Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

Taip... bet bus labai stori tie sonai...
Atsakyti
QUOTE(Almera @ 2011 04 10, 08:12)
Taip... bet bus labai stori tie sonai...

Tada kitas varijantas ,iskirpti ,sugaudyti akis,apsiuleti irvel tvarkingai susiuti.
Atsakyti
Sveikos mezgejeles,
gal patartumet kaip graziai siulu galiukus pakavoti? nes mezgu pleda, mazgu negali but.
Papildyta:
Sveikos mezgejeles,
gal patartumet kaip graziai siulu galiukus pakavoti? nes mezgu pleda, mazgu negali but.
Atsakyti
QUOTE(ausrara @ 2011 04 10, 12:14)
Sveikos mezgejeles,
gal patartumet kaip graziai siulu galiukus pakavoti? nes mezgu pleda, mazgu negali but.
Papildyta:
Sveikos mezgejeles,
gal patartumet kaip graziai siulu galiukus pakavoti? nes mezgu pleda, mazgu negali but.


Aš tai iš blogos pusės vašeliu suslaupstau už rašto, na akių, nežinau ar suprasit biggrin.gif
Daugmaž per 1-2cm..
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2011 04 10, 16:33)
Aš tai iš blogos pusės vašeliu suslaupstau už rašto, na akių, nežinau ar suprasit biggrin.gif
Daugmaž per 1-2cm..

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif As taipat
Atsakyti
Susidūriau su problema:nežinau, kaip reikia megzti tokias akis blush2.gif
1. 1 licevaja skresčionaja petlia, v izn. riadu proviazat iznanočnoi skresčionoi
2. 1 iznanočnaja skresčionaja petlia, v izn. riadu proviazat licevoi skresčionoi
3. 1 petliu sniat kak iznanočnuju, pri etom nit protianut za petloi
HELP 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2011 04 12, 21:33)
Susidūriau su problema:nežinau, kaip reikia megzti tokias akis blush2.gif
1. 1 licevaja skresčionaja petlia, v izn. riadu proviazat iznanočnoi skresčionoi
2. 1 iznanočnaja skresčionaja petlia, v izn. riadu proviazat licevoi skresčionoi
3. 1 petliu sniat kak iznanočnuju, pri etom nit protianut za petloi
HELP 4u.gif

1. 1 geroji sukryžiuota akis, o blogojoje pusėje išmegzti sukryžiuota blogaja akimi.
2. 1 blogoji sukryžiuota akis, o blogojoje pusėje išmegzti geraja sukryžiuota akimi.
3. 1 akį nuimti kaip blogąją , siūlą laikyti už akies.
Tikiuosi padės. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū cipa007 už pagalbą 4u.gif tik nežinau, kaip mezgamos tos sukryžiuotos akys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 04 08, 14:51)


Merginos, gal galetu kas paaiskinti, kaip nerti pagal sia schema kad suknele butu trapecijos formos g.gif Pagal mane schemoje akiu skaicius neprisideda ar as klystu g.gif
Jeigu schema nevisai tiksli, kaip reiktu platinti tokio rasto suknele?

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilijav @ 2011 04 13, 18:52)
Merginos, gal galetu kas paaiskinti, kaip nerti pagal sia schema kad suknele butu trapecijos formos g.gif  Pagal mane schemoje akiu skaicius neprisideda ar as klystu  g.gif
Jeigu schema nevisai tiksli, kaip reiktu platinti tokio rasto suknele?

Aciu labai  4u.gif

Koks grazus rastelis wub.gif Vagiu schemute blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2011 04 13, 17:19)
Ačiū cipa007 už pagalbą 4u.gif  tik nežinau, kaip mezgamos tos sukryžiuotos akys blush2.gif

Pažiūrėk čia

http://rankdarbiai.u...com/index/0-112

http://rankdarbiai.ucoz.com/index/0-9
Atsakyti
QUOTE(lilijav @ 2011 04 13, 19:52)
Merginos, gal galetu kas paaiskinti, kaip nerti pagal sia schema kad suknele butu trapecijos formos g.gif  Pagal mane schemoje akiu skaicius neprisideda ar as klystu  g.gif
Jeigu schema nevisai tiksli, kaip reiktu platinti tokio rasto suknele?

Aciu labai  4u.gif

Jau issiaiskinau biggrin.gif , pasirodo trapecijos forma savaime gaunasi.
Atsakyti