galima daryti paprastai sagutes ir kilpas, tik sagutes is abieju pusiu prisiuti ir tada bus galima kuria nori puse susegri 4u.gif
Atsakyti