Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(atura @ 2011 02 23, 00:40)
čia nuoroda  anglų kalba kaip megzti šį megztuką, reikia parsisiųsti
apvalaus megztuko mezgimo nuoroda

dekui blush2.gif bet cia reik lt sumoket kad parsisiust
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sAuLyTeA;): 22 vasario 2011 - 22:46
QUOTE(laurutexxxx @ 2011 02 22, 20:39)
Sveikos, esu pradedancioji mezgeja. Moku megzti tik paprastais pilnais
(nekiaurais) rastais, o dabar prireike, kad ismoksciau ir megzti kiaurarasciu. Niekaip nesuprantu, kaip reikia sumegsti dvi akis i desine, arba sumegzti dvi akis i kaire. Arba dar vienas variantas sumegzti akis is virsaus, arba is apacios. Na niekaips nesuprantu, gal yra, kur galeciau vizualiai pamatyti video, ar foto? arba gal uztektu tik paaiskinimo  smile.gif

Dvi sumegzti į dešinę yra tas pats kaip ir sumegzti akis iš viršaus (1 pav.), o dvi sumegzti į kairę yra tas pats kas dvi sumezti iš apačios (3 pav).

user posted image

QUOTE(diwol @ 2011 02 22, 20:56)

O man nuorodos neatidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 02 22, 23:14)
Dvi sumegzti į dešinę yra tas pats kaip ir sumegzti akis iš viršaus (1 pav.), o dvi sumegzti į kairę yra tas pats kas dvi sumezti iš apačios (3 pav).

Ne 3, o 2 pav. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal galit paaiškinti kaip išsimatuoti galvą kepurės mezgimui? smile.gif Megsiu iš kelių dalių, tai nežinau kaip čia išsimatuoti. Ačiū ax.gif
Atsakyti
labas vakarelis, jau senokai noreciau pradeti megzti, kazkada anksciau esu mezgus, bet jau busiu gerokai primirsus. Labai noreciau ismokti atpazinti rastus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sAuLyTeA;) @ 2011 02 23, 00:43)
dekui blush2.gif bet cia reik lt sumoket kad parsisiust



Aš parsisiunčiau nemokamai g.gif . Galiu jums i el. paštą įmesti, bet ten yra anglų kalba aprašymas 4u.gif
Atsakyti
galite paaiskinti kaip suprasti sumegzti i kaire arba i desine blush2.gif
Atsakyti
Auksciau juk paaiskint vienos merginos jau.
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2011 02 24, 12:50)
Auksciau juk paaiskint vienos merginos jau.

jau susiradau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketvirtadiene @ 2011 02 23, 20:53)
labas vakarelis, jau senokai noreciau pradeti megzti, kazkada anksciau esu mezgus, bet jau busiu gerokai primirsus. Labai noreciau ismokti atpazinti rastus  4u.gif


Yra sukurta atskira tema apie mezgimo/nerimo rastu zenklinima wink.gif O jei turite rasto schema, kurios nesuprantate, ikelkite nuotrauka - draugiskai visos pagelbesim
Atsakyti
Sveikos. Baigiau pagaliau sarafaniuką dukrytei megzti ax.gif , ir va padariau su gėlių staklėm gėlytę, tik niekaip nesugalvoju kurioje vietoje ją prisiūti... g.gif Ar gražiau būtų viršuje, ar apačioje..? 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gal galės man kas paaiškinti: kad būtų greičiau ir patogiau, mezgu abi susegamo megztuko dalis ant vieno virbalo (su 2 kamuoliukais siūlų). Bet kai teko vienos dalies išardyti kelias eiles, dabar ant virbalo man matosi vienos dalies gera pusė, kitos - išvirkčioji. Nesuprantu, kaip jos apsivertė ir kaip atkeisti g.gif
Ačiū, jei padėsit 4u.gif
Atsakyti