Įkraunama...
Įkraunama...

Liūtė ir skorpionas

QUOTE(Liliuse @ 2009 03 31, 20:49)
nea...  verysad.gif  ir atsiprašo labai retai ir sunkiai smile.gif nes visą laiką būna taip: "tu burbėjai, tai dėl to ir susipykom. jeigu būtum nepradėjus būtų viskas gerai, tai už ką aš turiu atsiprašyti?" o aš manau, kad abu būnam kalti, jeigu jis elgtųsi normaliai, tai aš neburbėčiau  biggrin.gif  toks užburtas ratas smile.gif
Papildyta:
Ragany, kai paskaičiau tavo pasakojimus, tai jetau kiek panašumų, net pačiai keista  smile.gif  dėl ašarojimo, pirmais metais labai dažnai jis imdavo ašaroti, tada mane sugraudindavo ir imdavau kalta jaustis, bet jau užsiaugino storesnę odą biggrin.gif geri metai, kaip jokių ašarų, net pati kažkada prisiminiau, kad šiuo atžvilgiu pasikeitė jis labai  smile.gif tada dėl to, kad kol neturėsiu savo namo, nuolatinių pajamų, jokių vestuvių ir vaikų  gun_bandana.gif  o aš manau, kad visa tai galima susikurti abiem, kad taip net turėtų būti... kartais jau ir noriu šeimos...  g.gif  o jis noup  doh.gif  gal kaip nors pralaušiu ledus per kokius metelius biggrin.gif  bet be visų priešingybių, nesutarimų ir pan. traukia pasiutusiai biggrin.gif kažko jie tikrai turi  wub.gif

Nu va, ale pasirodo dar vienas panasus voragyvis... doh.gif bet tai kaip sunku su tokiu poziuriu.. as jau kaip ir seimos noriu, man metu jau nebe 20.. dabar zadam po poros men kazkur iseit gyvent atskirai.. Tada jei viskas klostysis gerai, bandysiu mest gert KT aisku pasikalbejus su juo, tuo paciu ir apie mano sveikata.. dabartine situacija, kad jis labai nori mane su tevais supazindint, nepazistu as dar ju, tai grizo po operacijos namo vakar, ir zyzia, kad sedeciau pas ji, as nesutinku, neturiu noro eit pas nepazistamu zmoniu viena ir paskui dar kambary su jo 2 sesem sedet.. o pas mane kol jis gyveno turim savo kambari atskirai ir nelabai mano babule maiso, pati sako galit cia but, kam trintis kur daug zmoniu... bet jis nenori, grizo pas mama po operacijos, sako kol nesugysiu nepareisiu. tai man daba paskaitos, poryt zadu anksti grizt sakau jau gali grizt pas mane ateisiu pasitikt, busim kartu. netinka, man skauda. siandi sakau sestadieni tada, jau nusileidau vel netinka, man skauda, tu ateisi. Nu jo galvoju, musiet cia tavo slaptas planas lauzytis, kad neistverus ir jo nemacius nulekciau pati i jo namus.. Jis biski turi lapiskumo tokio g.gif per paskutinius 3 menesius jis namie nemiegojo nei karto..
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2009 03 31, 20:14)
Nu va, ale pasirodo dar vienas panasus voragyvis... doh.gif bet tai kaip sunku su tokiu poziuriu.. as jau kaip ir seimos noriu, man metu jau nebe 20.. dabar zadam po poros men kazkur iseit gyvent atskirai.. Tada jei viskas klostysis gerai, bandysiu mest gert KT aisku pasikalbejus su juo, tuo paciu ir apie mano sveikata.. dabartine situacija, kad jis labai nori mane su tevais supazindint, nepazistu as dar ju, tai grizo po operacijos namo vakar, ir zyzia, kad sedeciau pas ji, as nesutinku, neturiu noro eit pas nepazistamu zmoniu viena ir paskui dar kambary su jo 2 sesem sedet.. o pas mane kol jis gyveno turim savo kambari atskirai ir nelabai mano babule maiso, pati sako galit cia but, kam trintis kur daug zmoniu... bet jis nenori, grizo pas mama po operacijos, sako kol nesugysiu nepareisiu. tai man daba paskaitos, poryt zadu anksti grizt sakau jau gali grizt pas mane ateisiu pasitikt, busim kartu. netinka, man skauda. siandi sakau sestadieni tada, jau nusileidau vel netinka, man skauda, tu ateisi. Nu jo galvoju, musiet cia tavo slaptas planas lauzytis, kad neistverus ir jo nemacius nulekciau pati i jo namus.. Jis biski turi lapiskumo tokio g.gif per paskutinius 3 menesius jis namie nemiegojo nei karto..


varge vargeli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liliuse @ 2009 03 31, 21:39)
varge vargeli biggrin.gif

tikrai taip smile.gif
Atsakyti
as liute o vyras skorpionas wub.gif bet galiu pasakyti kad liuksiskas musu gyvenimas thumbup.gif nera jokiu virsenybiu, tiesiog viskas savaime taip labiai ramiai teka mirksiukas.gif naturaliai surandam kompromisa ir kitas problemas ramiai issprendziam - galiu pasalyti kad vyrai skorpionai yra labai rupestingi atsidave seimai ir savo zmonai wub.gif labai darbstus ir siekia gero gyvenimo... as galiu pasakyti tik vien + ir nieko blogo. jie siek tiek mistiski ir megsta ivairias globalines problemas gvildenti, megsta keliauti ir svarbiausiai savo seimai sukurti begaline gerove .
na gal mum pasiseke kad pagal kinieciu horoskopa esam idealiai suderinti as gaydys o jis gyvate tai yra skaitoma pacia idealiausia snatuoka pagal kinus ...
kitoms poroms reiketu manau nezeminti viens kito ir nesijausti nei vienam virsininku tada gal ir jus aplankys santarve wub.gif
sekmes visoms gyvenancioms su skorpionukais tongue.gif

PS mes jau kartu 7 metai ir gyvent pradejom kartu beveik is karto po susipazinimo blush2.gif
Atsakyti
gyvenau su skorpionu. ir ne vienu.
is geros puses - atsidave, teisingi, jei esi jo draugas, tai myles kaip save. izvalgus, tarsi turetu vidines akis.
is blogos puses - labai kerstingi unsure.gif , gali pulti netiketai ir gelti taip, kad net nesuprasi uz ka cia taip ir kodel, pasirodo tai uz senus laikus.. Su laiku ismoksti jais manipuliuot, zinai, kad ne viska jiems sakyt galima ka galvoji, nes gausi atgal. Pavydus. Emocionalus.
Kas del mylejimosi, tai svelnus jie, labai gera su jais myletis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cigoniuke: 12 balandžio 2009 - 23:44
aš skorpionė, buvau žiauriai įsimylėjusi liūtą. ką galiu psakyti - tikra itališka porelė biggrin.gif bet labai jau jis skaudino mane, manau nežiūrėjo į mūsų santykius, taip kaip aš, ne tų pačių dalykų ieškojom tuo pačiu metu smile.gif + atsidavusi jam buvau per daug ir jis tuo naudojos, pajutau, kad tampu žaisliuku.. ką padarysi. šiaip liūtai thumbup.gif karšti 4u.gif bet jau juos tik girk ir girk, o tai kaip saldainio negavę... lotuliukas.gif
Atsakyti
hum, skaitau ir galvoju... as skorpionas, o manasis liutas, drauge jau 6 metai eina, pradzia buvo tokia, kad jei jis butu galejes zvaigzdes is dangaus butu padovanojes, o dabar... dabar jis su manimi ir mano, nors tuo paciu metu, aiskiai bando nubrezti ribas ir savo gyvenima gyventi, nors kartu su manim, bet kartu ir atskirai... o demesio man reikia ( gi skorpionas) tai nzn gerai su tais liutais, o gal geriau rasti ramesniu ir kitu itakai lengviau pasiduodanciu ... g.gif smile.gif
Atsakyti
As Skorpione, jis - Liutas, musu santykiai dar tik vystosi. Horoskopais is esmes netikiu, jei tikeciau, turbut su juo nebuciau, nes visi lyg susitare tvirtina, kad tokie santykiai pasmerkti zlugti. Bet pastebiu, kad tam tikru charakterio savybiu tikrai yra, gal tik kiek "nuslifuotu" auklejimo ir aplinkos. Abu pavydus, abu uzdari (ypac as), bijantys buti atstumti. Uztat aistros musu bendravime netruksta nuo pat pirmo pasimatymo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kactukas @ 2007 02 05, 14:53)
Sveikutes  smile.gif
As liute. Skorpionai vyrai, kurie pasitaike mano kelyje, neatskiriama mistikos dalis  laugh.gif Jie man jau is anksto kvepia skausmu ir apsivalymu. Jausmas toks, kad prisiartina, nulupa oda ir privercia tave atsigrezti i tai kas tikra, kas turi buti isgyventa, ar tai grazu, ar tai skausminga. Galima pamirsti abejinguma, ignoravima ar nora bent truputi atsijungti nuo tikrosios savo egzistencijos sioje zemeje  laugh.gif  Aisku, tai labai skatina kuryba, taciau as labai greitai issenku ir norisi pabegti, uzsikasti po saknimis ir nors trumpam leisti sau pasidziaugti savo saltakraujiskumu. laugh.gif Nezinau, kokia tureciau buti stipri ar drasi, kad ryzciausi pasirasyti tokiai sajungai jau vien del to, kad zinau koks butu nepakeliamai skausmingas  issiskyrimas=neapsakomai laimei buti kartu.

Aha, labai taikliai pasakyta drinks_cheers.gif Nors aš vis dar esu su juo ir neplanuoju nieko keisti g.gif

QUOTE(Cigoniuke @ 2009 04 12, 23:40)
Kas del mylejimosi, tai svelnus jie, labai gera su jais myletis.

Tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliux: 15 gruodžio 2009 - 16:33
na aš skorpijonė o vyriškis liūtas , abu turim savo principus ir audringų pasipykimu pas mus būna bet viskas yra išsprendžiama kai to nori mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes wink.gif As liute, o vyras - tikru tikriausias skorpas. Supyksta per sekunde, danzai nesuprantu del ko...jeigu jam bloga nuotaika - geriau nesipainioti jam akyse, nes atras ir prie taves del ko prisikabinti ar supykti. Taip ir gyvenam, pykstames ir taikomes... arba paprasciausiai darom ''nekalbadienius'' smile.gif na, gal po truputi jau ir apsislifuojam, anskciau budavo daugiau pykciu. Dazniausi pykciai buna del jo nepasitikejimo manimi ir nesveiko pavydo... nu jau taip saugo, atrodo, neduok Die... kas kitas i mane pasiziures - pasiruoses suplesyt gal butu. Tai va... O del atsiprasinejimu, tai jau baigia ismokti, kaip reikia elgtis, jeigu galu gale pripazista savo kalte, nes nuo pat pirmu pykciu ''kaliau'' jam i galva, kad reikia moketi atsiprasyti, o ne graziai uzglostyti viska aistringu seksu arba apsimesti lyg niekur nieko. Nee... man reikia zinoti, kad zmogus suprato, kad buvo kaltas ( jeigu tikrai buvo jo kalte). Nes kai as bunu kalta, tai visada atsiprasau supratusi savo nuodeme smile.gif Virsu daugiau ar maziau bandom imti abu, tik kartais nusileidziam vienas kitam - gerai, jeigu nenusileistumem, o tik ziuretumem kaip cia mums paspausti po padu, tai tikrai nieko gero neiseitu, nes abieju charakteriai yra tikrai valdingi. Na, o be visu siu bedeliu, tai besalygiskai mylim vienas kita ir laukiam seimos pagausejimo. nestuke.gif Kartu mes jau penkti metai, sia vasara susituokem... wub.gif
Atsakyti
Gyvename kartu jau beveik 7metai smile.gif As-Skorpione.Jis- Liutas.Dievazi,gryna tiesa-italiska porele doh.gif Jau kai vaidijames tai vaidijames,rajonas skamba lotuliukas.gif (retai ir jau daug trumpiau nei pradzioje),bet kai mylimes tai mylimes,kaimynais skutis atiena blush2.gif
Bet esu be galo laiminga suradus sita zmogu.Tobulas vyras ir ne vien isvaizda turiu omenyje,nuostabus tevas,nors gali but ir grieztas.Kaip partneris tikrai buna sudetingas,bet pagirtas tai issipucia kaip povas lotuliukas.gifo tuo ir reikia naudotis mirksiukas.gif
Niekada i nieka jo nekeisiu.
Aplamai Liutai-puikus zmones.Pazinojau ju keleta ir apie visus like grazus,silti prisiminimai.Manau skorpionei tai pats tinkamiausias vyras,tik reikia moketi islaukti,iskenteti tuos pirmus skandalo metus,.Ir zinoma,tik tada ,jei tikrai ta liutuka myli,jei tikrai zinai,kad tai tavo gyvenimo vyras :wub:Absoliuti nesamone,kad siu zenklu zmoniu santykiai neimanomi.Jie dar ir kaip imanomi,jei yra meile.O tarp siu zenklu ji dar ir ipatinga cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 08 vasario 2010 - 16:00