Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(@lot@ @ 2011 03 06, 12:36)
Aciu  4u.gif Vat ir man kliuvo tie nerinukai,butinai nuardysiu,o kaspineli paliksiu ,nes sia bliuzele derinsiu prie raudonu bateliu ir rankines.


Nu va ir bus super vaizdelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild @ 2011 03 06, 15:17)
Nu va ir bus super vaizdelis  thumbup.gif

Darbas atliktas. 4u.gif Liko viena pilna ,kitos puse matkeles angoros siulu,turiu ideja dasipirkti sviesiai zydros spalvos ir megsiu toki kombinuotu spalvu su aukstu kalnieriuku.
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 03 02, 13:15)
gal chia kas man p[agelbes  4u.gif
vokishkai visai nesuprantu, gal kas ishvers zhymejima?  blush2.gif daug mazh suprantu bet ne vissus zhymejimus  ax.gif
user posted image

achiu  aciuks.gif

du brūkšniukai - gera akis abiejose pusėse
tuščias langelis - gera akis
O - užmetimas
_ išvirkščia akis
/\ - dvi sumegztos akys
//\ - trys sumegztos akys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viosim: 06 kovo 2011 - 21:26
Merginos , reikia pagalbos. Mezgu megztuka is plonos angoros su V kaklu. Padalinau mezgini i 2 dalis ( du kamuoliukai) ir nuimineju po 1 aky kiekvienoje eilėje, bet man vienas krastelis gaunasi grazus o kitas lyg ilgesnis ir statesnis. Nekreipciau demesio, jei paskui siuciau manketuka, bet kadangi jo nebus, tai reikia graziai ta kakliuka padaryti o man neiseina g.gif verysad.gif Ka darau ne taip? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 03 10, 09:44)
Merginos , reikia pagalbos. Mezgu megztuka is plonos angoros su V kaklu. Padalinau mezgini i 2 dalis ( du kamuoliukai)  ir nuimineju po 1 aky kiekvienoje eilėje, bet man vienas krastelis gaunasi grazus o kitas lyg ilgesnis ir statesnis. Nekreipciau demesio, jei paskui siuciau manketuka, bet kadangi jo nebus, tai reikia graziai ta kakliuka padaryti o man neiseina  g.gif  verysad.gif Ka darau ne taip? Aciu 4u.gif

Sveiki,as irgi esu pradedancioji mezgeja,bet va cia uzmaciau info apie apykakles,gal pades smile.gif
http://rankdarbiai.ucoz.com/publ/1-1-0-127
Atsakyti
merginos smile.gif

kas esat ''ikandusios'' koriuko rasta, atsiliepkit help.gif
turiu keleta baisiai protingu klausimu biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal kartais katra mezget kiaurarasciu tunika ar ka panasaus? gal kokiu kiaurarascio pavyzdziu turit.. labai pagelbetumet 4u.gif
ir dar - zadu is tokiu plonu siuliuku megzti.. kaip manot ar ploni siulai ir stori virbalai (pvz 4nr.) geras variantas.. ax.gif siuliukai kaip nerimui - tikrai ploni..
Atsakyti
Labas mergaitės,

Labai noriu megzti suknytę sau, bet susdūriau su probleme - nemoku platinti kiauraraščio cry.gif Gal kas turite kokių patarimų help.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mezgu tokį megztuką ir norėčiau pasiklausti, kaip gražiai padaryti tą priekį (apykaklę). Atskirai nusimegzti tokią kaip juostą tiesią ir ją prisiūti? Man atrodo kad ji turėtų būti skirtingo pločio... Padėtike 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos,

labai norėčiau savo leliui numegzti pleduką, radau labai gražų raštą, bet niekaip nesugebu iššifruoti verysad.gif gal kas galit paaiškinti bent pradžią, paskui jau bandysiu pati narplioti. kaip tuos trikampėlius numegzti?
http://public.fotki....um/viewer2.html
ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Obelėlė @ 2011 03 13, 16:24)
Sveikos,

labai norėčiau savo leliui numegzti pleduką, radau labai gražų raštą, bet niekaip nesugebu iššifruoti verysad.gif  gal kas galit paaiškinti bent pradžią, paskui jau bandysiu pati narplioti. kaip tuos trikampėlius numegzti?
http://public.fotki....um/viewer2.html
ačiū už pagalbą  4u.gif

cia entrelac smile.gif
ivesk i youtube, pilna vaizdeliu smile.gif
pvz. http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Čia ką radau pas save knygoj, nemezgiau nė karto, todėl nelabai galiu ką patart. Gal išsiaiškinsi biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Tik, kai atsidarys, dar paspausk, ant paveikslėlio - pasididins biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simuchiuke: 13 kovo 2011 - 17:10