Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

http://www.google.lt.../...tx=78&ty=11


turiu klausimeli kaip mezgasi tokios kelnytes? su kiek virbalu? koiais virbalais? ar viskas cia vientisai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorme: 10 vasario 2011 - 10:43
Sveikos. Baigiau megztinuka ir dabar reikia prisiuti prie kaklo ta "manketuka. Ar yra koks nors "gudrumas" kaip kuo tiksliau apskaiciuoti to "manketuko" akis g.gif
Atsakyti
QUOTE(dorme @ 2011 02 10, 10:42)

turiu klausimeli kaip mezgasi tokios kelnytes? su kiek virbalu? koiais virbalais? ar viskas cia vientisai?

jei jos nedideles galima megzti su keturiais virbalais ratu, jei reikia didesniam ant valiniu virbalu. kiek is schemos matau, kad cia vientisas darbas, tik biski per klyniuka reikia susiuti, kad nebutu skilutes
Atsakyti
klausykit mergaites kaip pradeti megsti kliosini sijona virbalais g.gif nuo ko pradeti....
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2011 02 11, 21:36)
klausykit mergaites kaip pradeti megsti kliosini sijona virbalais  g.gif  nuo ko pradeti....

Siulyciau pradeti nuo liemens, o tuomet norimoje vietoje pradeti platinti sonuose arba keliose vietose, priklausomai nuo modelio, tiek kiek norisi, arba megzti pagal kokios serveteles schema ir pats isplates wink.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Jungiuosi ir as i pradedanciuju buri ax.gif pradzia darau neriant savo mazajai rubelius(vis mazesni blush2.gif ) ir uzstrigau ties situo.. gal kuri gales pagelbet ir pasakys kaip ten tas virsus nertas kur rankoves ir kaklas.. ax.gif g.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 02 11, 22:17)
Siulyciau pradeti nuo liemens, o tuomet norimoje vietoje pradeti platinti sonuose arba keliose vietose, priklausomai nuo modelio, tiek kiek norisi, arba megzti pagal kokios serveteles schema ir pats isplates wink.gif

ta suprantu, bet kaip padaryti ta dailu saules kliosa, kad nesimatytu g.gif kaip sujungti g.gif einu i srveteliu tema
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2011 02 11, 22:58)
ta suprantu, bet kaip padaryti ta dailu saules kliosa, kad nesimatytu  g.gif  kaip sujungti  g.gif einu i srveteliu tema

Geriausia megzti ratu, virbalais su ratu, tuomet nera jokiu sujungimo problemu wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Atsiprašau jei jau toks klausimas buvo, bet norėčiau jūsų paklausti apie virbalų storio parinkimą. Niekaip nesuprantu kaip teisingai juos pasirinkti blush2.gif Perskaičiau nevieną patarimą, bet taip ir neišmokau. Mano mezgimas stilius iš laisvesnių, žinau kad reikia tada plonesnių virbalų, kad virbalai turi būti dvigubai storesni už siūlus ir pan.. Tačiau kiek bandau ką megzti pvz viena puse gerosios akim kita blogosiomis tai man gaunasi kaip "kiauriaraštis". Nusipirkau "vernito" medvilninius (šiek tiek storesnius) siūlus ir noriu paprastu raštu nusimegzti megztuką... Kokio storio virbalus naudoti? Bandžiau 2,5 bet per stori virbalai, tada bandžiau dvigubu siūlu ant tu virbalų jau tada vos akis ištraukiu.... Kaip pasirinkti tinkamus virbalus?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2011 02 12, 22:43)
Sveikos  4u.gif

Atsiprašau jei jau toks klausimas buvo, bet norėčiau jūsų paklausti apie virbalų storio parinkimą. Niekaip nesuprantu kaip teisingai juos pasirinkti  blush2.gif  Perskaičiau nevieną patarimą, bet taip ir neišmokau. Mano mezgimas stilius iš laisvesnių, žinau kad reikia tada plonesnių virbalų, kad virbalai turi būti dvigubai storesni už siūlus ir pan.. Tačiau kiek bandau ką megzti pvz viena puse gerosios akim kita blogosiomis tai man gaunasi kaip "kiauriaraštis". Nusipirkau "vernito" medvilninius (šiek tiek storesnius) siūlus ir noriu paprastu raštu nusimegzti megztuką... Kokio storio virbalus naudoti? Bandžiau 2,5 bet per stori virbalai, tada bandžiau dvigubu siūlu ant tu virbalų jau tada vos akis ištraukiu....  Kaip pasirinkti tinkamus virbalus?
Ačiū 4u.gif


nu as tai irgi tokia ir mezgeja blush2.gif blush2.gif blush2.gif
bet virbalu stori tai ziuriu ant siulu pakuotes koks parasytas, toki ir imu ax.gif
siaip atitinka bent jau kiek ka teko sumeistraut
Atsakyti
QUOTE(CACIS @ 2011 02 12, 23:23)
nu as tai irgi tokia ir mezgeja blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
bet virbalu stori tai ziuriu ant siulu pakuotes koks parasytas, toki ir imu ax.gif
siaip atitinka bent jau kiek ka teko sumeistraut


Ačiū 4u.gif Iki šiol mezgiau iš močiutės siūlų "palikimo", o dabar tik nusipirkau naujus ir nesugebėjau pažiūrėt kas parašyta ant įpakavimo blush2.gif
Atsinešiau siūlus, parašyta megzti 3 ar 3,5 storio virbalais. Aš mėginuką mezgiau 2,5 storio ir gavosi laisvos labai akys doh.gif Su nurodytu storiu aš dvigubus siūlus paėmus turbūt normaliai išmegzčiau lotuliukas.gif Ir ką aš ne taip darau ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2011 02 13, 09:32)
Ačiū  4u.gif  Iki šiol mezgiau iš močiutės siūlų "palikimo", o dabar tik nusipirkau naujus ir nesugebėjau pažiūrėt kas parašyta ant įpakavimo  blush2.gif 
Atsinešiau siūlus, parašyta megzti 3 ar 3,5 storio virbalais. Aš mėginuką mezgiau 2,5 storio ir gavosi laisvos labai akys  doh.gif Su nurodytu storiu aš dvigubus siūlus paėmus turbūt normaliai išmegzčiau  lotuliukas.gif  Ir ką aš ne taip darau ...  doh.gif

Nebus universalaus recepto. Mezgu jau daug metų, bet visada imu daug plonesnius virbalus, nei parašyta, nes patinka megzti laisviau. Tiesiog reikia pabandyti, paimti vienus, kitus ir žiūrėti, kokiais virbalais mezgant mezginukas gražiausias.
Atsakyti