Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(krisliuke @ 2011 02 24, 15:31)
Gal galės man kas paaiškinti: kad būtų greičiau ir patogiau, mezgu abi susegamo megztuko dalis ant vieno virbalo (su 2 kamuoliukais siūlų). Bet kai teko vienos dalies išardyti kelias eiles, dabar ant virbalo man matosi vienos dalies gera pusė, kitos - išvirkčioji. Nesuprantu, kaip jos apsivertė ir kaip atkeisti g.gif
Ačiū, jei padėsit  4u.gif

Nuimkit viską nuo virbalų, suskaičiuokit eiles , kad būtų vienodas skaičius ir vėl suverkit.
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2011 02 22, 22:56)

aciu 4u.gif labai padejot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krisliuke @ 2011 02 24, 15:31)
Gal galės man kas paaiškinti: kad būtų greičiau ir patogiau, mezgu abi susegamo megztuko dalis ant vieno virbalo (su 2 kamuoliukais siūlų). Bet kai teko vienos dalies išardyti kelias eiles, dabar ant virbalo man matosi vienos dalies gera pusė, kitos - išvirkčioji. Nesuprantu, kaip jos apsivertė ir kaip atkeisti g.gif
Ačiū, jei padėsit  4u.gif

manau kad nuardei nevienodą eilių skaičių 4u.gif
Oi nepastebėjau,kad jau atsakė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A.Astike: 24 vasario 2011 - 16:16
QUOTE(A.Astike @ 2011 02 24, 17:13)
manau kad nuardei nevienodą eilių skaičių 4u.gif

Ardžiau tik vienos dalies, bandau kitos dalies pamegzti daugiau, bet kažkaip man vis vien nesigauna doh.gif
Gal tikrai reikia nuimti abi dalis ir nuardyti iki tiek, kad abiejose dalyse eilių būtų vienodai... Na, žiūrėsiu. Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal man taip pasidarė dėl to: įdėjau kelias kitos spalvos juosteles (po 8 eilutes abejose dalyse) į abi dalis, tik vienoje naują siūlą pradėjau megzti gerojoje pusėje, kitoje - blogojoje. Gal dėl to man taip gavosi? Ar bebus galima padaryti, kad ant virbalo matyčiau abi gerąsias puses?
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2011 02 24, 16:00)
Sveikos. Baigiau pagaliau sarafaniuką dukrytei megzti  ax.gif , ir va padariau su gėlių staklėm gėlytę, tik niekaip nesugalvoju kurioje vietoje ją prisiūti...  g.gif Ar gražiau būtų viršuje, ar apačioje..?  4u.gif




Man sarafaniukas gražus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir be gėlytės. Šiaip aš jos visai nedėčiau. Sagos ir juostelė ryškūs. Bet jeigu jau labai norite, manau geriau tada apačioje 4u.gif
Bet čia mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krisliuke @ 2011 02 24, 17:51)
O gal man taip pasidarė dėl to: įdėjau kelias kitos spalvos juosteles (po 8 eilutes abejose dalyse) į abi dalis, tik vienoje naują siūlą pradėjau megzti gerojoje pusėje, kitoje - blogojoje. Gal dėl to man taip gavosi? Ar bebus galima padaryti, kad ant virbalo matyčiau abi gerąsias puses?

Jei spalvotas juosteles pradėjot megzti skirtingose pusėse,vadinasi, kažkurioje dalyje viena eile daugiau. Tos vienos eilutės didelio skirtumo gal ir nebus. Jei nebaisu nutraukti siūlą, paprasčiausias būdas perverti vieno virbalo akis iš kito galo ir pradėti megzti abi dalis vienodai.
Atsakyti
http://buk.ucoz.com/publ/90 cia yra knygu apie mezgima ir ne tik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2011 02 24, 21:02)
http://buk.ucoz.com/publ/90 cia yra knygu apie mezgima ir ne tik 4u.gif

koki nerealu puslapi imetei!!! kiek daug visokiu knygu ir zurnalu apie viska!!! labai labai dekoju 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2011 02 24, 19:23)
Jei spalvotas juosteles pradėjot megzti skirtingose pusėse,vadinasi, kažkurioje dalyje viena eile daugiau. Tos vienos eilutės didelio skirtumo gal ir nebus. Jei nebaisu nutraukti siūlą, paprasčiausias būdas perverti vieno virbalo akis iš kito galo ir pradėti megzti abi dalis vienodai.

Super mintis thumbup.gif , pati taip nesugalvojau ax.gif Ačiū! Ardyti labai nesinori, nes paskui nebėra noro megzti.
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2011 02 23, 18:45)
Sveikos. Gal galit paaiškinti kaip išsimatuoti galvą kepurės mezgimui? smile.gif Megsiu iš kelių dalių, tai nežinau kaip čia išsimatuoti. Ačiū ax.gif

galvos apimti reikia matuoti virs antakiu. kokia megsi?
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2011 02 24, 19:17)
koki nerealu puslapi imetei!!! kiek daug visokiu knygu ir zurnalu apie viska!!! labai labai dekoju  4u.gif  thumbup.gif

Pritariu - tikrai puikus puslapis thumbup.gif
Atsakyti