Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(Razinkaa @ 2011 02 03, 22:00)
aciu, o as tik liemenes  biggrin.gif
jei rimtai, sukneliu ir as nemoku. aukstasisi pilotas su jom  doh.gif

man ir liemene tokia aukstas pilotazas butu doh.gif bandau narpliot bolero dabar sesems smile.gif p.s.mergaite man i tave labai panasi ir tokie dickiai jau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritule @ 2011 02 03, 22:08)
man ir liemene tokia aukstas pilotazas butu  doh.gif  bandau narpliot bolero dabar sesems  smile.gif  p.s.mergaite man i tave labai panasi ir tokie dickiai jau  bigsmile.gif

bolero sakyciau sudetingiau nei liemene g.gif . nezinociau nuo kurio galo ir pradet
brolis, tai maziukas, sese didesne. bet jai priklauso, visa minute vyresne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2011 02 03, 19:08)
Baltai pavydžiu visoms, nusimezgančioms sukneles blush2.gif Man tai didžiausia problema -ne raštas ( esu megztinių mezgėja su stažu ir išbandžiusi įvairių raštų).  Man didžiausias klaustukas- silueto formavimas g.gif  Juk nemegsi paprasto maišo: reikia kažkaip įliemenuot, pasiaurint, paskui vėl paplatint. Kaip susidorot su tokia užduotim? verysad.gif

aš tiesiog mezgiau siaurą, bet besitampančiu raštu tarkim 4 geros, 4 blogos + pynės. tada suknelė apsitempia pagal kūno formas ir nereikia nei platint nei siaurint 4u.gif
Atsakyti
Razinkaa, puikios liemenytės, šaunūs modeliukai.
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2011 02 03, 22:28)
aš tiesiog mezgiau siaurą, bet  besitampančiu raštu tarkim 4 geros, 4 blogos + pynės. tada suknelė apsitempia pagal kūno formas ir nereikia nei platint nei siaurint  4u.gif

Labai dėkoju, kad pasidalinot savo patirtim-ir man bus drąsiau pirmą suknelę megzt, kai žinosiu, kad galima tai nuveikt visai nesudėtingai 4u.gif Po to įgausiu daugiau patirties ir gal ryšiuos sudėtingesniems išbandymams mirksiukas.gif Beje, kiek maždaug reikėtų siūlų S-M dydžio suknelei iki kelių, jei 100g-550m. g.gif
Papildyta:
Ir dar norėčiau paprašyti: blush2.gif gal galit įmrst kokių nuorodų ar čia pateikt kokį raštelį nesudėtingą iš išvirkščių ir gerų akių ( tiesiog tokį, kuris mezgant tiktų įterpti tarp pynių). Būsiu dėkinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2011 02 04, 10:24)
Beje, kiek maždaug reikėtų siūlų S-M dydžio suknelei iki kelių, jei 100g-550m.  g.gif

nežinau. mano siūlai caro maro laikų iš močiutės didis.gif
tai nė nežinau kiek reikėtų kamuoliukais
o dėl rašto galima megzt kaip ir sakiau, tarkim 4 geros, 4 blogos, o per vidurį kokia nesudėtinga pynė.
Atsakyti
kuku smile.gif

turiu baisiai protinga klausima smile.gif
bandysiu megzti svediskus rombus (entrelac). is anksto iskilo toks klausimas. jei megzciau vienos spalvos siulais, nebus taip, jog kazkur reikes ji nukirpti, priristi kitoje vietoje ir megzti toliau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Razinkaa: 04 vasario 2011 - 12:22
QUOTE(Razinkaa @ 2011 02 04, 12:21)
kuku smile.gif

turiu baisiai protinga klausima smile.gif
bandysiu megzti svediskus rombus (entrelac). is anksto iskilo toks klausimas. jei megzciau vienos spalvos siulais, nebus taip, jog kazkur reikes ji nukirpti, priristi kitoje vietoje ir megzti toliau?  g.gif

nu kiek paziurejau i jo mezgimo technika tai napastebejau kad kazkur reikia nukirpti
Atsakyti
gal kas gali isversti? blush2.gif

выполняя на расстоянии 3 п. от левого края те же прибавления и убавления для проймы рукава.
Atsakyti
Labukas,

mezgančių servetėlines sukneles noriu paklausti:
1) kaip Jūs sujungiate servetėlinę dalį su suknelės viršumi?
2) kaip apskaičiuojate, kiek servetėlės motyvų kartoti ratu? Man reikia vienerių metukų mergytei.

Pirmąkart tokią susiruošiau megzti , būčiau labai dėkingą už detalų paaiškinimą ar nuorodą 4u.gif
Atsakyti
sveikos mezgejeles 4u.gif

as norejau jusu pasiteirauti kaip paslepiant mazgiukus mezginyje?na jei suduri siula,ji surisi ir lieka mazgiukas,tai kaip ji graziai paslepti,kad nesimatytu pavyzdziui mezgant salika koki.jei zinote prasau padekite man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikte;) @ 2011 02 05, 21:57)
sveikos mezgejeles  4u.gif

as norejau jusu pasiteirauti kaip paslepiant mazgiukus mezginyje?na jei suduri siula,ji surisi ir lieka mazgiukas,tai kaip ji graziai paslepti,kad nesimatytu pavyzdziui mezgant salika koki.jei zinote prasau padekite man  4u.gif

aš sudurimus palieku mezginio krašte 4u.gif
Atsakyti