Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

Mamicy- cia tas 4M rodo kiek akiu perkelti ant kito virbalo, o rodykle reiskia kurioje puseje nukelti tas 4 akis. As irgi dabar su serveteliu mezgimu pazindinuosi, tai nlb kokia patareja, bet kad tas 4M todo nukeliamu akiu skaiciu tai tiksliai. Paprasciausiai pasigooglink ir pamatysi apie tai laaabai daug prirasyta:) tikiuosi tau viskas ten graziai ir sklandziai gausis:)
Atsakyti
labas, prašau patarimo, kaip megzti šį megztuką, labiausiai rūpi kaip padarytos rankovės g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2011 01 21, 13:48)
labas, prašau patarimo, kaip megzti šį megztuką, labiausiai rūpi kaip padarytos rankovės  g.gif
user posted image

Labai dailus megztukas 4u.gif
o tai rankoves man atrodo cia paprastu paprasciausiu rastu...vienoj pusej gerosios kitoj pusej blogosios...ar klystu?
Atsakyti
taip, dėl rašto tai viskas aišku, bet va kaip jos įsiūtos? ar primegztos nuo viršaus? ar darytas nuleidimas pažastims? va šitas man labai rūpi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2011 01 21, 13:26)
taip, dėl rašto tai viskas aišku, bet va kaip jos įsiūtos? ar primegztos nuo viršaus? ar darytas nuleidimas pažastims? va šitas man labai rūpi  rolleyes.gif

Rankovės megztos reglanu.
Atsakyti
QUOTE(Carolina212 @ 2011 01 21, 12:33)
Mamicy- cia tas 4M rodo kiek akiu perkelti ant kito virbalo, o rodykle reiskia kurioje puseje nukelti tas 4 akis.


tikrai taip... bent jau as megzdama tas serveteles, butent taip irgi darau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif As trumpu klausimeliu...gobtuvas-salikas mezgasi is dvieju daliu ir susiuvama ar viena detale?
Atsakyti
sveikos mezgejeles smile.gif

noriu toki kakla numegzti. paaiskinkit kaip mezgamas? cia, jei siules yra, tai tik is sono? mezgi prieki ir toliau pamazinus kazkiek akiu is sono, istisai mezgi kakla?
user posted image
Atsakyti
Man tai atrodo, kad šitas megztinis nuo kaklo pradėtas megzti ir yra visai be siūlių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 01 22, 13:18)
Man tai atrodo, kad šitas megztinis nuo kaklo pradėtas megzti ir yra visai be siūlių unsure.gif

as irgi turiu toki itarima smile.gif
bet tikrai toki kakla galima ir is apacios numegzti. as mezgu liemenes vaikams, nuo apacios. jau pradedu isivaizduoti kaip numegziu. siek tiek numazinsiu akiu ties petukais nuo rankyciu pusiu ir megziu toliau, gausis kakliukas. tik bus susiuta is sonu, kai sujungsiu nugara ir prieki. arba kiek kitaip darysiu. turiu dar viena minti smile.gif

Atsakyti
Sakykit, o kaip zinot, kiek issplatint rankoves, kad jas istatyt i isemima? nezinau, ar aiskiai, parasiau, bet kaip reiktu ismatuot, kad rankove tiktu istatyt? 4u.gif kaip jus apskaiciuojat ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltuse: 22 sausio 2011 - 13:30
QUOTE(diwol @ 2011 01 21, 23:45)
Rankovės megztos reglanu.

kiek aš įžiūriu tai nematau reglano. g.gif Juk reglanas nuo kaklo įstrižai link pažasties eina. Čia nesimato nuo kaklo jokio reglano takelio. Gal čia paprastos, statytos rankovės g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipa007: 22 sausio 2011 - 17:47