Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(fishke @ 2011 02 02, 17:27)
o man prisireikė patarimų kaip pabaigti mezginį  doh.gif megztinis megztas reglanu nuo kaklo ir apačia ( pranariukas )  2 geros, 2 blogos . Jei pabaigsiu įprastai - apačia bus patęžus  unsure.gif  žinau, kad galima su adata pabaigti, kad būt tampru  unsure.gif bet kaip?


unsure.gif
Atsakyti
Va mano menas. Nelabai man su kaklas pavyksta.

user posted image
Atsakyti
Labas,mergaites 4u.gif Pasiklydau ir nezinau i ka kreiptis blush2.gif Ieskau tokios kaip pusiau tunikos su nutysusiais (ties sonais) kampais. Tikrai maciau,bet va dabar kai reikia tai niekaip nerandu verysad.gif verysad.gif zakon podlosti kaip sakoma tongue.gif Jei galit -padekit blush2.gif
Atsakyti
Labai reikia šniūrelį numegzti į kelnytes. Gal galėtumėte pamokyti, kaip gražesnį nunarplioti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2011 02 03, 09:11)
ačiū labai  bigsmile.gif

man vis akyse matosi mėlynoji suknelė. sakykit jei mano formos neprasideda 90, nu kažkur 85 blush2.gif tai man tada mažiau akių apmest?
ir dar problema bus jaučiu lininiai siūlai blush2.gif
Atsakyti
Baltai pavydžiu visoms, nusimezgančioms sukneles blush2.gif Man tai didžiausia problema -ne raštas ( esu megztinių mezgėja su stažu ir išbandžiusi įvairių raštų). Man didžiausias klaustukas- silueto formavimas g.gif Juk nemegsi paprasto maišo: reikia kažkaip įliemenuot, pasiaurint, paskui vėl paplatint. Kaip susidorot su tokia užduotim? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 02 03, 17:27)
Labai reikia šniūrelį numegzti į kelnytes. Gal galėtumėte pamokyti, kaip gražesnį nunarplioti?  4u.gif

as mezgiau taip tik is ketriu akiu biggrin.gif labai graziai gaunasi
Atsakyti
sveikos,

ka tik iskeptos liemenes smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Razinkaa @ 2011 02 03, 21:53)
sveikos,

ka tik iskeptos liemenes smile.gif
user posted image

koks grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2011 02 03, 21:08)
koks grozis wub.gif

aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Razinkaa @ 2011 02 03, 21:53)
sveikos,

ka tik iskeptos liemenes smile.gif
user posted image

Grazu wub.gif Kaip noreciau sau kokia suknele nusimegzti, bet nemoku - mezgu tik salius doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglaitiene @ 2011 02 03, 21:56)
Grazu  wub.gif Kaip noreciau sau kokia suknele nusimegzti, bet nemoku - mezgu tik salius  doh.gif  blush2.gif

aciu, o as tik liemenes biggrin.gif
jei rimtai, sukneliu ir as nemoku. aukstasisi pilotas su jom doh.gif
Atsakyti