Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(eltique @ 2011 02 19, 00:29)
sweikos 4u.gif kas galetu man paaiskint kaip apdailinti apykakle tunikos ji pas mane uzapvalintos v formos gavosi  smile.gif ar deretu kazkaip apmegzt ar primegzt surinkus akis?  pirmas mano mezginys  smile.gif 
dekoju 4u.gif


Kaip norit, tai jau Jūsų fantazijos reikalas, galima surinkti akių primegzti, galima prisiūti, galima vašeliu apnerti.
Jeigu įmestumėt nuotrauką savo mezginio, gal merginos ką patartų mirksiukas.gif
Atsakyti
miau smile.gif

bemegzdama spalvota mezgini (su piesiniu) ir beziuredama i isvirkscia jo puse, sumasciau toki durna prasyma blush2.gif
parodykit savo spalvotu mezginiu blogasias puses. ne gi ir jusu taip baisiai atrodo kaip ir mano? biggrin.gif
Atsakyti
sveikos darbstuoles.Turiu ne visai protinga klausima.Jei mezginio schemoj rastas tik nelygines eiles,tai lygines reikia megzti blogosiom akim?Biskuti nesamoningai kazkaip gaunasi.Viena sali muselem turiu nusimezgusi.Ten viskas paprasta.O dabar sugalvojau isbandyk koki nors rasta ir nieko nesigauna.
rastas panasus i sita kairej pusej
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zaika-niznaika @ 2011 02 20, 15:57)
sveikos darbstuoles.Turiu ne visai protinga klausima.Jei mezginio schemoj rastas  tik nelygines eiles,tai lygines reikia megzti blogosiom akim?Biskuti nesamoningai kazkaip gaunasi.Viena sali muselem turiu nusimezgusi.Ten viskas paprasta.O dabar sugalvojau isbandyk koki nors rasta ir nieko nesigauna.
rastas panasus i sita kairej pusej



lygines eiles reikia megzti taip, kaip eina pagal raštą. T.y. jeigu nelyginėje eilėje mezgei geras akis, tai lyginėje eilėje megzi blogas ir atvirkščiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunflow: 20 vasario 2011 - 15:28
Sveikutes 4u.gif Gal galit paaiskinti kaip reikia megzti simboli pazymeta siuo [X] zenklu ? Labai aciu.
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2011 02 20, 16:28)
lygines eiles reikia megzti taip, kaip eina pagal raštą. T.y. jeigu nelyginėje eilėje mezgei geras akis, tai lyginėje eilėje megzi blogas ir atvirkščiai  4u.gif

tai didelis dekui uz paslapties atskleidima
Atsakyti
QUOTE(Jurate123 @ 2011 02 20, 16:50)
Sveikutes  4u.gif  Gal galit paaiskinti kaip reikia megzti simboli pazymeta siuo [X] zenklu ? Labai aciu.

Dažniausiai taip žymimas koks nors sukeitimas, bet , kad būtų garantuotai, reikėtų schemos.
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif
Norejau paklausti ,nuleidi po kelias akis rankoves ties pazastim,o kaip toliau taisiklingai nuleidineti rankoves virsu,po to kai padarai pazasti?Kas kelinta eile mezgant i virsu reikia nuleidineti akis,kad gautusi taisiklingai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @lot@: 21 vasario 2011 - 19:05
Sveikos, esu pradedancioji mezgeja. Moku megzti tik paprastais pilnais
(nekiaurais) rastais, o dabar prireike, kad ismoksciau ir megzti kiaurarasciu. Niekaip nesuprantu, kaip reikia sumegsti dvi akis i desine, arba sumegzti dvi akis i kaire. Arba dar vienas variantas sumegzti akis is virsaus, arba is apacios. Na niekaips nesuprantu, gal yra, kur galeciau vizualiai pamatyti video, ar foto? arba gal uztektu tik paaiskinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2011 02 22, 20:39)
Sveikos, esu pradedancioji mezgeja. Moku megzti tik paprastais pilnais
(nekiaurais) rastais, o dabar prireike, kad ismoksciau ir megzti kiaurarasciu. Niekaip nesuprantu, kaip reikia sumegsti dvi akis i desine, arba sumegzti dvi akis i kaire. Arba dar vienas variantas sumegzti akis is virsaus, arba is apacios. Na niekaips nesuprantu, gal yra, kur galeciau vizualiai pamatyti video, ar foto? arba gal uztektu tik paaiskinimo  smile.gif

mezgimo būdai
Atsakyti
laba gal kas nors gali paaiskinti kaip megzti apvaliai? ta prasme ratu user posted image
Atsakyti
QUOTE(sAuLyTeA;) @ 2011 02 23, 00:19)
laba gal kas nors gali paaiskinti kaip megzti apvaliai? ta prasme ratu user posted image


čia nuoroda anglų kalba kaip megzti šį megztuką, reikia parsisiųsti
apvalaus megztuko mezgimo nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atura: 22 vasario 2011 - 22:42