Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(Asveja @ 2011 10 10, 15:16)
Gal patarsite kur Vilniuj yra nebrangi siulu parduotuve? Aciu


Nedaug siulu parduotuviu esu aplankiusi, bet db atradau viena Kalvariju g., ju psl. siuluoaze.lt, tai ten ir pasirinkimas nemazas, ir siulai tokie normalios kokybes uz normalia kaina rolleyes.gif Pvz. VCUP'e Verpalai pardej tai daug visko yr, bet ko reikia neturi. Buvau Ditekse, kur i spules siulus vynioja, sako ten nebrangiai gaunas, bet kai kainos surasytos kg, atrodo, tai is pradziu kiek sokiruoja:) Ir ten sakyciau siulai profems, nes ner siulu pavadinimu, tik sudetis, tai nzn kaip man reiketu issirinkti, kurie tinkami doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O mane domina Kaune siūlų parduotuvės, išskyrus kur Taikos prospekte, parduotuvėlė rūsyje. Gal kur pigiau yra nei ten ir su didesniu pasirinkimu?
Atsakyti
Sveikos vakar nusipirkau virbalus ir siulus,sugalvojau pradet megsti,anksciau niekada gyvenime to nedariau
gal kas patars nuo ko pradet ax.gif
is interneto pamokeliu ismokau uzmest akis ir megst geraja akim kas toliau
gal koki salika ar kojnes ka nesudetingo galeciau numegst geraja akim
aciu lb
Atsakyti
Sveikos,

prasau jusu pagalbos, strigau su chema jau geras dvi sav.

Cia shema, rastas pilkais siulais kur megzta.
user posted image


4 eile (ten klaida , parasyta 14) ten kur isskesta varna ir parasyta 5. As kaip suprantu is vienos akies ismegzti 5. o kur tos kitos 4 dingsta?

3 eilej yra 16 akiu
4 eilej yra 16 akiu, tik neaisku ka daryti su tom 5 g.gif
5 eilej yra 13akiu.
Tai jei ismezgu is 1 akies, 5 tai man niekaip sekancioj eilej nesigaus 13 akiu doh.gif

Merginos padekite isspresti rebusa aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(laurabriunete92 @ 2011 10 10, 20:32)
Sveikos vakar nusipirkau virbalus ir siulus,sugalvojau pradet megsti,anksciau niekada gyvenime to nedariau
gal kas patars nuo ko pradet ax.gif
is interneto pamokeliu ismokau uzmest akis ir megst geraja akim kas toliau
gal koki salika ar kojnes ka nesudetingo galeciau numegst geraja akim
aciu lb


Mano pirmieji darbeliai buvo šalikai, tik aš juos dariau stulpeliais (pvz 2 geros akys 2 blogos akys) kad iš abiejų pusiu gražiai atrodytų, nesisuktų ir pan. Kojinės....man atrodo sudėtingiau, nes reikia išmegzti kulną, megzti su keliais virbalais... Manau šalikas - idealu pradžiai.
Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2011 10 10, 15:44)
Kai kabinama už tolimesnio išvirkščios akies siūlo, ne to, kur arčiau. Išmegzti 2 tokias išvirkščias akis. Suprantamai parašiau?  ax.gif

jei gerai supratau akis persisuka kažkaip? ten abi kartu sumegzti liepia, tik aš nenukopijavau žodelio "vmiestie". bandysiu, žiūrėsiu kaip gaunasi. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2011 10 10, 20:25)
O mane domina Kaune siūlų parduotuvės, išskyrus kur Taikos prospekte, parduotuvėlė rūsyje. Gal kur pigiau yra nei ten ir su didesniu pasirinkimu?

ten(Taikos pr.117a.rusyje) dabar vilnoniu, pusvilnoniu siulu ispardavimas. ivairios spalvos
1kg. kaina10lt.
arba
50g.kamuoliuko 50cnt.
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2011 10 10, 20:25)
O mane domina Kaune siūlų parduotuvės, išskyrus kur Taikos prospekte, parduotuvėlė rūsyje. Gal kur pigiau yra nei ten ir su didesniu pasirinkimu?

as perku dainavos turguj siulu skyrely,ten ir siulu daug ir pardaveja labai maloni ir patarianti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2011 10 09, 12:29)


labai tau aciu hi.gif
Atsakyti
sveikos,kadangi apie mezgmą išmanau nedaug,norėciau paklausti,jei ant siulu parasytas dydis 3,5 o as turiu 4,5 ar labai skiriasi siu virbalų dydziai? 4u.gif ar galiu megzt su 4,5 smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2011 10 16, 19:30)
sveikos,kadangi apie mezgmą išmanau nedaug,norėciau paklausti,jei ant siulu parasytas dydis 3,5 o as turiu 4,5 ar labai skiriasi siu virbalų dydziai? 4u.gif  ar galiu megzt su 4,5 smile.gif ?


Deja, vienareikšmiškai neatsakysim. Viskas priklauso nuo to, kaip tu pati mezgi -- laisvai, normaliai ar labai tampriai. Pz., aš mezgu tampriai, tai visada imu bent jau puse (o kartais -- ir vienu) dydžiu storesnius virbalus. Kolegė mezga laisvai, tai ji juos ima plonesnius.
Pamegzk pavyzduką, ir arba rezultatas patiks, arba ne smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amanita: 16 spalio 2011 - 18:42
Sveikutės.
Man toks klausimas iškilo: kaip jūs prijungiat siūlą, kai vienas jau baigiasi? Perskaičiau atrodo visą tema ir radau, kad tiesiog rišat? Bet tada krašteliuose mezgeliukai lieka...
O kaip su nėriniais? Arba jei staltiesėlę ar kokią suknelę apvaliai neriant, kaip tada? Mazgelis gausis vidury raštų, nes siūlių ten nėra.... Gal žinot kokių stebuklingų būdų? ax.gif ax.gif
Atsakyti