Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

Sveikos merginos 4u.gif .Mezgu vaikui megztuką,užstrigau ties kaklu.Gal kas galit paaiškint detaliai kaip megzti kaklą.Akių pas mane 80.Kaklas turi būti ovalus.Niekaip nemoku padaryt,kad ir kiek info perskaičiau internete.
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2011 01 02, 21:49)
Sveikos merginos 4u.gif .Mezgu vaikui megztuką,užstrigau ties kaklu.Gal kas galit paaiškint detaliai kaip megzti kaklą.Akių pas mane 80.Kaklas turi būti ovalus.Niekaip nemoku padaryt,kad ir kiek info perskaičiau internete.

Tai niekas negali padėt?
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2011 01 06, 15:48)
Tai niekas negali padėt?

pakentek, pagelbes arba pati ieskokis mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis gal zinote kaip reiketu megzti kepure kuri siam tinklalapyje http://www.mezgimas....os-kepures.html yra numeriu 507049 smile.gif
Atsakyti
Noreciau numegzti virbalais bolero 6metu mergaitei. Gal kas turite shemu, parasymu, kaip megzti? ieskau nesudetingo rasto, nes tik pradedu kurti savo rankdarbius. Aciu, jei kas atsilieps.
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2011 01 02, 21:49)
Sveikos merginos 4u.gif .Mezgu vaikui megztuką,užstrigau ties kaklu.Gal kas galit paaiškint detaliai kaip megzti kaklą.Akių pas mane 80.Kaklas turi būti ovalus.Niekaip nemoku padaryt,kad ir kiek info perskaičiau internete.


kokios yra rankovės? nuleistos ar statytos? jei statytos, tada kaklas - 1/3 akių (27) . trečdalį šio skaičiaus (9) nuleidi, o po likusias 9 - nuleidi palaipsniui šonuose, tarkime 2+2+2+1+1+1
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2011 01 10, 09:50)
kokios yra rankovės? nuleistos ar statytos? jei statytos, tada kaklas - 1/3 akių (27) . trečdalį šio skaičiaus (9) nuleidi, o po likusias 9 - nuleidi palaipsniui šonuose, tarkime 2+2+2+1+1+1

Nežinau kokios pas mane rankovės-iš akies dariau,bet jau numezgiau ir kaklą ir visą megztuką smile.gif .Rankovės tai tokios kai palaipsniui mažinau šonuose akių skaičių.Tai nežinau čia kokios gal nuleistos tada g.gif .O yra tame skirtumo?Nes aš mezgu iš akies ne pagal jokias taisykles ax.gif .
Atsakyti
Sveikos,
sedžiu aš namuose su vaiku, nusprendžiau pradėti megzti. Todėl jungiuosiu prie Jūsų blush2.gif
Mano pirmas darbelis (treniravausi) ax.gif
user posted image

Ir kombinezonėlis mažylei (į lauką, bei sodą gerai bus) ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės 4u.gif

Norėčiau paklaust apie schemos iššifravimą. Tuos ženklus žinau, tik visa schema yra parodyta vienos pusės ir eilės surašytos pvz. 1,3,5 ir t.t. O kaip tuomet megzti 2,4,6 ir t.t. eiles. Ar jas reikia megzti priešingas, nei parodyta schemoj? TArkim yra geroji akis, o apsukus mezginį, kitoj pusėj megzti išvirkščią? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2011 01 12, 14:12)
Sveikos mezgėjėlės  4u.gif

Norėčiau paklaust apie schemos iššifravimą. Tuos ženklus žinau, tik visa schema yra parodyta vienos pusės ir eilės surašytos pvz. 1,3,5 ir t.t. O kaip tuomet megzti 2,4,6 ir t.t. eiles. Ar jas reikia megzti priešingas, nei parodyta schemoj? TArkim yra geroji akis, o apsukus mezginį, kitoj pusėj megzti išvirkščią?  g.gif


Jei prie shemos nieko neparašyta, tai lygines eiles reikia megzti išvikščiom akim.
Atsakyti
user posted image
noriu pasitikslinti
46 eilėje ką reiškia tas 4M. Kažkur skaičiau, kad rodyklės kryptis turi reikšmę?
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 22, 16:20)
pirmos mano riešinės ir šalikas  ax.gif

user posted image

Cia pirmas darbelis? bigsmile.gif Labai labai grazu 4u.gif
Atsakyti