Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(VaiVi @ 2011 02 23, 00:14)
Dvi sumegzti į dešinę yra tas pats kaip ir sumegzti akis iš viršaus (1 pav.), o dvi sumegzti į kairę yra tas pats kas dvi sumezti iš apačios (3 pav).

user posted image
O man nuorodos neatidaro g.gif

Tokio paprasto akių sumezgimo dar nesu mačiusi thumbup.gif Jau išbandžiau, ačiū mirksiukas.gif

QUOTE(pavasarinė @ 2011 02 24, 20:02)
http://buk.ucoz.com/publ/90 cia yra knygu apie mezgima ir ne tik 4u.gif

Nuoroda - nereali! thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
Atsiprašau, kad vėl su tuo akių sumezgimu užgriozdinau temą, bet nemoku pacituoti be jo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal galit duoti kokių patarimų. Nusimezgiau juostą ant galvos. Mezgiau gerom/išvirkščiom akim, na standartiniu raštu ir man ji susisuko kraštuose. Galvojau, kad apnėrus išsitiesins, bet deja ne. Gal žinot kas ištiesintų? ax.gif ačiū
Atsakyti
user posted image
Gal kas turit rasto schema?
Atsakyti
gal galit isverst 4u.gif

2ряд (белая нить)- 1изн, 1 петлю снять с накидом и т.д. по кругу.
3ряд (розовая нить)- 1изн, 1 лиц (накид с петлей вместе) и т.д. по кругу
16 ряд (белая нить) – 15 лиц, 2 вм.лиц с перекидом (повторить 15раз), 15 лиц. (всего 45п) blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dorme @ 2011 02 28, 16:10)
gal galit isverst 4u.gif

2ряд (белая нить)- 1изн, 1 петлю снять с накидом и т.д. по кругу.
3ряд (розовая нить)- 1изн, 1 лиц (накид с петлей вместе) и т.д. по кругу
16 ряд (белая нить) – 15 лиц, 2 вм.лиц с перекидом (повторить 15раз), 15 лиц. (всего 45п)  blush2.gif  4u.gif

2e. (baltas siūlas) - 1 b, 1nuimti su užmetimu, iki rato pabaigos.
3e. (rausvas siūlas)- 1b, 1g (kartu su užmetimu), iki ........
16e. (baltas siūlas) - 15 g, 2kartu gerai su permetimu (kartoti 15 kartų), 15 g, (viso 45 akys)
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri pagelbėtų... Nusimezgiau sau labai fainą liemenę iš 100 proc. vilnos... Išskalbiau skalbykloje rankinio skalbimo režimu, bet pamiršau išjungti gręžimo režimą... Vienu žodžiu ji sumažėjo iki vaikiškos liemenės, ant kokių 3 metų vaiko būtų gerai... Visa kieta, kaip veltinis... Manau šansų sutvarkyt jau nebėr, bet gal pavyks išardyt... Gal kuri žinote? Ar net neverta laiko gaišti??? verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Verkiu jau 2-ą valandą cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2011 02 28, 19:16)
Mergaitės, gal kuri pagelbėtų... Nusimezgiau sau labai fainą liemenę iš 100 proc. vilnos... Išskalbiau skalbykloje rankinio skalbimo režimu, bet pamiršau išjungti gręžimo režimą... Vienu žodžiu ji sumažėjo iki vaikiškos liemenės, ant kokių 3 metų vaiko būtų gerai... Visa kieta, kaip veltinis... Manau šansų sutvarkyt jau nebėr, bet gal pavyks išardyt... Gal kuri žinote? Ar net neverta laiko gaišti???  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Verkiu jau 2-ą valandą  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif

nebeisardysi.schmoll.gif man taip buvo. geriau istampyk, kad padoriai atrodytu ir padovanok kokiam vaikui. tai ir mama bus dekinga ir tau sirdies nebeskaudes. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2011 02 28, 19:19)
nebeisardysi.schmoll.gif  man taip buvo. geriau istampyk, kad padoriai atrodytu ir padovanok kokiam vaikui. tai ir mama bus dekinga ir tau sirdies nebeskaudes. mirksiukas.gif


tai, kad negražiai atrodo, stovi, kaip nežinau kas... Na ką teks naują megzt... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Buvo tokia
user posted image

Pasidarė tokia

user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Norėčiau jūsų patarimo, nes nebežinau ką daryt.... Nusimezgiau megztuką užsegamą ir uzsidėjus pamačiau, kad būtina dar viena saga. Labai daug ardymo būtų jei viską per naują padaryt. Gal yra kokių nors būdų kaip padaryti mezginyje skylutę sagai? Taip pat noriu paklausti: kaip gražiai užbaigti mezginį kuris megztas stulpeliais, viena gera kita bloga akimi. Na man užbaigiant galas labai praplatėja...
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2011 02 28, 19:32)
tai, kad negražiai atrodo, stovi, kaip nežinau kas... Na ką teks naują megzt... 

tikrai uzjauciu, bet turiu pasiulyma, kai pamaciau kaip atrodo - susiuk apacia, nukirpk petnesas ir primegzk rankenas, , isplauk dar karta, isiuk pamusaliuka ir bus puiki velta rankine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@lot@ @ 2011 02 26, 14:09)
user posted image
Gal kas turit rasto schema?

ieskanciuju rastu temoj kaip tik imete ne viena varianta sio rasto 4u.gif lyg ananasinis jis vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2011 02 28, 21:12)
Sveikos,

Norėčiau jūsų patarimo, nes nebežinau ką daryt.... Nusimezgiau megztuką užsegamą ir uzsidėjus pamačiau, kad būtina dar viena saga. Labai daug ardymo būtų jei viską per naują padaryt. Gal yra kokių nors būdų kaip padaryti mezginyje skylutę sagai? Taip pat noriu paklausti: kaip gražiai užbaigti mezginį kuris megztas stulpeliais, viena gera kita bloga akimi. Na man užbaigiant galas labai praplatėja...

Nežinau, ar suprasit (man pačiai sudėtinga atrodo), bet knygoje "Mezginių apdaila" parašyta taip:
1. Pasižymėkite sagų kilpų centrą - vietas, kur kirpsite siūlą.
2. Kirpkite pasižymėtą siūlą ir nuo jo išardykite po dvi akis į abi puses.
3. Pririškite naują siūlą ir, užkabindami po akį iš kraštų, apsiūkite kilpą. Adatą į akį durkite iš apačios.
4. Akis apsiūkite dar kartą, tik šįkart adatą durkite iš viršaus.
Atsakyti