Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(krisliuke @ 2011 02 28, 23:55)
Nežinau, ar suprasit (man pačiai sudėtinga atrodo), bet knygoje "Mezginių apdaila" parašyta taip:
1. Pasižymėkite sagų kilpų centrą - vietas, kur kirpsite siūlą.
2. Kirpkite pasižymėtą siūlą ir nuo jo išardykite po dvi akis į abi puses.
3. Pririškite naują siūlą ir, užkabindami po akį iš kraštų, apsiūkite kilpą. Adatą į akį durkite iš apačios.
4. Akis apsiūkite dar kartą, tik šįkart adatą durkite iš viršaus.


Labai didelis ačiū. 4u.gif Bandysiu daryti
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2011 03 01, 22:36)
bent jau as asmeniskai niekad neretinu specialia spinatu, nes vos jie paauga as po truputi issiraunu ir i burna lotuliukas.gif  taip jiems atsiranda daugiau vietos, o specialiai neretinu, o su bazilikais man jau 3 metai ne kas doh.gif nera net ka retinti kai tik vienas isgyveno, tai vargsiuka popinu kaip galiu ir pasikalbu su juo doh.gif  kad tik nenuvystu


gal chia kas man p[agelbes 4u.gif
vokishkai visai nesuprantu, gal kas ishvers zhymejima? blush2.gif daug mazh suprantu bet ne vissus zhymejimus ax.gif
user posted image

achiu aciuks.gif
Atsakyti
Laba diena, norejau paklausti, gal kuri galit patarti, jeigu ant siulu aprasymo parasyta, kad nerti ar megzti 3.5 - 4 numeriu virbalais ar vaseliu, tai koki geriau rinktis 3.5 ar 4 numeri? As nersiu liemene is medvilniniu siulu : 80 proc. cotone - 20 proc. dolan BBB. Aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianele100 @ 2011 03 02, 15:13)
Laba diena, norejau paklausti, gal kuri galit patarti, jeigu ant siulu aprasymo parasyta, kad nerti ar megzti 3.5 - 4 numeriu virbalais ar vaseliu, tai koki geriau rinktis 3.5 ar 4 numeri? As nersiu liemene is medvilniniu siulu : 80 proc. cotone - 20 proc. dolan BBB. Aciu uz atsakyma  smile.gif


Siulyciau rinktis dydi priklausomai nuo to minkstai ar kietai neriate, nes nuo to priklausys gaminio purumas, minkstumas, arba gali stoveti kietas kaip sarvai.. Jei turite keliu nr vaselius pabandykite nusinerti maza rasto motyva ir iskart pamatysite kaip jums labiau patinka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianele100 @ 2011 03 02, 16:13)
Laba diena, norejau paklausti, gal kuri galit patarti, jeigu ant siulu aprasymo parasyta, kad nerti ar megzti 3.5 - 4 numeriu virbalais ar vaseliu, tai koki geriau rinktis 3.5 ar 4 numeri? As nersiu liemene is medvilniniu siulu : 80 proc. cotone - 20 proc. dolan BBB. Aciu uz atsakyma  smile.gif

Jeigu tavo mezginys,laisvokas tai geriau megzti mazesniu nr.o jei mezgi kietai tada geriau didesnis nr.
Atsakyti
user posted image
Nusimezgiau bliukske,noriu jusu patarimo ar apacioje apdala nuardytiar palikti?
Atsakyti
QUOTE(@lot@ @ 2011 03 05, 18:33)
Nusimezgiau bliukske,noriu jusu patarimo ar apacioje apdala nuardytiar palikti?


as nuardyciau ir kaspineli isiverciau tokios pat spalvos kaip ir megztukas. tokia mano nuomone
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krirma: 05 kovo 2011 - 17:53
gal kas gali imesti nuoroda kur rasti osinkoje mergaiciu tuniku pavyzdziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@lot@ @ 2011 03 05, 19:33)
Nusimezgiau bliukske,noriu jusu patarimo ar apacioje apdala nuardytiar palikti?


Sveika,
man asmeniskai nebereikia tu apdailu nei ant rankoviu, nei ant padelku - bliuzele man atrodo .. na kaip perkrauta akcentu.. Pilnai uztenka to kitos spalvos kaspinelio po krutine.. thumbup.gif

P.S. Labai grazus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
gal kas pagelbetu su schema 4u.gif
http://www.rukodelka...&...m=28&all=34
Atsakyti
Sveikos,

merginos reikia pagalbos, mezgu suknele, ir rankoves nemoku uzbaigti, nes numezgiau ant 5 virbalu (norejau, kad butu be siules). 40akiu po 10 ant virbalo, kaip uzbaigti graziai? Mezgu kaip kojine stulpeliu, o po to tik gerosiomis i virsu
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Wild @ 2011 03 05, 22:43)
Sveika,
man asmeniskai nebereikia tu apdailu nei ant rankoviu, nei ant padelku - bliuzele man atrodo .. na kaip perkrauta akcentu..  Pilnai uztenka to kitos spalvos kaspinelio po krutine..  thumbup.gif 

P.S. Labai grazus darbelis  thumbup.gif

Aciu 4u.gif Vat ir man kliuvo tie nerinukai,butinai nuardysiu,o kaspineli paliksiu ,nes sia bliuzele derinsiu prie raudonu bateliu ir rankines.
Atsakyti