Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(Abelo @ 2011 10 16, 22:11)
.... Gal žinot kokių stebuklingų būdų?  ax.gif  ax.gif

aš su vąšeliu tarp akių dar patraukiu, kad nesimatytų siūlų galiukų.
Atsakyti
QUOTE(Gyvse @ 2011 10 10, 21:23)
Sveikos,

prasau jusu pagalbos, strigau su chema jau geras dvi sav.

Cia shema, rastas pilkais siulais kur megzta.
user posted image
4 eile (ten klaida , parasyta 14) ten kur isskesta varna ir parasyta 5. As kaip suprantu is vienos akies ismegzti 5. o kur tos kitos 4 dingsta?

3 eilej yra 16 akiu
4 eilej yra 16 akiu, tik neaisku ka daryti su tom 5 g.gif
5 eilej yra 13akiu.
Tai jei ismezgu is 1 akies, 5 tai man niekaip sekancioj eilej nesigaus 13 akiu doh.gif

Merginos padekite isspresti rebusa  aciuks.gif


Ar jau išsiaiškinai? Man atrodo, kad čia 5 akys iš 5. Vadinama muselė
Atsakyti
Sveikos mezgejeles, noriu paklausti gal kuri turit schemute sio bolero
user posted image
Buciau labai dekinga
Atsakyti
Tema osinkoje: http://club.osinka.r...pic.php?t=24966
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2011 10 18, 13:12)
Sveikos mezgejeles, noriu paklausti gal kuri turit schemute sio bolero
user posted image
Buciau labai dekinga



koks grazus!!!gal uzvedam nauja tema ir mezgame jy kartu?? nu super variantas butu dovanu mano sesutei bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 10 18, 16:33)
koks grazus!!!gal uzvedam nauja tema ir mezgame jy kartu?? nu super variantas butu  dovanu mano sesutei  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


sutinku, kad gražus ir įdomus, gal ne bolero, o megztuką labiau... bet aš visai pabandyčiau kažką nusimegzti tokiu motyvu smile.gif ir kaip suprantu čia daugybė mažų dalelyčių?.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drąsi mergaitė: 18 spalio 2011 - 21:53
aha megzta su 5 virbalais ir paskui susiuvineta kelios detales. reikes rytoj tikriausiai atidaryti temele sitam groziui:)
Atsakyti
aš kadangi pamačiau schemą, kur trikampiukai mezgami smailėjimo kryptimi,tai pagalvojau, kad mezgami trikampiukai ir jie susiuvami, bet čia pasirodo mezgami šešiakampiai iš išorės į vidų.... ar aš teisingai suprantu? unsure.gif
Atsakyti
Pagarba "auksarankem" 4u.gif
Norejau paklausti, kiek siulu reiketu berniuko kostiumeliui? Musu ugis 90 cm.
Mastau apie merinosu vilna, bet siulu kiekio neisivaizduoju.
Is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Aš manyčiau,kad čia vadinamasis mezgejų skiautinys-Rankdarbių kraitelėje 2010/11 rašė apie tokį būdą.Mezgama trikampiais.Juos užbaigus-surenkama nuo šono akys ir mezgame kitą .O trikampio raštas man atrodo toks: 2blogos,1gera,2blogos,2geros,1 bloga,6 gerų akių pynutė,1 bloga,2geros,2 blogos,1 gera,2 blogos.Akys nuleidžiamos kas antra eilę antra akis.Mezgami lygiašoniai ir statieji (pagal megztuko modelį)
Atsakyti
QUOTE(Dew23 @ 2011 10 19, 12:17)
Aš manyčiau,kad čia vadinamasis  mezgejų skiautinys-Rankdarbių kraitelėje 2010/11 rašė apie tokį būdą.Mezgama trikampiais.Juos užbaigus-surenkama nuo šono akys ir mezgame kitą .O trikampio raštas man atrodo toks: 2blogos,1gera,2blogos,2geros,1 bloga,6 gerų akių pynutė,1 bloga,2geros,2 blogos,1 gera,2 blogos.Akys nuleidžiamos kas antra eilę antra akis.Mezgami lygiašoniai ir statieji (pagal megztuko modelį)

Wau kaip įdomiai... Jau noriu pamėginti tokį mezgimo būdą
Atsakyti
QUOTE(Dew23 @ 2011 10 19, 11:17)
Aš manyčiau,kad čia vadinamasis  mezgejų skiautinys-Rankdarbių kraitelėje 2010/11 rašė apie tokį būdą.Mezgama trikampiais.Juos užbaigus-surenkama nuo šono akys ir mezgame kitą .O trikampio raštas man atrodo toks: 2blogos,1gera,2blogos,2geros,1 bloga,6 gerų akių pynutė,1 bloga,2geros,2 blogos,1 gera,2 blogos.Akys nuleidžiamos kas antra eilę antra akis.Mezgami lygiašoniai ir statieji (pagal megztuko modelį)


O jūs aprašymą skaitėte ar čia iš nuotraukos sugalvojot? nes aš nematau, kur čia būtų nuo trikampio šono megzta... g.gif
beje, schemoje visur eina po dvi geras ir dvi blogas, o pynutė iš aštuonių.

ir kuo jau esu visiškai tikra, tai kad iš trikampių susidėliotų šešiakampis, tai trikampiai tikrai turi būti lygiakraščiai (arba beveik lygiakraščiai jei šiek tiek gaubtumo reiktų), su stačiaisiais čia nesąmonė gautųsi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drąsi mergaitė: 19 spalio 2011 - 12:09