Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 22, 17:20)
pirmos mano riešinės ir šalikas  ax.gif

user posted image

Gal galite paaiškinti kaip mezgėte? 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras, tai va, noriu saliko, rasta zinau, tik vat reiktu paaiskinimo. kaip tokiu rastu megzti, gal kur galima butu rast chema ar kaip ieskot? Padekit. nes siulus jau turiu, tereikia issiaiskint ir pradet bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 21 rugsėjo 2011 - 20:54
Labas smile.gif

atsiprašau už truputį pašalinę info ax.gif bet gal galit padėti ir atsakyt į kelis apklausos klausimus (kurie būtent ir yra susiję su mezgimu)?
apklausa yra čia

labai labai ačiū toms, kas skirsit kelias minutes! 4u.gif
Atsakyti
noriu nusimegzti sau liemene... paprastu rasteliu.
apacia 2geros+2blogos o visa liemene geromis akimis (mano pirmasis sau rubelis tai norisi ko paprasciau)
turiu atsilikusiu siulu tai net neinsivaizduoju kiek reikia mazdaug siuliu gr...
butu 40dydzio nesioju rubelius.
kiek reiktu mazdaug siulu gr ? (rasykit geriau daugiau, nes as net neinsivaizduoju kiek ju man reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 09 22, 14:19)
noriu nusimegzti sau liemene... paprastu rasteliu.
apacia 2geros+2blogos o visa liemene geromis akimis (mano pirmasis sau rubelis tai norisi ko paprasciau)
turiu atsilikusiu siulu tai net neinsivaizduoju kiek reikia mazdaug siuliu gr...
butu 40dydzio nesioju rubelius.
kiek reiktu mazdaug siulu gr ? (rasykit geriau daugiau, nes as net neinsivaizduoju kiek ju man reikia doh.gif


Manau, kad priklauso ir nuo siūlų ir nuo jūsų mezgimo. Aš megztukui sunaudoju 500 g (50%vilnos 50% sintetikos). Nešioju 38 dydį. Mezgu labai laisvai. Šiuo metu mezgu megztuka ir liko rankoves numegzt, tai jau esu sunaudojus 300g. Manau tiek tai ir jums tikrai liemenei reikėtų g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galetu kas paaiskinti kaip megzti rasta keliais siulais. Noriu ismegzti tam tikra zenkla bet kazkaip blogoj pusej negraziai atrodo - persipina siulai.. ar cia taip ir turi buti ar as kazka ne taip darau?

Atsakyti
Sveikos mergaitės.Gal turite šitos kepurės lietuvišką vertimą arba galėtumėt paaiškinti-kaip tai daroma? Noriu numegzti savo vaikiukui ... Labai ačiū...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasiote @ 2011 10 04, 12:40)
Sveikos, gal galetu kas paaiskinti kaip megzti rasta keliais siulais. Noriu ismegzti tam tikra zenkla bet kazkaip blogoj pusej negraziai atrodo - persipina siulai.. ar cia taip ir turi buti ar as kazka ne taip darau?


Prašau:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos, gal kas gali paaiškinti kaip mezgasi

2 изн за заднюю стенку?

Ačiū
Atsakyti
Sveikos, perskaiciau visa tema , as ir mezgime tik pradedancioji, maciau jau sioje temoje ideta koriuko mezgimas, nu bet as jo niekaip neikertu...
Atsakyti
Gal patarsite kur Vilniuj yra nebrangi siulu parduotuve? Aciu
Atsakyti
QUOTE(@mamukas@ @ 2011 10 10, 10:58)
Sveikos, gal kas gali paaiškinti kaip mezgasi

2 изн за заднюю стенку?

Ačiū

Kai kabinama už tolimesnio išvirkščios akies siūlo, ne to, kur arčiau. Išmegzti 2 tokias išvirkščias akis. Suprantamai parašiau? ax.gif
Atsakyti