Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

Prašau jūsų pagalbos, norėčiau nusimegzti įliemenuotą megztuką, tačiau nelabai žinau, kiek akių suimti ir t.t., nes visą laiką megzdavau tik tiesius megztukus, tiksliau pradėjau megzti ir numezgiau keletą megztukų vaikams, na ir pora lengvesnių modeliukų sau 4u.gif , bet norėtųsi kažką ir sudėtingesnio.
Atsakyti
Sveikos mamytes.Turiu gal ir kvaila,bet man aktualu klausima.Kai mezgant salika nori pakeisti siulus (spalva) kaip tai darote? Paprastai surisat? Jei taip,tai kaip mazgelius ir siulu galiukus paslept,kad nesimatytu? Is anksto aciu.
Atsakyti
QUOTE(Kostanyta @ 2011 01 26, 01:27)
Sveikos mamytes.Turiu gal ir kvaila,bet man aktualu klausima.Kai mezgant salika nori pakeisti siulus (spalva) kaip tai darote? Paprastai surisat? Jei taip,tai kaip mazgelius ir siulu galiukus paslept,kad nesimatytu? Is anksto aciu.

aš kai noiu pakeisti siūlą tai pririšu naują ir palieku du galiukus vienas vieno siūlo kitas kito ir po to baigus megzti tokius galiukus su vašeliu įpinu į mezginį o tas mažiukas mazgiukas pasislepia

Atsakyti
QUOTE(ritag @ 2011 01 25, 22:53)
Prašau jūsų pagalbos, norėčiau nusimegzti įliemenuotą megztuką, tačiau nelabai žinau, kiek akių suimti ir t.t., nes visą laiką megzdavau tik tiesius megztukus, tiksliau pradėjau megzti ir numezgiau keletą megztukų vaikams, na ir pora lengvesnių modeliukų sau  4u.gif , bet norėtųsi kažką ir sudėtingesnio.

Labai sunku atsakyti, kai nežinai, nei koks skirtumas tarp talijos ir klubų, nei kokiu raštu mezgama. Jei mezgimas lygus, galima po porą akių suimti mezginio viduryje kas kelintą eilę. Jei yra raštas - suėmimai kraštuose.
Atsakyti
user posted image]My Webpage[/URL]

labai noriu nusimegsti sita megztuka a le suknele.bet nemoku rankoviu megsti verysad.gif
esu mezgusi tik renglana.
tad prasau pamokinkit megzti rankoves ir si rasta.
labai prasau padekite
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2011 01 26, 12:23)
Labai sunku atsakyti, kai nežinai, nei koks skirtumas tarp talijos ir klubų, nei kokiu raštu mezgama. Jei mezgimas lygus, galima po porą akių suimti mezginio viduryje kas kelintą eilę. Jei yra raštas - suėmimai kraštuose.

bigsmile.gif



Labai ačiū už pagalbą. Megsiu lygiuoju raštu, o tarpas tarp liemens ir klubų apie 15cm
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2011 01 26, 12:06)
aš kai noiu pakeisti siūlą tai pririšu naują ir palieku du galiukus vienas vieno siūlo kitas kito ir po to baigus megzti tokius galiukus su vašeliu įpinu į mezginį o tas mažiukas mazgiukas pasislepia




aciu foox.
Atsakyti
QUOTE(ritag @ 2011 01 25, 23:53)
Prašau jūsų pagalbos, norėčiau nusimegzti įliemenuotą megztuką, tačiau nelabai žinau, kiek akių suimti ir t.t., nes visą laiką megzdavau tik tiesius megztukus, tiksliau pradėjau megzti ir numezgiau keletą megztukų vaikams, na ir pora lengvesnių modeliukų sau  4u.gif , bet norėtųsi kažką ir sudėtingesnio.


as dazniausiai sumezgineju sonuose 3 kartus po 2 akis kas 16 ar 18 eiliu, po to kas tiek pat eiliu ir pridedu, jei ilgas megztukas sukneles tipo tada apacioj 3 kartus dvigubai daugiau kas 32 eiles, 34 eiles, priklauso nuo modelio, dazniausiai mezgu 3 nr virbalais
Atsakyti
QUOTE(zlibe @ 2011 01 25, 23:17)
isilo man tos klausimas noriu megzti megztini bet DEJA nemoku megzti rankoviu.nes esu mezgusi tik renglano ranopves tai gal paisintumet kaip jas megzti?


priklausomai nuo siulu storio, na as dazniausiai kai mezgu 3 nr virbalais tai darau taip, pamezgu stulpeliu kokias 16-18 eiliu, po to pridedu kas 12 eiliu is sonu po viena aki, kartais kas 10 eiliu, 10 kartu, po to mezgu tiesiai kiek reikia ilgio, o rankoviu galvute darau taip kas 2 eiles 1x3, 1x2, 6x1(kas 2 eiles), 4x1(kas 4 eiles), 6x1(kas 2 eiles), 1x2, 1x3 taip pat kas 2 eiles ir uzbaigiu likusias akis, pirmas skaicius ir x reiskia kartus, o antras skaicius kiek akiu sumezgu, ir gaunas suapvalinimas, is storesniu siulu siek tiek maziau mezgant kokio 4 nr virbalais pvz platinti 8 kartus, galvute 1x3, 1x2, 3x1(kas 2 eiles), 3x1(kas 4 eiles), 3x1(kas 2 eiles), 1x2, 1x3, ir nuleisti likusias akis, na siek tiek orientacijai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(liepsnelee @ 2011 01 12, 16:12)
Sveikos mezgėjėlės  4u.gif

Norėčiau paklaust apie schemos iššifravimą. Tuos ženklus žinau, tik visa schema yra parodyta vienos pusės ir eilės surašytos pvz. 1,3,5 ir t.t. O kaip tuomet megzti 2,4,6 ir t.t. eiles. Ar jas reikia megzti priešingas, nei parodyta schemoj? TArkim yra geroji akis, o apsukus mezginį, kitoj pusėj megzti išvirkščią?  g.gif


jeigu nieko neparasyta tada pagal rasta, jei geroj pusej buvo gera akis tai isvirkscioj pusej ji mezgama isvirksciai, arba atvirksciai, jei isvirksciom akim geroj pusej, tai isvirkscioj gerom, uzmetimai dazniausiai mezgami isvirksciom akim lyginese eilese, na buna isimtinais atvejais jei rastas reikalauja tada gerom tenka
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri žinote kaip numegzti tą apykaklę pynę. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunflow: 27 sausio 2011 - 12:18
sveikos,noriu numegzti dukrai paauglei megztuka platejanciom rankovem nesunkiu rastu,gal ka imestumet grazaus ax.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif

kur jus perkat siulus mezgimui, vilniuje? gal kokiu slaptu, pigiu vietu zinot? isduokit ka... ax.gif blush2.gif
Atsakyti