Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(Birutka @ 2011 01 30, 20:37)
sveikos
Niekaip nesugebu įveikti vienos akies-is prieš tai einančios eilės uždėti vieną gerąją sukryžiuotą akį. doh.gif  doh.gif pagal raštą turi būti išmezgama 2 akys iš vienos, ale kaip ta padaryt, nu neatrandu doh.gif  doh.gif  doh.gif

akiu uzdejimas gal tiks ,kiek supratau, tai 3 paveiksliukas.
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2011 01 30, 22:54)
Aš tiesiog užkabinu siūlą akies, esančios viena eilute žemiau ir išmezgu, kaip kad sumegzdama akis iš viršaus. Jokios skylutės nebūna.

As irgi dazniausiai taip mezgu, tik nesugalvojau kaip aiskiai aprasyti, tad parasiau apie kita buda. Nors siaip galima ir taip ir taip daryti, rezultatas juk tas pats wink.gif
Atsakyti
gal kas gali paaiskinti kaip tokia uzapvalinta apacia reikia padaryti? man taip atrodo kad kas kazkiek eiliu reikia dasideti akiu ir taip gaunasi uzapvalintai, ar taip galvoju ar nea?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 01 31, 11:02)
gal kas gali paaiskinti kaip tokia uzapvalinta apacia reikia padaryti? man taip atrodo kad kas kazkiek eiliu reikia dasideti akiu ir taip gaunasi uzapvalintai, ar taip galvoju ar nea?



Manau, kad taip 4u.gif
Atsakyti
Ar tokią apykaklę mezgant reikia platinti pridedant akių kad ji gražiai kristų g.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, gal zinote kur galeciau rasti per prieki uzsagamo megztinio ta krasteli kur sagos ir kilpos. Kaip graziai surinkti akis ar prisiuti ta "manketa" g.gif
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, viosim, už suprantamus paaiškinimus 4u.gif Jūs tikras angelas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cūgga @ 2011 01 31, 17:12)
Ar tokią apykaklę mezgant reikia platinti pridedant akių kad ji gražiai kristų 

Aš neplatinau, tik maždaug nuo pusės mezgiau storesniais virbalais.
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2011 01 31, 18:48)
Aš neplatinau, tik maždaug nuo pusės mezgiau storesniais virbalais.

Aišku, na reiks bandyt kažkaip g.gif
Atsakyti
Norėčiau paprašyti, gal kuri turit labai aiškią suknelės mezgimo schemą blush2.gif Niekados suknelės dar nemeziau, bet labai norėčiau, tačiau neįsivaizduoju, kaip tai daroma, o žurnaluose ar kitur viskas parodyta ne taip jau detaliai- taikoma labiau pažengusioms, o ne pradinukėms unsure.gif Galima ir į a.ž. Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Mergaites dar karteli prasau blush2.gif
Sveikos, gal zinote kur galeciau rasti per prieki uzsagamo megztinio ta krasteli kur sagos ir kilpos. Kaip graziai surinkti akis ar prisiuti ta "manketa" g.gif
Aciu labai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2011 02 01, 11:26)
Norėčiau paprašyti, gal kuri turit labai aiškią suknelės mezgimo schemą  blush2.gif  Niekados suknelės dar nemeziau, bet labai norėčiau, tačiau neįsivaizduoju, kaip tai daroma, o žurnaluose ar kitur viskas parodyta ne taip jau detaliai- taikoma labiau pažengusioms, o ne pradinukėms unsure.gif Galima ir į a.ž. Iš anksto dėkoju 4u.gif



Aš taip pat norėčiau suknelės schemos, kadangi taip pat esu tik pradėjusioji mezgėja, tai ir man žurnaluose paaiškinimai yra per sunkūs blush2.gif . Norėčiau platėjančios suknelės schemos. Labai ačiū.
Atsakyti