Įkraunama...
Įkraunama...

Liūtė ir skorpionas

As - skorpione, MB - liutas. Labai mylim vienas kita, idomu, vienas uz kita kovos kiek tik gali smile.gif Abu valdingi (bent jau vienas pries kita) ir nenusileidziam, kol nenusibosta susiraukus sedet. Po kiek laiko kaip nieko ir nebuve. Jei skorpiona erzinsi, krapstysi ar spausi, tikrai kirs atgal smile.gif ir zinoma, i skaudziausia vieta, ir dar dvigubai nei nusipelnei.. O liutas tada ima staugt ant visu dziungliu, riaumot. Taip ir pesames - as tyliai segu, ar replika uzmetu, ar suburbu, ar siaip papeikiu, kazkaip neiseina trigrasio neikisus sedet, o jis jautriau sureaguoja, riaumoja, pyksta, aukleja ar gincijasi smile.gif Daugiau del nieko nesipykstam, tik del izeistos savigarbos smile.gif
O visa kita labai gerai ir saunu. 3 metai kartu. Manau sajunga gera ir patikima, jei abu elgiasi protingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piene123: 24 rugpjūčio 2007 - 00:14
QUOTE(vaidicita @ 2006 11 30, 23:42)
smile.gif tarp moteru liutes ir skorpiones neimanoma draugyste smile.gif tikrai mirksiukas.gif

O aš visiškai nesutinku. Pati esu skorpionė, o mano pačios geriausios trys draugės dar nuo studijų laikų - liūtės. thumbup.gif
Atsakyti
As skorpione o mb liutas biggrin.gif Abu su "pagerintais" charakteriais. Visko buna, kaip ir pas visus. Abiem svarbu yra laisve, nepriklausomybe ir pan. Bet be visa ko mylim vienas kita, jau 4 metai. Is visu mano turetu viriskiu sitas buvo vienintelis kurio taip ir nepavyko perprasti ar po padu pakist.. Tas mane ir zavi mmm rolleyes.gif
Atsakyti
as liute, o vyrukas - tikras skorpionas rolleyes.gif
vede esam jau trejus su puse metu, visi, kas suzino stebisi, kaip mes galim but kartu ir graziai sutart bei sugyvent....
aisku buna visko, taciau gyvenam ir mokomes...kadangi zinom kad abu esam kovotojai ir prireikus galim pastovet uz save, stengiames viska issprest draugiskai, vienas kita palepinti, ir svarbiausia neriboti ir nevarzyti vienas kito per daug... taciau puiku, kad abu esam aistringi, mylim vienas kita ir jauciam didele pagarba vienas kitam... tikrai geresnio partnerio neisivaizduoju
Atsakyti
Siuo metu pas mane vaikinas yra skorpionas, tai net nezinau.. mano mociute skorpionas, tai tipiskas, ziuri , kad tik ikasti, labai materialistiskas zmogus, visur mato tik pinigus ir save...
O sitas vaikinas, pastebejau megstantis pabambeti, gal linkes i valdinguma kazkiek, siaip nera jis kazkoks grazuolis ypatingai, bet kazka tokio turi, nuo mano skonio skiriasi, bet begti nuo jo nesinori. Dar pastebejau toki jautruma, nors siaip jis toks nera zanuda ar gyvenimu nusivyles, tik kas liecia mus, labai uzgauna ji jei as juo nepasitikiu del kazko ar netikiu, ar pasakau, kad kazkur keliausiu viena, tai ziuuu lupa patempes jau...Nera drovuolis, nera kuklus, bendraujantis bet jei sugalvociau ji palikt, labai verktu manau. Na, bent jau karta teko asaras pamatyt, ten buvo del netikejimo is mano puses.. Taupus labai, gal net skupas net sau, bet sake cia mamos auklejimo brokas, kai visa gyvenima liepe taupyt pinigus.. doh.gif
Atsakyti
As skorpionas o MB -liutas.Puikiai sutariame ir jau 13 metu kartu wub.gif Visada randam kompromisa.Vienas, arba kitas nusileidziam biggrin.gif Abu esam lygus seimoje...Gal tai ir yra laimingo gyvenimo kartu paslaptis wub.gif O , daug kas sako, kad sie zenklai kartu negali gyvent doh.gif
Atsakyti
QUOTE(malienka @ 2009 02 17, 00:36)
As skorpionas o MB -liutas.Puikiai sutariame ir jau 13 metu kartu wub.gif Visada randam kompromisa.Vienas, arba kitas nusileidziam biggrin.gif Abu esam lygus seimoje...Gal tai ir yra laimingo gyvenimo kartu paslaptis wub.gif O , daug kas sako, kad sie zenklai kartu negali gyvent doh.gif

Kartais ir man taip atrodo, kad netempsim ilgai kartu. Maniskis kai pasakau kas blogai ar kas mane zeidzia, tyli, nieko nesako, paskui pravirksta. As nors ir liutas, bet irgi jautri. Arba dar pastebejau toki bruoza, "kol neturesiu savo namu, negalvosiu apie vaikus" doh.gif jomajo, taigi gali tekt laukt dar 10 metu ir ka, nejau tiek laiko as gersiu KT doh.gif ir sitaip kalba mano viena drauge taip pat skorpionas, jos brolis irgi skorpionas , jam 27 metai, sneka ta pati doh.gif maniskis irgi. Ale kaip rasti ta viduriuka, net nebeismanau doh.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif kaip mane džiugina tokie pasisakymai, kur žmonės išgyvena santuokoje ne 10 ir net ne 15 metų, tačiau vienas kitą taip pat stipriai myli, gerbia. wub.gif aš esu liūtė,o mano draugas skorpionas. nors kartu tik trys metai, tačiau kol kas, kuo toliau, tuo santykiai gerėja smile.gif mažėja pykčių, dažniau galvojam ką šnekam ir mylim mylim wub.gif nors yra ir nemažai nuomonių, kad sąjunga sunki, tačiau aš tikiuosi, kad ji bus labai ilga ir labai graži blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liliuse @ 2009 03 31, 00:50)
Sveikutės smile.gif kaip mane džiugina tokie pasisakymai, kur žmonės išgyvena santuokoje ne 10 ir net ne 15 metų, tačiau vienas kitą taip pat stipriai myli, gerbia.  wub.gif  aš esu liūtė,o mano draugas skorpionas. nors kartu tik trys metai, tačiau kol kas, kuo toliau, tuo santykiai gerėja smile.gif mažėja pykčių, dažniau galvojam ką šnekam ir mylim mylim  wub.gif  nors yra ir nemažai nuomonių, kad sąjunga sunki, tačiau aš tikiuosi, kad ji bus labai ilga ir labai graži  blush2.gif  wub.gif

O budavo pykciu? nes pas mus ju labai daug, dar yra is jo puses toks negirdejimas, nenoras suprasti ir labai truksta kalbejimo atvirumo, nu labai jau nekalbus..
Atsakyti
ooo taip smile.gif jų ir dabar yra, tik mes kažkaip greit susitaikom wub.gif o del to tylėjimo, uždarumo, tai ir mane kartais labai siutina, bet gal dėl to, kad pati esu super plepi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liliuse @ 2009 03 31, 18:05)
ooo taip smile.gif jų ir dabar yra, tik mes kažkaip greit susitaikom  wub.gif  o del to tylėjimo, uždarumo, tai ir mane kartais labai siutina, bet gal dėl to, kad pati esu super plepi  ax.gif

as irgi labai plepi ir kaip erzina kai nekalba su mani m doh.gif o kap del pykciu ar linkes taviskis voragyvis nusileist, mano tai nelabai g.gif
Atsakyti
nea... verysad.gif ir atsiprašo labai retai ir sunkiai smile.gif nes visą laiką būna taip: "tu burbėjai, tai dėl to ir susipykom. jeigu būtum nepradėjus būtų viskas gerai, tai už ką aš turiu atsiprašyti?" o aš manau, kad abu būnam kalti, jeigu jis elgtųsi normaliai, tai aš neburbėčiau biggrin.gif toks užburtas ratas smile.gif
Papildyta:
Ragany, kai paskaičiau tavo pasakojimus, tai jetau kiek panašumų, net pačiai keista smile.gif dėl ašarojimo, pirmais metais labai dažnai jis imdavo ašaroti, tada mane sugraudindavo ir imdavau kalta jaustis, bet jau užsiaugino storesnę odą biggrin.gif geri metai, kaip jokių ašarų, net pati kažkada prisiminiau, kad šiuo atžvilgiu pasikeitė jis labai smile.gif tada dėl to, kad kol neturėsiu savo namo, nuolatinių pajamų, jokių vestuvių ir vaikų gun_bandana.gif o aš manau, kad visa tai galima susikurti abiem, kad taip net turėtų būti... kartais jau ir noriu šeimos... g.gif o jis noup doh.gif gal kaip nors pralaušiu ledus per kokius metelius biggrin.gif bet be visų priešingybių, nesutarimų ir pan. traukia pasiutusiai biggrin.gif kažko jie tikrai turi wub.gif
Atsakyti