Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms, vol. 3

gal galite pasakyti kodel man gaunasi tokios iskraipytos gerosios akys
user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
QUOTE(zlibe @ 2010 12 29, 17:02)
gal galite pasakyti kodel man gaunasi tokios iskraipytos gerosios akys



sunku iziureti... labai ryskus mezginys bigsmile.gif
bet... man rodos, kad sukryzmini akis... ne taip ismezgi gerasias akis... g.gif nors nesu tikra... sunkiai matosi ismegztos akytes...
atkreip demesi ar tikrai taip ismezgi aki... ar kartais jos neiskabina per kita puse...

user posted image
Atsakyti
Dar vienas kvailas klausimelis blush2.gif kai mezgino gerojoje puseje uzdedu uzmetima, o kaip isvirkscioje puseje, ta uzmetima ismegzti -geraja akimi ar blogaja? Ar jokio skirtumo?
Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 12 29, 19:56)
Dar vienas kvailas klausimelis blush2.gif kai mezgino gerojoje puseje uzdedu uzmetima, o kaip isvirkscioje puseje, ta uzmetima ismegzti -geraja akimi ar blogaja? Ar jokio skirtumo?
Aciu ax.gif


priklausomai nuo rasto... jei gerojoj puse visa gerom akim, tai ismgzk blogaja... kartais, bet labai retai - reikia ismegzti geraja... bet, kaip minejau cia nuo rasto priklauso...
beje... jei uzmetimus darai, ne del kokio tai kiaurarascio rastelio, o del to, kad padidinti akiu skaiciu - tai siulyciau ismegzti sukryzminus aki... tada nesimato jokio tarpelio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 12 29, 20:15)
beje... jei uzmetimus darai, ne del kokio tai kiaurarascio rastelio, o del to, kad padidinti akiu skaiciu - tai siulyciau ismegzti sukryzminus aki... tada nesimato jokio tarpelio  mirksiukas.gif

Dideliausias aciu, gelbeji mane 4u.gif
Atsakyti
Gal zinote, kaip versti is rusu kalbos mezgime santrauka kpom (skaitytusi krom.), cia kalbama apie konkrecia aki, kuri eina is krasto....
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2010 12 30, 23:09)
Gal zinote, kaip versti is rusu kalbos mezgime santrauka kpom (skaitytusi krom.), cia kalbama apie konkrecia aki, kuri eina is krasto....


tai gal taip ir versis - ''krastine akis'', t.y. akis, kuri nukeliama neismezgama...
Atsakyti
reikia pagalbos, kaip megzti tokiu rastu g.gif

user posted image doh.gif

Pasidariau stulpeli, o toliau ir stop, kadangi esu naujoke mezgime, todel prasau pagalbos mirksiukas.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais Metais!

Reikia pagalbos...
Numezgiau servetele iki 65 eiles ir uzstigau, nes 64 eilej 1 raporte yra 34 akys, o mezgant 65 eile man jau reikia 35 akiu (reikia 5 kartus sumegzti po 3 akis = 15 akiu, ismegzti 16 geruju akiu ir 4 ismegzti is 1 akies 2, taigi 15+16+4=35). , taigi rastas pasislinktu po 1 aki kiekvienam raporte. Nesugalvoju ka daryti sad.gif


http://picasaweb.goo...com/11741443382 … directlink

Atsakyti
QUOTE(paluri @ 2011 01 01, 16:00)
Su Naujaisiais Metais!

Reikia pagalbos...
Numezgiau servetele iki 65 eiles ir uzstigau, nes 64 eilej 1 raporte yra 34 akys, o mezgant 65 eile man jau reikia 35 akiu (reikia 5 kartus sumegzti po 3 akis = 15 akiu, ismegzti 16 geruju akiu ir 4 ismegzti is 1 akies 2, taigi 15+16+4=35). , taigi rastas pasislinktu po 1 aki kiekvienam raporte. Nesugalvoju ka daryti  sad.gif
http://picasaweb.goo...com/11741443382 … directlink


neatidaro tavo nuorodeles unsure.gif
taigi sunku ka pasakyti, nematant rastuko schemos...
Atsakyti
http://picasaweb.goo...feat=directlink
Atsakyti
Atradau klaida 63 eilej - priesais 3 akiu sumezgima vienoj vietoj nepazymetas uzmetimas, pataisiau ir dabar viskas graziai gaunasi smile.gif
Atsakyti