Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

QUOTE(cipa007 @ 2011 01 22, 18:46)
kiek aš įžiūriu tai nematau reglano.  g.gif  Juk reglanas nuo kaklo įstrižai link pažasties eina. Čia nesimato nuo kaklo jokio reglano takelio. Gal čia paprastos, statytos rankovės  g.gif .

vat aš irgi esu tos nuomonės, reglanas atrodo kitaip g.gif nebent čia koks kitoks... nuo apačios mezgamas? gal galit plačiau pakomentuoti?ar gal kokią schemutę turit?
Atsakyti
Ne reglanas čia, rankovės statytos, tik tiek rankovės krašte, tiek priekio ar nugaros krašte paliktas gerų-blogų akių takelis, o viskas siaurinasi už tų akių.
Atsakyti
dėkui, už pagalbą, o kaip manote čia pažastims išėmimas darytas?
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2011 01 23, 14:03)
dėkui, už pagalbą, o kaip manote čia pažastims išėmimas darytas?

Taip darytas, nes pečiai nenuolaidūs. 4u.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif

susiduriau su tokiu dalyku. mezgu vaikams liemenes. priekis su pynem, rombais. atrodo kaip ir viskas gerai,kol nepradejau megzti nugarines dalies. matyt del to, kad ner pyniu, vien tik geros akys, mezginys platesnis uz prieki gaunasi nors akiu skaiciu tas pats, siulai tie patys
ir neapsisprendziu, ka daryti. palikti ar visgi, kazkiek nuardyti?
kaip jus darytumet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Razinkaa @ 2011 01 24, 10:06)
labas rytas smile.gif

susiduriau su tokiu dalyku. mezgu vaikams liemenes. priekis su pynem, rombais. atrodo kaip ir viskas gerai,kol nepradejau megzti nugarines dalies. matyt del to, kad ner pyniu, vien tik geros akys, mezginys platesnis uz prieki gaunasi nors akiu skaiciu tas pats, siulai tie patys
ir neapsisprendziu, ka daryti. palikti ar visgi, kazkiek nuardyti?
kaip jus darytumet?  g.gif

arba pynes ir nugaroj daryciau arba nugarai uzdeciau keliom akim maziau
Atsakyti
QUOTE(Razinkaa @ 2011 01 24, 10:06)
labas rytas smile.gif

susiduriau su tokiu dalyku. mezgu vaikams liemenes. priekis su pynem, rombais. atrodo kaip ir viskas gerai,kol nepradejau megzti nugarines dalies. matyt del to, kad ner pyniu, vien tik geros akys, mezginys platesnis uz prieki gaunasi nors akiu skaiciu tas pats, siulai tie patys
ir neapsisprendziu, ka daryti. palikti ar visgi, kazkiek nuardyti?
kaip jus darytumet?  g.gif

Na as tai daryciau siauresne nugara, maziau akiu megzciau... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2011 01 24, 09:15)
arba pynes ir nugaroj daryciau arba nugarai uzdeciau keliom akim maziau



QUOTE(sandira @ 2011 01 24, 13:20)
Na as tai daryciau siauresne nugara, maziau akiu megzciau... mirksiukas.gif

aciu, mergaites 4u.gif
desiu maziau akiu. tingiu pynes megzti,o ir siulu sutaupysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Razinkaa @ 2011 01 22, 13:09)

cia yra mezgimo schema
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 01 24, 23:22)

aciu 4u.gif
Atsakyti
ačiū už pagalbą, sėkmes visoms mezgant book.gif
Atsakyti
isilo man tos klausimas noriu megzti megztini bet DEJA nemoku megzti rankoviu.nes esu mezgusi tik renglano ranopves tai gal paisintumet kaip jas megzti?
Atsakyti